Filtruj według

Rozmiar

Dywaniki łazienkowe

Dywaniki łazienkowe to nieodzowne dopełnienie wnętrza każdej łazienki. Mają one za zadanie nie tylko dobrze się prezentować, lecz również w dużej mierze oddziałują na nasz komfort oraz, co bardzo istotne, bezpieczeństwo. Stanowią także skuteczne zabezpieczenie podłogi przed wszelkimi uszkodzeniami mechanicznymi.

Dywaniki i maty do łazienki, które znajdziesz w sklepie Senna Materace, produkowane są wyłącznie z wysokiej jakości materiałów. W ofercie dostępny jest między innymi dywanik łazienkowy z bawełny super soft, który jest bardzo lekki i delikatny. Jego dużą zaletą jest fakt, że w skuteczny sposób zabezpiecza podłogę przed wilgocią.

Dywaniki łazienkowe pełnią wiele istotnych funkcji. Oczywiście w dużej mierze ich zadaniem jest po prostu dobrze wyglądać i współgrać z dodatkami, które mamy w łazience. Tak też się dzieje za sprawą prostego wzornictwa oraz szerokiej palety dostępnych kolorów, spośród których każdy bez wątpienia znajdzie rozwiązanie idealnie pasujące do jego łazienki. Jednocześnie istotne jest, aby maty łazienkowe nie przesuwały się na podłodze - to właśnie one powinny chronić nas przed poślizgnięciem, gdy bosymi stopami wyjdziemy z wanny lub też spod prysznica.

W związku z powyższym dobrym rozwiązaniem mogą okazać się dywaniki łazienkowe antypoślizgowe, które od spodu zostały podbite kauczukiem. Jest to materiał znacznie bardziej trwały w stosunku do często kruszącego się silikonu. Kauczuk zapobiega przesuwaniu się wyrobu nawet na szczególnie śliskiej czy mokrej podłodze. W efekcie tego typu produkty okazują się skuteczne w sytuacjach, gdy w pomieszczeniu panuje wysoka wilgotność.

Warto wiedzieć, że dywaniki łazienkowe z bawełny supersoft nadają się również w przypadku ogrzewania podłogowego, które jest rozwiązaniem bardzo często wykorzystywanym w łazience. Jednocześnie są one bardzo proste w czyszczeniu, ponieważ wystarczy włożyć je do pralki i nastawić na odpowiednią temperaturę, aby pozbyć się wszelkich zabrudzeń oraz bakterii. Bez wątpienia bardzo wygodnym jest fakt, że dywaniki łazienkowe tego typu mogą być suszone w suszarkach bębnowych.

Wszystkie dywaniki do łazienki dostępne w sklepie Senna Materace to produkty trwałe, w pełni bezpieczne w użytkowaniu, wyprodukowane z przywiązaniem uwagi do najmniejszych szczegółów. O tym, że dywaniki i maty łazienkowe charakteryzują się naprawdę najwyższą jakością świadczy chociażby certyfikat Oeko-Tex Standard, który poświadcza, że wybory nim oznaczone są wolne od wszelkich substancji, które w negatywny sposób mogą oddziaływać na nasze zdrowie. Niezależnie od tego, jaki dywanik łazienkowy z oferty naszego sklepu wybierzesz, masz pewność, że będzie Ci służył przez długi czas.

Dywaniki łazienkowe

Dywaniki łazienkowe

Pokazano 1-1 z 1 pozycji

Dywaniki łazienkowe to produkty, których nie może zabraknąć w naszym domu. Wysokiej jakości materiały, które zostały wykorzystane podczas ich produkcji gwarantują, że są one bardzo przyjemne dla skóry, a także odznaczają się duża trwałością. Skutecznie chronią podłogę przed wilgocią czy uszkodzeniami, lecz przede wszystkim zapobiegają poślizgnięciom po wyjściu spod prysznica czy też z wanny.

Dywaniki łazienkowe
Dywanik łazienkowy Exclusive VOSSEN
257,00 zł