Kołdry i poduszki My Alpaca to ekologiczne wyroby, które produkowane są z naturalnego włókna alpak. Wskazane wypełnienie nie jest poddawane żadnym procesom chemicznym, przez co cieszy swoich użytkowników szeregiem pozytywnych właściwości. Jest niezwykle lekkie i delikatne, dzięki czemu kołdry i poduszki My Alpaca są przyjemne w korzystaniu zapewniając odczuwalny komfort. Ważną cechą wkładu jest fakt, iż posiada on właściwości termoizolacyjne. Naturalnym środowiskiem wspomnianych zwierząt są wyżyny andyjskie, gdzie pogoda bardzo często ulega zmianie, w związku z czym ich futro musiało przystosować się do różnych warunków.

W efekcie kołdry i poduszki My Alpaca dostosowują się do temperatury ciała, dzięki czemu zapobiegają marznięciu, a także przegrzewaniu. Dodatkowo nie zatrzymują wilgoci, w związku z czym produkty te nie sprzyjają rozwojowi grzybów i pleśni i dają komfortowe uczucie suchości.

Wyroby My Alpaca produkowane są ręcznie. Strzyżenie alpak odbywa się w maju, a następnie włókna są specjalne oczyszczane i prane w ekologicznym mydle. Gwarancję, że całość jest w stu procentach czysta, daje proces gręplowania, któremu wypełnienie poddawane jest aż dwa razy. Między innymi dlatego właśnie kołdry i poduszki My Alpaca są bardzo miękkie.

Produkty My Alpaca wyposażone zostały w wysokiej jakości poszycie. Produkowane jest ono z całkowicie naturalnej, gęsto tkanej bawełny, której bezpieczeństwo jest poświadczone przez znak OEKO-TEX®. Za jej sprawą kołdry i poduszki My Alpaca są lekkie i oddychające, a w dotyku wydają się wręcz jedwabiste. Wyroby zdobi lamówka w kolorze białym lub niebieskim, co dodatkowo wpływa na ich atrakcyjny, estetyczny wygląd.

Oryginalne kołdry i poduszki My Alpaca posiadają wzór ręcznego pikowania, przez co pozwalają na równomierne rozłożenie ciepła. Dzięki temu produkty zyskują również inne zalety - ich wypełnienie nie przemieszcza się, a na przeszyciach nie powstają zimne punkty tak jak to ma miejsce w przypadku wyrobów tego typu produkowanych w sposób maszynowy.

Producent My Alpaca

Opinie o producentach materacy umieszczone na naszym sklepie nie były weryfikowane przez sklep. Chcąc przejrzeć w pełni zweryfikowane opinie o sklepie i jego produktach zapraszamy na:

100% zweryfikowanych opinii 100% zweryfikowanych opinii 100% zweryfikowanych opinii

Kołdry i poduszki My Alpaca to wysokiej jakości wyroby, które wypełnione zostały prawdziwym, naturalnym włóknem pozyskanym od alpak. Produkty wykazują właściwości termoizolacyjne oraz nie zatrzymują wilgoci. Dodatkowo posiadają poszycie w postaci gęsto tkanej bawełny wykończonej elegancką lamówką, w związku z czym są nie tylko wyjątkowo przyjemne w dotyku, ale też lekkie i oddychające. Wszystko to sprawia, że wybierając kołdry i poduszki My Alpaca zyskujemy gwarancję prawdziwego komfortu.

Pokazano 1-6 z 6 pozycji
Ochraniacze na materac
Ochraniacz na materac wypełniony włóknem alpaki MY ALPACA
909,00 zł
Poduszki
Poduszka z włókna alpaki MY ALPACA
565,00 zł
Kołdry
Kołdra z włókna alpaki całoroczna MY ALPACA
2 692,00 zł
Kołdry
Kołdra z włókna alpaki zimowa MY ALPACA
3 040,00 zł
Kołdry
Kołdra z włókna alpaki letnia MY ALPACA
2 342,00 zł
Kołdry
Kołdra z włókna alpaki 4 pory roku - komplet MY ALPACA
4 531,00 zł

Materace My Alpaca - Sprawdź opinie użytkowników o producencie My Alpaca

Opinie o producentach materacy umieszczone na naszym sklepie nie były weryfikowane przez sklep. Chcąc przejrzeć w pełni zweryfikowane opinie o sklepie i jego produktach zapraszamy na:

100% zweryfikowanych opinii 100% zweryfikowanych opinii 100% zweryfikowanych opinii

poduszka i kołdra My Alpaca to naprawdę świetne rozwiązanie do każdej sypialni, polecam

Kołdra My Alpaca z alpaczki super wybór, żałuję że dopiero teraz odkryłam tego typu kołdry

polecam wszystkim pościel od producenta My Alpaca - ma naprawdę dobrej jakości wyroby, dopieszczone w każdym calu :)

super! bardzo wygodnie!

Poduszka My Alpaca to najwygodniejsza poduszka jaką miałam, aczkolwiek nie powiem miałam pewne opory przed zakupem produktu z alpaki. ;-)

Pościel My Alpaca jest w porządku, nawet po długim użytkowniu nic się nie dzieje

polecam, poduszka i kołdra My Alpaca super wybór

Poduszka i kołdra My Alpaca są idealne do każdego łózka, śpi się zupełnie inaczej niż ze zwykłą pościelą. oczywiście na plus!

Pościel My Alpaca okazała się strzałem w dziesiątkę, miękka i wygodna