Poduszki i kołdry dla dzieci

Każdy rodzic pragnie zapewnić komfortowy sen swoim dzieciom już od pierwszych dni ich życia, dlatego właśnie warto zaopatrzyć łóżeczko w wysokiej jakości poduszki i kołdry dla dzieci. Muszą być one nie tylko wygodne w czasie snu, lecz także powinny wykazywać właściwości antyalergiczne i dbać o delikatną skórę malucha.

W ofercie sklepu Senna Materace dostępna jest między innymi pościel dla dzieci, która wypełniona została prawdziwym naturalnym puchem. Tego typu poduszki i kołdry dla dzieci są niezwykle komfortowe, wykazują również właściwości termoizolacyjne dostosowując się do temperatury ich ciała - gdy trzeba przyjemnie chłodzą latem, lecz w razie niskich temperatur skutecznie grzeją. Puch pozyskiwany jest tylko ze sprawdzonych źródeł, dzięki czemu mamy gwarancję najwyższej jakości. Puchowa pościel dla dzieci to bez wątpienia dobre rozwiązanie w każdym dziecięcym pokoiku.

Rodzice o szczególnych wymaganiach powinni zwrócić uwagę na kołdry i poduszki dla dzieci, do produkcji których wykorzystano naturalne i ekologiczne komponenty. Naszą pociechę możemy zaopatrzyć między innymi w komplet pościeli dla dzieci z naturalnym woskiem pszczelim, który posiada szereg pozytywnych właściwości, w tym substancje odżywcze, które pielęgnują skórę najmłodszych. Inną możliwością jest poduszka i kołdra dziecięca, w przypadku której tkaninę pokryciową wykonano z włókien wyprodukowanych na bazie drzewa eukaliptusa, co skutecznie uniemożliwia rozwój szkodliwych dla zdrowia grzybów i bakterii.

W sklepie Senna Materace można także znaleźć pościel dziecięcą, która stanowi odpowiedź na potrzeby dzieci zmagające się z wszelkimi alergiami. Oferujemy specjalne linie produktów, w tym antyalergiczne poduszki i kołdry dla dzieci, które posiadają wypełnienie niepowodujące niepożądanych reakcji alergicznych, nawet u najbardziej wrażliwych maluszków. Ich niewątpliwą zaletą jest możliwość prania - często nawet w 95 stopniach Celsjusza, dzięki czemu mamy pewność, że nasza pościel dziecięca utrzymana jest w należytej czystości.

Jak szukać idealnej kołdry i poduszki dla niemowląt? Dziecko w pierwszych miesiącach życia jest szczególnie delikatne i wrażliwe, dlatego też poduszka dziecięca musi posiadać odpowiednią twardość i sprężystość, tak aby gwarantować komfort, lecz jednocześnie zapobiegać problemom z oddychaniem. Kołdra dla dzieci z kolei powinna delikatnie otulać, nie doprowadzając jednocześnie do przegrzania. Zakup wysokiej jakości poduszki i kołdry dla dzieci stanowi pierwszy krok, aby zadbać o komfortowy sen naszych maluchów.

Poduszki i kołdry dla dzieci

Poduszki i kołdry dla dzieci

Pokazano 1-16 z 16 pozycji

Kołdry i poduszki dla dzieci to szeroka kategoria najwyższej jakości produktów, które odpowiadają za spokojny sen najmłodszych. Pościel dziecięca produkowana jest ze starannie dobranych, często naturalnych materiałów, aby jak najlepiej zadbać o zdrowie i efektywny odpoczynek maluchów. W sklepie Senna Materace dostępne są również kołdry i poduszki dla niemowląt, które świetnie sprawdzają się już od pierwszych miesięcy życia zapewniając bezpieczeństwo oraz wygodę.

Poduszki
Poduszka puchowa dziecięca PIÓREX linia luksusowa
280,00 zł
Kołdry
Kołdra antyalergiczna Satin Cotton dziecięca PIÓREX
130,00 zł
Kołdry
Kołdra antyalergiczna dziecięca Antyroztoczowa PIÓREX
130,00 zł
Poduszki
Poduszka antyalergiczna dziecięca Satin Cotton PIÓREX
66,00 zł
Poduszki
Poduszka antyalergiczna dziecięca Antyroztoczowa PIÓREX
66,00 zł
Poduszki i kołdry dla dzieci
Poduszka i kołdra półpuchowa dziecięca AMZ Półpuch
286,00 zł
Poduszki i kołdry dla dzieci
Poduszka i kołdra puchowa dziecięca AMZ Premium
740,00 zł
Poduszki i kołdry dla dzieci
Poduszka i kołdra puchowa dziecięca AMZ Dream
666,00 zł
Poduszki i kołdry dla dzieci
Poduszka i kołdra puchowa dziecięca AMZ Basic+
404,00 zł
Poduszki i kołdry dla dzieci
Poduszka i kołdra antyalergiczna dziecięca AMZ Koala Eukaliptus
387,00 zł
Poduszki i kołdry dla dzieci
Poduszka i kołdra antyalergiczna dziecięca AMZ Niedźwiadek Honey
315,00 zł
Poduszki i kołdry dla dzieci
Poduszka i kołdra antyalergiczna dziecięca AMZ Panda Bamboo
218,00 zł
Poduszki i kołdry dla dzieci
Poduszka i kołdra antyalergiczna dziecięca AMZ Cotton
169,00 zł
Poduszki i kołdry dla dzieci
Poduszka i kołdra antyalergiczna dziecięca AMZ Mikrofibra
127,00 zł
Ochraniacze na materac
Nakładka ochronna AMZ Mikrofibra - dziecięca
85,00 zł
Ochraniacze na materac
Nakładka ochronna AMZ Outlast+Bamboo - dziecięca
264,00 zł