Senna Materace
MENU

Koszyk

0 szt. - 0,00 zł

Pościel dla dzieci

Opinii: 7 
105,00 zł
Poduszka puchowa dziecięca PIÓREX należąca do ekskluzywnej linii marki to standardowa poduszka przeznaczona dla najmłodszych użytkowników. Jej wypełnienie stanowi wysokiej jakości polski puch gęsi ekstra spełniający wszelkie normy w zakresie bezpieczeństwa...

Opinii: 8 
118,00 zł
Kołdra antyalergiczna Satin Cotton dziecięca PIÓREX to syntetyczna kołderka, pokryta bardzo miękką i przyjemną w dotyku tkaniną w 100% bawełnianą, o satynowym splocie i pikowaniem na wzór misia.

Opinii: 9 
112,00 zł
Kołdra antyalergiczna dziecięca Antyroztoczowa PIÓREX to produkt antyroztoczowy, pokryty certyfikowaną tkaniną syntetyczną mikrofilament z włóknem węglowym, gwarantującym nieprzepuszczalność dla roztoczy. Kołderka przeznaczona do użytku przez cały rok.

Opinii: 9 
58,00 zł
Poduszka antyalergiczna dziecięca Satin Cotton PIÓREX jest w pełni bezpiecznym produktem przeznaczonym dla najmłodszych. Jej powłokę stanowi niezwykle miękka tkanina 100% bawełny o splocie satynowym. Poduszka jest płaska, delikatna i lekka.

Opinii: 7 
62,00 zł
Poduszka antyalergiczna dziecięca Antyroztoczowa PIÓREX jest pokryta syntetyczną tkaniną mikrofilament z włóknem węglowym, która charakteryzuje się właściwościami antyroztoczowymi. Produkt nie uczula, dodatkowo chroni przed wnikaniem alergenów do jego wnętrza.
Pokazuje 1 - 5 z 5 elementów