Materace dziecięce

Materace dziecięce powstały specjalnie z myślą o najmłodszych – z pełną dbałością o wysoką jakość wykonania i bezpieczeństwo jego użytkowania. Są wyjątkowo ergonomiczne i tym samym zapewniają dzieciom najwyższą wygodę podczas snu i odpoczynku. Jakość i komfort snu dziecka ma bowiem niebagatelny wpływ na jego prawidłowy rozwój - należy pamiętać, że sypia ono częściej i regularniej niż człowiek dorosły. Z tego właśnie powodu wszystkie materace dziecięce w naszej ofercie, z troską o dobro dzieci, posiadają pozytywną opinię Instytutu Matki i Dziecka.


Najlepsze materace dla dzieci wykonywane są z różnego rodzaju pianek: lateksowej, wysokoelastycznej lub poliuretanowej. Tworzywa ta nadają materacykom elastyczności i odporności na odkształcenia, zapewniają również jego wysoką higienę i antyalergiczność, co jest szczególnie ważne w przypadku małych dzieci. Materace dziecięce powinny także gwarantować anatomiczne podparcie dla ciała maluszka oraz bardzo dobrą wentylację wewnątrz wkładu, która uniemożliwi w nim rozwój szkodliwych dla zdrowia roztoczy, pleśni i bakterii. Najlepsze dla najmłodszych są średnio twarde modele, jednak biorąc pod uwagę różne oczekiwania rodziców, w naszej ofercie spotkać można także nieco twardsze materace dziecięce, w których dla zwiększenia twardości i higieniczności zastosowano matę kokosową wykonaną z naturalnego włókna kokosa mającego właściwości bakteriobójcze. Warto wiedzieć, że materace dla dzieci to w większości przypadków materace dwustronne, w związku z czym rodzic w ramach jednego modelu ma możliwość wyboru bardziej miękkiego lub też bardziej twardego podłoża do snu dziecka. Obracanie materacyka to też bardzo dobry sposób na przedłużenie jego żywotności.


Wybierając materac dziecięcy należy również zwrócić uwagę na odpowiedni pokrowiec. Przede wszystkim powinien nadawać się do prania w temperaturze co najmniej 60 st. Celsjusza oraz mieć właściwości antyalergiczne. Jeżeli chodzi o rozmiar materacy dla dzieci, najczęściej spotykanymi wariantami są rozmiary: 60x120 i 70x140 cm.

Materace dziecięce

Materace dziecięce

Pokazano 1-16 z 16 pozycji

Materace dziecięce to piankowe modele stworzone specjalnie z myślą o najmłodszych i ich prawidłowym rozwoju. Do ich budowy wykorzystano tylko i wyłącznie przebadane, w pełni bezpieczne tworzywa, które zapewniają odpowiednie podparcie dla ciała, a także właściwości antyalergiczne. Materace dziecięce to gwarancja zdrowego i higienicznego snu każdego dziecka.

Główna
HILDING SAFETY SMYK - materac dziecięcy, piankowy
499,00 zł
Główna
HILDING BREAKDANCE - materac piankowy
979,00 zł
Główna
HILDING DOBRANOCKA - materac dziecięcy, piankowy
269,00 zł
Główna
HILDING KOŁYSANKA - materac dziecięcy, piankowy
399,00 zł
Główna
HILDING FUNKY - materac piankowy
869,00 zł
Główna
JANPOL GEMINI – materac piankowy
1 119,00 zł
Główna
JANPOL TONI – materac dziecięcy, lateksowy
694,00 zł
Główna
JANPOL FINI – materac dziecięcy, lateksowy
449,00 zł
Materace
JANPOL ATENA - materac lateksowy, piankowy
1 145,00 zł
Główna
JANPOL LIO – materac dziecięcy, lateksowy
619,00 zł
Główna
JANPOL IDA – materac dziecięcy, piankowy
275,00 zł
Główna
JANPOL HERMES – materac piankowy
485,00 zł
Główna
MATERASSO DRIEMCO ECO - materac dziecięcy, piankowy
251,01 zł
Główna
MATERASSO BABY KOKOS - materac dziecięcy, piankowy
301,00 zł
Główna
MATERASSO BABY COMFORT - materac dziecięcy, piankowy
357,00 zł
Główna
MATERASSO BABY DREAM - materac dziecięcy, piankowy
414,00 zł