Filtruj według

Producent
Producent
Rozmiar
Rozmiar
Cechy
Cechy
Twardość materaca
Twardość materaca

Materace dziecięce

Materace dziecięce powstały specjalnie z myślą o najmłodszych – z pełną dbałością o wysoką jakość wykonania i bezpieczeństwo jego użytkowania. Są wyjątkowo ergonomiczne i tym samym zapewniają dzieciom najwyższą wygodę podczas snu i odpoczynku. Jakość i komfort snu dziecka ma bowiem niebagatelny wpływ na jego prawidłowy rozwój - należy pamiętać, że sypia ono częściej i regularniej niż człowiek dorosły. Z tego właśnie powodu wszystkie materace dziecięce w naszej ofercie, z troską o dobro dzieci, posiadają pozytywną opinię Instytutu Matki i Dziecka.


Najlepsze materace dla dzieci wykonywane są z różnego rodzaju pianek: lateksowej, wysokoelastycznej lub poliuretanowej. Tworzywa ta nadają materacykom elastyczności i odporności na odkształcenia, zapewniają również jego wysoką higienę i antyalergiczność, co jest szczególnie ważne w przypadku małych dzieci. Materace dziecięce powinny także gwarantować anatomiczne podparcie dla ciała maluszka oraz bardzo dobrą wentylację wewnątrz wkładu, która uniemożliwi w nim rozwój szkodliwych dla zdrowia roztoczy, pleśni i bakterii. Najlepsze dla najmłodszych są średnio twarde modele, jednak biorąc pod uwagę różne oczekiwania rodziców, w naszej ofercie spotkać można także nieco twardsze materace dziecięce, w których dla zwiększenia twardości i higieniczności zastosowano matę kokosową wykonaną z naturalnego włókna kokosa mającego właściwości bakteriobójcze. Warto wiedzieć, że materace dla dzieci to w większości przypadków materace dwustronne, w związku z czym rodzic w ramach jednego modelu ma możliwość wyboru bardziej miękkiego lub też bardziej twardego podłoża do snu dziecka. Obracanie materacyka to też bardzo dobry sposób na przedłużenie jego żywotności.


Wybierając materac dziecięcy należy również zwrócić uwagę na odpowiedni pokrowiec. Przede wszystkim powinien nadawać się do prania w temperaturze co najmniej 60 st. Celsjusza oraz mieć właściwości antyalergiczne. Jeżeli chodzi o rozmiar materacy dla dzieci, najczęściej spotykanymi wariantami są rozmiary: 60x120 i 70x140 cm.

Loteria DPD

Materace dziecięce

Materace dziecięce

Pokazano 1-19 z 19 pozycji

Materace dziecięce to piankowe modele stworzone specjalnie z myślą o najmłodszych i ich prawidłowym rozwoju. Do ich budowy wykorzystano tylko i wyłącznie przebadane, w pełni bezpieczne tworzywa, które zapewniają odpowiednie podparcie dla ciała, a także właściwości antyalergiczne. Materace dziecięce to gwarancja zdrowego i higienicznego snu każdego dziecka.

Aktywne filtry

Główna
HILDING SAFETY SMYK - materac dziecięcy, piankowy
449,00 zł -10% 404,00 zł
Główna
HILDING BREAKDANCE - materac piankowy
859,00 zł -10% 773,00 zł
Główna
HILDING DOBRANOCKA - materac dziecięcy, piankowy
229,00 zł
Główna
HILDING KOŁYSANKA - materac dziecięcy, piankowy
349,00 zł
Główna
HILDING FUNKY - materac piankowy
769,00 zł
Materace
JANPOL ATENA - materac lateksowy, piankowy
973,00 zł
Materace
JANPOL KLIO - materac kieszeniowy, sprężynowy
526,00 zł
Główna
JANPOL LIBERA – materac piankowy
1 094,00 zł
Główna
JANPOL GEMINI – materac piankowy
746,00 zł
Główna
JANPOL HERMES – materac piankowy
420,00 zł
Główna
JANPOL TONI – materac dziecięcy, lateksowy
549,00 zł
Główna
JANPOL FINI – materac dziecięcy, lateksowy
508,00 zł
Główna
JANPOL LIO – materac dziecięcy, lateksowy
500,00 zł
Główna
MATERASSO DRIEMCO ECO - materac dziecięcy, piankowy
147,00 zł
Główna
MATERASSO BABY KOKOS - materac dziecięcy, piankowy
205,00 zł
Główna
MATERASSO BABY COMFORT - materac dziecięcy, piankowy
247,00 zł
Główna
MATERASSO BABY DREAM - materac dziecięcy, piankowy
346,00 zł
Główna
MATERASSO BABY NATUR - materac dziecięcy, piankowy
510,00 zł
Główna
MATERASSO BABY SWISS - materac dziecięcy, piankowy
700,00 zł