• Nowy
Produkt na magazynie
JANPOL TONI – materac dziecięcy, lateksowy
 • Średni
 • Kokos
 • Pianka poliuretanowa
 • Możliwość prania w pralce w temp. do 40˚C
 • Pozytywna opinia Instytutu Matki i Dziecka
 • Antybakteryjny
 • 5 lat gwarancji
 • Dwie twardości
 • Materac odwracalny
 • Wentylacja
 • Zamek rodzielczy
 • Lateks Pulse

Negocjuj cenę

X

Negocjuj cenę produktu

szt.
PLN
wyślij
448,00 zł
Brutto
Czas realizacji zamówienia: 1-14 dni
Rozmiar
Pokrowiec
Ilość
Gwarancja najlepszej ceny

Materac Janpol Toni to model zaprojektowany dla najmłodszych dzieci, potrzebujących wyjątkowo komfortowych warunków do snu każdego dnia. Wnętrze prezentowanego wkładu składa się z nowoczesnych i w pełni bezpiecznych komponentów, między innymi takich jak innowacyjny Lateks Pulse, pianka poliuretanowa oraz naturalny kokos.

 • Własny magazyn – 95% produktów dostępnych od ręki! Własny magazyn – 95% produktów dostępnych od ręki!
 • Darmowa wysyłka – bez względu na wartość zamówienia! Darmowa wysyłka – bez względu na wartość zamówienia!
 • Jasno określone zasady odstąpienia od umowy – aż 30 dni na zwrot! Jasno określone zasady odstąpienia od umowy – aż 30 dni na zwrot!

Dwustronny materac Janpol Toni zapewnia najmłodszym przyjemny, a co równie istotny zdrowy sen. Doskonałe parametry tego modelu są efektem optymalnego połączenia materiałów wysokiej jakości. Spośród szeregu zastosowanych do produkcji surowców uwagę zwraca antybakteryjny Lateks Pulse, wytwarzany w ekologicznej technologii SonoCore. Jego jednorodna, bardzo wytrzymała struktura w ponad połowie składa się z naturalnego mleczka kauczukowego, gwarantującego miękkość oraz sprężystość pianki. Dzięki temu dziecięca sylwetka zyskuje odpowiednie podparcie kręgosłupa i kształtującej się postawy ciała. Dodatkowo lateks odznacza się także wysoką odpornością na uszkodzenia, właściwościami antybakteryjnymi i doskonałą przewiewnością. We wnętrzu materaca Janpol Toni znajduje się ponadto specjalna warstwa kokosu, wzmacniająca stabilność powierzchni materaca, a jednocześnie poprawiająca cyrkulację powietrza. Dla zwiększenia poziomu wygody, wydłużający żywotność wkładu kokos został uzupełniony o delikatną, miękką piankę amortyzującą ruchy i kojącą skórę niemowląt.

Do zalet prezentowanego modelu warto zaliczyć również delikatny pokrowiec Puroactive, który jest w pełni bezpieczny dla zdrowia i przeznaczony do regularnego prania w temperaturze 40°C.


Pokrowiec Puroactive

Pokrowiec Puroactive - wysokiej jakości, antyalergiczny i delikatny w dotyku pokrowiec, w którym zastosowano technologię aktywnych probiotyków dbających o zdrowy sen - zmniejszają ilość roztoczy kurzu domowego aż o 93,7%, w tym również alergeny psów i kotów. Pokrowiec jest zdejmowalny i pralny w temperaturze do 40oC.


Średni

Średni - materace o średniej twardości (H2) zaleca się osobom o wadze od 80 do 100 kg. Należy jednak pamiętać, że twardość materaca jest odczuciem subiektywnym.

5 lat gwarancji

5 lat gwarancji! - udzielona przez producenta gwarancja wynosi 5 lat i obejmuje odkształcenia oraz nieprawidłową pracę materaca.

Antybakteryjny

Antybakteryjny - materac posiada właściwości antybakteryjne, dzięki czemu w jego wnętrzu i na powierzchni nie gromadzą się roztocza i bakterie. Właściwość ta zapobiega również powstawaniu nieprzyjemnego zapachu.

Pozytywna opinia Instytutu Matki i Dziecka - Pozytywna opinia Instytutu Matki i Dziecka – ten materac to wyrób spełniający rygorystyczne standardy higieny i normy bezpieczeństwa gwarantujące dobry i zdrowy sen dziecka.

Pianka Pulse

Pianka Pulse - sprężysta pianka lateksowa o jednolitej strukturze komórek i 50%-owej zawartości naturalnego mleczka kauczukowego. Jest odporna na eksploatację, dobrze przepuszcza powietrze i reguluje wilgoć. Dzięki zastosowaniu ekologicznej technologii Sonocore, jej produkcja pozwala zmniejszyć zużycie energii.

Pianka poliuretanowa

Pianka poliuretanowa - materiał bardzo trwały, wytrzymały i elastyczny. Nie odkształca się pod wpływem nacisku, a jego jednolita struktura zapewnia dobrą izolację termiczną.

Kokos

Kokos - Mata kokosowa doskonale przepuszcza powietrze oraz chroni materac przed rozwojem roztoczy i mikroorganizmów, gwarantując zdrowy i higieniczny sen. Kokos podwyższa również twardość materaca przy jednoczesnym zapewnieniu jego sprężystości i elastyczności.

Materac odwracalny

Materac odwracalny - materac, którego obie strony przeznaczone są do użytkowania – regularna zmiana stron oraz obracanie materaca o 180° zapewnia odpowiednią wentylację i znacząco zwiększa jego trwałość.

2 twardości

Dwie twardości - materac dwustronny, w którym po obu stronach zastosowano materiały o różnych właściwościach, dzięki czemu każda z nich dostarcza użytkownikowi innego komfortu snu.

Wentylacja

Wentylacja - wkład materaca posiada specjalne profilowanie i nacięcia zapewniające jego optymalną wentylację, dzięki czemu uniemożliwia on gromadzenie się w materacu szkodliwych bakterii i wilgoci.

Zamek rozdzielczy

Zamek rozdzielczy - pokrowiec materaca został wyposażony w zamek rozdzielczy umożliwiający jego zdjęcie.

Pranie 40 stopni

Pranie 40 stopni - pokrowiec posiada suwak rozdzielczy umożliwiający zdjęcie pokrowca i wypranie go w temperaturze do 40°C.

Opis

Dostępne rozmiary
60x120, 70x140, 80x160
Sposób pakowania
na płasko
Okres gwarancji
5 lat
Czas realizacji zamówienia
1-14 dni
Cechy
dla dzieci i młodzieży
Cechy
dwustronny (odwracalny)
Cechy
dla alergików
Wysokość materaca
ok. 11 cm
Twardość materaca
Średni
Wkład
Lateks Pulse, pianka poliuretanowa, mata kokosowa
Pokrowiec
Puroactive

Brak opini użytkowników.

Mogą Cię zainteresować również