Prześcieradła

Prześcieradła pełnią bardzo istotną rolę w naszym łóżku. To właśnie one odpowiadają w dużej mierze za higienę, ponieważ zabezpieczają materac przed wszelkiego rodzaju zabrudzeniami, a także wilgocią, którą wytwarza nasze ciało w czasie nocnego odpoczynku. Dodatkowo odpowiednio dobrane prześcieradło na łóżko powinno być przyjazne dla skóry i gwarantować naprawdę miłe odczucia w czasie snu.

Prześcieradła bawełniane należą do tych najczęściej wybieranych. Dzięki zastosowaniu nowych technologii w czasie trwania procesu produkcji, a także wzbogaceniu klasycznej bawełny o inne materiały, takie jak lycra, świetnie sprawdzą się w każdym łóżku. Są one wygodne w zakładaniu, a także trwałe, ponieważ nawet po dużej ilości prań nie będą się mechacić. Dodatkowo nie marszczą się w trakcie użytkowania, w związku z czym wyglądają bardzo estetycznie. Wskazane prześcieradła są bardzo uniwersalne i dobrze sprawdzą się w wielu łóżkach. Ważnym może być również fakt, że występują w kilku kolorach, przez co bez trudu dopasujemy je do każdego wnętrza.

Rozwiązanie równie doceniane stanowią naturalne i ekologiczne prześcieradła lniane. Są one niezwykle delikatne w dotyku, a co za tym idzie nie podrażniają skóry i dają gwarancję bezpieczeństwa również dla alergików czy osób, które mają skłonności do występowania różnego rodzaju nadwrażliwości. Prześcieradła lniane są w stanie dobrze pochłaniać wilgoć z ciała, chronią materac dając użytkownikom uczucie suchości. Jednocześnie materiał w dni, kiedy jest szczególnie gorąco, wykazuje właściwości chłodzące, a gdy trzeba przyjemnie grzeje. Dlatego właśnie tego typu prześcieradła bardzo dobrze sprawdzają się przez cały rok.

Zarówno prześcieradła bawełniane, jak i prześcieradła lniane znajdziemy w kilku rozmiarach, przez co świetnie będą pasowały do każdego łóżka. Dla zwiększenia komfortu można zdecydować się na prześcieradło z gumką, które sprawi, że materiał nie będzie przesuwał się w czasie użytkowania. Bardzo istotne jest także, aby dobrać odpowiedni rozmiar. Pamiętajmy, że za duże prześcieradła mogą się zsuwać, a do tego zdecydowanie nieestetycznie wyglądają. Z kolei zbyt małe nie będzie w stanie pokryć całej powierzchni materaca i nie spełni całkowicie wszystkich swoich zadań.

Produkty dostępne są w standardowych rozmiarach do łóżek jednoosobowych. Prześcieradła 90x200 świetnie nadadzą się dla klasycznych, pojedynczych materacy zabezpieczając je odpowiednio i pozwalając nam spokojnie przespać całą noc. Prześcieradła 140x200 czy też prześcieradła 160x200 stanowią uniwersalne rozwiązanie do łóżek dwuosobowych. W przypadku największych materacy najlepiej sprawdzają się prześcieradła 200x200.

Prześcieradła

Prześcieradła

Pokazano 1-9 z 9 pozycji

Prześcieradło odgrywa w naszym łóżku bardzo istotną rolę, ponieważ ma za zadanie zarówno zabezpieczyć materac przed zabrudzeniami, jak i zapewnić nam komfort podczas snu. Klasyczne prześcieradła bawełniane to wytrzymała opcja, która cieszy się od lat bardzo dużą popularnością. Osoby poszukujące wyrobów z naturalnych materiałów powinny zwrócić uwagę także na prześcieradła lniane, które są przyjazne nawet dla wrażliwej skóry.

Ochraniacze na materac
Ochraniacz na materac Hilding - bawełniany, wodoodporny
89,00 zł
Ochraniacze na materac
Ochraniacz na materac wypełniony włóknem alpaki MY ALPACA
909,00 zł
Prześcieradła
Prześcieradło welurowe Estella 5700
159,00 zł
Prześcieradła
Prześcieradło z gumką Estella Jersey Fein 6500
129,00 zł
Prześcieradła
Prześcieradło z gumką Estella Jersey Zwirn 6900
269,00 zł
Prześcieradła
Prześcieradło z gumką Estella TOPPER 6950
199,00 zł
Prześcieradła
Prześcieradło z gumką lniane MOANA
270,00 zł
Prześcieradła
Prześcieradło Comfort FLEURESSE VOSSEN
219,00 zł
Prześcieradła
Prześcieradło Comfort XL FLEURESSE VOSSEN
249,00 zł