Filtruj według

Rozmiar

Koce

Uwielbiasz wieczorny relaks na fotelu z książką? A może często marzniesz oglądając telewizję? W takim razie koniecznie zainwestuj w wysokiej jakości koce! Dzięki tego typu produktom uda Ci się zachować optymalny komfort cieplny i przy jednoczesnym uczuciu przyjemnego otulenia. 

Na rynku najczęściej można znaleźć koce różniące się od siebie nie tylko ceną czy rozmiarem, ale także rodzajem tkaniny, z której zostały wykonane czy gramaturą. W dostępnych ofertach zazwyczaj można spotkać koce bawełniane, poliestrowe, akrylowe lub też z dodatkiem wełny czy kaszmiru. Oczywiście kupując tego typu produkt należy mieć na uwadze, czy będzie on użytkowany głównie latem czy może zimą. Właśnie od tego zależy dobór gramatury materiału - na cieplejsze dni polecane są tkaniny ok. 200 g/m2, natomiast na chłodne wieczory najlepiej sprawdzą się koce powyżej 320 g/m2

Nie należy także zapominać, by dopasować ten produkt do stylu swojej sypialni czy salonu. Na szczęście dostępne na rynku kolorowe koce oferują cały wachlarz możliwości - zazwyczaj dostępne są w co najmniej 5 odcieniach, dzięki czemu każdy z łatwością znajdzie coś dla siebie. Do pomieszczeń zaaranżowanych w stonowanych barwach zdecydowanie lepiej jest wybrać tkaniny o nieco żywszych kolorach, które nieco ożywią przestrzeń wokół.

Ciepły koc to również idealny pomysł na stylowy i praktyczny prezent dla bliskiej osoby. Stanowi doskonały podarunek nie tylko na urodziny czy imieniny - sprawdzi się także w przypadku parapetówki czy jako wyraz troski. Dzięki różnorodności dostępnych wzorów i kolorów z łatwością dopasujesz ten produkt do gustu obdarowywanego. 

Koce

Koce

Pokazano 1-1 z 1 pozycji

Koce
Koc Estella TREVI 8603
319,00 zł