Ochraniacze na materac

Ochraniacz na materac to świetny sposób na zabezpieczenie podłoża, na którym śpisz przed wszelkiego rodzaju zabrudzeniami, plamami oraz wilgocią. Skutecznie chroni przed przenikaniem do wnętrza kurzu i zanieczyszczeń. Ochraniacze na materac wykonane są z najwyższą starannością, a do ich tworzenia wykorzystano bezpieczne dla zdrowia, oddychające materiały, które przepuszczają powietrze. Ponadto doskonale absorbują wilgoć i wszelkiego rodzaju ciecze zapewniając suchość materaca. Dzięki temu można mieć pewność, że materac nie ulegnie uszkodzeniu oraz szybszemu zużyciu. Niekwestionowaną zaletą ochraniaczy na łóżko jest możliwość ich bezproblemowego zdjęcia oraz wyprania w pralce. Pozwala to na szybkie pozbycie się plam i zabrudzeń, a po dokładnym wysuszeniu można je na nowo użytkować.

Ochraniacze na materac występują w szerokiej gamie rozmiarów, dzięki temu można znaleźć model kompatybilny z każdą powierzchnią materaca. Sprawdzą się one świetnie zarówno w łóżku niemowlaka, jak również w przypadku osób, które większą część czasu spędzają w pozycji leżącej. Z ochraniacza na łóżko mogą korzystać także wszyscy zmagający się z różnego rodzaju alergiami oraz astmą - bezpieczne i antyalergiczne materiały wspomagają radzenie sobie z tymi dolegliwościami. Ponadto ochraniacz na materac jest niewyczuwalny, a zastosowanie gum mocujących sprawia, że się nie przemieszcza, nie zwija i nie roluje, dzięki czemu można w pełni cieszyć się właściwościami i wygodą naszego materaca do spania.

Dobrze dopasowany ochraniacz na łóżko zapewni niezwykły komfort wypoczynku, a także poczucie wysokiej świeżości, czystości. To wspaniały i funkcjonalny dodatek do Twojego łóżka, który sprawdzi się w sypialni każdego użytkownika dbającego o optymalny mikroklimat w czasie wypoczynku. Warto zainwestować w dobrej jakości ochraniacz na materac, ponieważ takie rozwiązanie sprawia, że podłoże, na którym śpimy jest chronione, odporne na zniszczenia i będzie nam służyło jeszcze przez wiele lat.

Ochraniacze na materac

Ochraniacze na materac

Pokazano 1-11 z 11 pozycji

Ochraniacz na materac to idealne rozwiązanie, które zabezpieczy Twoje podłoże do spania przed zabrudzeniami, a w efekcie pozwoli Ci cieszyć się wysokim poziomem czystości w miejscu snu. Dzięki temu, że tego typu produkty chronią łóżko, łatwo i szybko pozbędziesz się z niego plam i zanieczyszczeń. Ochraniacze do łóżka to niewątpliwie bardzo praktyczny i funkcjonalny dodatek do Twojej sypialni.

Ochraniacze na materac
Nakładka higieniczna Janpol
83,00 zł
Ochraniacze na materac
Nakładka ochronna AMZ Mikrofibra
100,00 zł
Ochraniacze na materac
Nakładka ochronna AMZ Outlast+Bamboo
404,00 zł
Ochraniacze na materac
Topper AMZ
434,00 zł
Ochraniacze na materac
Nakładka ochronna AMZ Mikrofibra - dziecięca
85,00 zł
Ochraniacze na materac
Nakładka ochronna AMZ Outlast+Bamboo - dziecięca
264,00 zł