Stelaże

Szukając właściwego stelaża do łóżka, warto zastanowić się, jakie są nasze potrzeby i oczekiwania. Przede wszystkim, czy chcemy znaleźć model dla jednej osoby czy dla pary, czyli stelaż dwuosobowy? A może dwa pojedyncze stelaże, które zostaną złączone w podstawę jednego łóżka? Dzięki temu każda osoba z pary może cieszyć się odpowiednim dla niej rodzajem podstawy. Na pewno każdy znajdzie właściwe rozwiązanie, dzięki któremu osiągnie idealne miejsce do wypoczynku.

Kolejne pytanie, jakie warto sobie zadać to czy szukamy stelaża pod materac tradycyjnego czy stelaża z regulacją kąta nachylenia. Klasyczne modele składają się z kilkudziesięciu elastycznych listew osadzonych na kauczukowych uchwytach, które pozytywnie wpływają na odczucie komfortu podczas leżenia. Niektóre z modeli posiadają możliwość regulacji odczuwanej twardości konstrukcji w jej środkowych częściach. Jeżeli chodzi o stelaż do sypialni z możliwością regulacji, to można znaleźć zarówno stelaże opierające się na elektrycznych mechanizmach zmiany nachylenia zagłówka i podnóżka, jak i na funkcji manualnego dopasowania tych parametrów do własnych zmieniających się w czasie potrzeb i preferencji.  

Najlepsze stelaże do łóżek charakteryzują się wysoką jakością wykonania, do którego wykorzystano bezpieczne dla zdrowia materiały. Ponadto powinny być one trwałe i odporne na wieloletnią eksploatację, a także zapewniać właściwą stabilność całego łóżka. Stelaże pod materac to istotny element konstrukcyjny, dzięki któremu także podłoże do spania może zyskać większą trwałość i odporność. Dobrej jakości stelaż nie zniszczy leżącego na nim materaca, ale wręcz przeciwnie - będzie wspierał jego unikalne właściwości i funkcjonalność przedłużając tym samym jego żywotność. Warto zainwestować w jeden z najlepszych modeli stelaży do sypialni, który będzie kompatybilny z wybranym modelem materaca. Taki zestaw sprawi, że Twoje łóżko stanie się miejscem, w którym zaznasz niezastąpionego relaksu oraz odpoczynku, a ponadto będziesz mógł cieszyć się zdrowym i pełnowartościowym snem.

Loteria DPD

Stelaże

Stelaże

Pokazano 1-25 z 25 pozycji

Stelaż pod materac to produkt, który stanowi obowiązkowy element każdego łóżka. Dzięki odpowiedniemu stelażowi możemy zwiększyć komfort naszego odpoczynku, ale też wydłużyć żywotność naszego materaca. Tradycyjne, regulowane, sterowane pilotem, podnoszone, pojedyncze czy też dla dwóch osób - niezależnie od potrzeb na pewno każdy znajdzie model, który będzie stanowił idealne dopełnienie komfortowego miejsca do snu.

Aktywne filtry

Główna
HILDING SAM - stelaż
179,00 zł
Główna
HILDING FAMILY LIFT - stelaż
419,00 zł
Główna
HILDING SELECT EXPERT - stelaż
739,00 zł
Główna
HILDING FAMILY CLASSIC - stelaż
249,00 zł
Główna
HILDING FAMILY EXPERT - stelaż
379,00 zł
Główna
HILDING SELECT MOTO - stelaż
2 089,00 zł
Główna
HILDING FAMILY MOTO - stelaż
1 239,00 zł
Stelaże
MATERASSO EVO MOBIL - stelaż
2 389,00 zł
Stelaże
MATERASSO TRIPLE MOBIL T12 - stelaż
2 387,00 zł
Stelaże
MATERASSO TRIPLE EXPERT T12 - stelaż
801,00 zł
Stelaże
MATERASSO TRIPLE T12 - stelaż
571,00 zł
Stelaże
MATERASSO FLEX MOBIL R6 - stelaż
1 500,00 zł
Stelaże
MATERASSO FLEX EXPERT R6 - stelaż
573,00 zł
Stelaże
MATERASSO FLEX R6 - stelaż
405,00 zł
Stelaże
MATERASSO DOUBLE MOBIL T5 - stelaż
1 262,00 zł
Stelaże
MATERASSO S-DOUBLE T5 - stelaż
411,00 zł
Stelaże
MATERASSO DOUBLE MAXI (do 150 kg) - stelaż
473,00 zł
Stelaże
MATERASSO DOUBLE BV - stelaż
531,00 zł
Stelaże
MATERASSO DOUBLE NV - stelaż
531,00 zł
Stelaże
MATERASSO DOUBLE EXPERT T5 - stelaż
405,00 zł
Stelaże
MATERASSO DOUBLE T5 - stelaż
258,00 zł
Stelaże
MATERASSO SUPER R6 - stelaż
206,00 zł
Stelaże
MATERASSO KLASIK T5 - stelaż
226,00 zł
Stelaże
MATERASSO TWIN PACK - stelaż
184,00 zł