Pościel Moana powstała, by łączyć aspekty prozdrowotne naturalnych wyrobów z pięknym wyglądem oraz wysokim komfortem użytkowania. Jak podkreśla założycielka marki, kwestie estetyczne od zawsze były dla niej ważne, lecz jednocześnie chciała pokazać, że len wciąż jest modny i świetnie sprawdzi się w każdej sypialni. Dlatego właśnie powstała pościel lniana Moana w różnych wariantach kolorystycznych i rozmiarowych.

Poszewki na kołdrę i poduszki Moana tworzona jest z misją! Jedną z wartości, która przyświeca produkcji danych wyrobów, jest zdrowie. Pościel lniana Moana wytwarzana jest przez specjalistów z naturalnych materiałów o właściwościach prozdrowotnych i antyalergicznych. Między innymi w ten sposób wyrób zapobiega rozwojowi bakterii i szkodliwych roztoczy. Jednocześnie tkaniny wykazują działanie termoregulacyjne - latem przyjemnie chłodzą, a gdy temperatury spadają skutecznie grzeją. Bardzo istotnymi są również kwestie związane z ochroną środowiska. Opakowania, w których znajduje się pościel Moana świetnie sprawdzą się do przechowywania różnych innych przedmiotów - zgodnie z myślą less waste! Dodatkowo podczas produkcji pościeli wykorzystywane są mniejsze ilości wody niż w przypadku wszelkich innych włókien.

Należy zaznaczyć, że pościel Moana bez wątpienia odznacza się wysoką jakością. Co więcej, materiały, z których została wyprodukowana, spełniają normy OEKO-TEX®. Oznacza to, że są one wolne od wszelkich szkodliwych substancji chemicznych mogących w negatywny sposób wpływać na zdrowie człowieka. Nie zawierają także ekstrahowanych metali ciężkich i posiadają odczyn właściwy dla skóry.

Dlaczego właśnie len? Ponieważ tkanina ta tworzy doskonałe środowisko do snu! Warto o nie zadbać, ponieważ efektywny i komfortowy nocny odpoczynek bezpośrednio przekłada się na samopoczucie w trakcie całego dnia. Pościel lniana Moana świetnie sprawdzi się w każdej sypialni, niezależnie od prowadzonego stylu życia, wieku czy też upodobań. Wybierając pościel Moana wiesz, że kupujesz produkty wytwarzane lokalnie z prawdziwą pasją i przywiązaniem wagi do każdego, nawet najmniejszego szczegółu.

Producent Moana

Opinie o producentach materacy umieszczone na naszym sklepie nie były weryfikowane przez sklep. Chcąc przejrzeć w pełni zweryfikowane opinie o sklepie i jego produktach zapraszamy na:

100% zweryfikowanych opinii 100% zweryfikowanych opinii 100% zweryfikowanych opinii

Pościel Moana to eleganckie i przyjemne w dotyku, naturalne produkty, które świetnie sprawdzą się w każdej sypialni. Produkowane są z wysokiej jakości materiałów, takich jak len. Cechują się również przemyślanym designem, dzięki czemu cieszą estetycznym wyglądem i stanowią doskonałe uzupełnienie każdego wnętrza. Jest to bez wątpienia dobry wybór dla wszystkich osób ceniących troskę o środowisko naturalne.

Pokazano 1-7 z 7 pozycji
Pościel
Poszewka na poduszkę lniana MOANA Pure
89,00 zł
Pościel
Poszwa na kołdrę lniana MOANA Pure
419,00 zł
Pościel
Poszewka na poduszkę lniana MOANA Basic
99,00 zł
Pościel
Poszwa na kołdrę lniana MOANA Basic
449,00 zł
Pościel
Poszewka na poduszkę lniana MOANA Silver Birch
99,00 zł
Pościel
Poszwa na kołdrę lniana MOANA Silver Birch
449,00 zł
Prześcieradła
Prześcieradło z gumką lniane MOANA
270,00 zł

Materace Moana - Sprawdź opinie użytkowników o producencie Moana

Opinie o producentach materacy umieszczone na naszym sklepie nie były weryfikowane przez sklep. Chcąc przejrzeć w pełni zweryfikowane opinie o sklepie i jego produktach zapraszamy na:

100% zweryfikowanych opinii 100% zweryfikowanych opinii 100% zweryfikowanych opinii

pościel Moana okazała się dobrym wyborem, polecam

Widoczna wysoka jakość, w porównaniu do poprzednich pościel Moana jest idealna, z pewnością posłuży nam długo.

super, przescieradło Moana ładne i trwałe, odporne na pranie

Pościel lniana Moana okazała się naprawdę świetna, delikatna, lekka, dobra na zimne i gorące noce. Żona zadowolona :)

widać klase, producent Moana robi świetną robotę. z pewnością kupię jeszcze jeden komplet poszewek, ale w innym kolorze.

Delikatna i ładna - pościel Moana to moja nowa ulubiona pościel :) PS ogromny plus za możliwość oddzielnego zakupu poszewek na poduszkę i kołdrę.

polecam, producent Moana to dobry wybór jezeli chodzi o pościel do łóżka.

pościel lniana Moana spelnila nasze oczekiwania. polecam

przyjemne i ładne produkty, a do tego szybkie zakupy