Materace Curem od ponad 5 lat rzucają wyzwanie pozostałym producentom i tworzą innowacyjne, zaawansowane technologicznie i ultranowoczesne produkty. Jako jedna z marek należących do szwedzkiego koncernu Hilding Anders, który współpracuje z największymi sieciami zajmującymi się sprzedażą wyposażenia domowego, firma ta ma dostęp do najnowszych testów i badań, które sprawiają, że materace Curem stale uzupełniane są o rozwiązania i materiały, które znacząco podnoszą jakość wypoczynku.

Bycie częścią Hilding to nie tylko przywilej dostępu do dziedzictwa tej grupy, jest to również zobowiązanie, by materace Curem prezentowały równie wysoką jakość, co pozostałe produkty tworzone pod marką Hilding. Oczywiście wszystkie schodzące z taśm produkcyjnych Curem materace stawiają czoła temu wyzwaniu, godnie przejmując takie wartości Hilding jak propagowanie zdrowego snu i efektywnego wypoczynku - oferowane przez tę markę produkty są tworzone z myślą o tych, którzy żyją szybko i intensywnie, dając z siebie 200% zarówno w domu, w pracy, jak i na siłowni. Wszyscy ci, którzy utożsamiają się z tym opisem, w materacach Curem odnajdą wygodę i komfort umożliwiające prawdziwy wypoczynek i pełną regenerację organizmu podczas snu. Materace Curem oferowane są w dwóch typach: sprężynowym i piankowym. Pierwszy rodzaj reprezentuje model .zip, natomiast to drugiej kategorii zaliczają się następujące produkty: .exe, .reg i .log. Łączą one właściwości kilku rodzajów pianek (Visco, Fusion oraz Serene), by zapewnić komfortowe warunki snu. Materace Curem podpierając stabilnie ciało na całej długości, pozwalają na rozluźnienie wszystkich mięśni, jednocześnie umożliwiając im pełną regenerację.

Zastosowane rodzaje wypełnień odznaczają się też wysoką trwałością, zdolnością do sprawnego wentylowania i odprowadzania nadmiaru wody oraz właściwościami termicznymi - wszystkie te cechy materacy Curem potwierdzono w badaniach przeprowadzonych w Laboratorium Dobrego Snu. Uzyskane w nich pozytywne wyniki sprawiły, że materace Curem zostały uhonorowane prestiżowym certyfikatem jakości nadawanym przez Szwajcarski Instytut AEH.

Producent Curem by Hilding | Materace Curem by Hilding

Pokazano 1-4 z 4 pozycji
Główna
CUREM .EXE – materac piankowy
5 039,00 zł
Główna
CUREM .REG – materac piankowy
5 039,00 zł
Główna
CUREM .LOG – materac piankowy
4 079,00 zł
Główna
CUREM .ZIP – materac multipocket, sprężynowy
3 589,00 zł