• Nowy
Produkt na magazynie
JANPOL CORA – materac kieszeniowy, piankowy
 • Sprężyny kieszeniowe
 • Pianka lateksowa
 • Pianka poliuretanowa
 • Możliwość prania w pralce w temp. do 40˚C
 • 7 stref twardości
 • Antyalergiczny
 • Materac odwracalny
 • Uchwyt
 • Wentylacja
 • Zamek rodzielczy
 • 7 lat gwarancji

Negocjuj cenę

X

Negocjuj cenę produktu

szt.
PLN
wyślij
939,00 zł
Brutto
Czas realizacji zamówienia: 1-14 dni
Rozmiar
Pokrowiec
Ilość
Gwarancja najlepszej ceny

Materac Janpol Cora to wysokiej klasy materac zapewniający doskonałą jakość snu nawet najbardziej wymagającym użytkownikom. Do jego produkcji zastosowano aż pięć warstw nowoczesnych i antyalergicznych komponentów, zróżnicowanych pod względem poziomu twardości oraz specyficznych parametrów. Uwagę zwracają między innymi sprężyny kieszeniowe, lateks, a także elastyczna pianka poliuretanowa.

 • Własny magazyn – 95% produktów dostępnych od ręki! Własny magazyn – 95% produktów dostępnych od ręki!
 • Darmowa wysyłka – bez względu na wartość zamówienia! Darmowa wysyłka – bez względu na wartość zamówienia!
 • Jasno określone zasady odstąpienia od umowy – aż 30 dni na zwrot! Jasno określone zasady odstąpienia od umowy – aż 30 dni na zwrot!

Wkład dwustronnego materaca Janpol Cora odznacza się optymalnym połączeniem trwałych, a zarazem niezwykle wygodnych materiałów. Podstawową warstwę prezentowanego modelu tworzą elastyczne sprężyny kieszeniowe, które gwarantują efektywne podparcie całej sylwetki. Dzięki nim niwelowane zostaje falowanie powierzchni wkładu, co jest szczególnie istotne w przypadku użytkowania materaca przez dwie osoby. Dodatkowo, komfort wypoczynku zapewnia również odporna na odkształcenia pianka poliuretanowa o różnych gęstościach, wzmacniająca strukturę pozostałych komponentów. W modelu Janpol Cora znajduje się ponadto lateks. Spośród ogromnych zalet tego materiału warto wskazać jego sprężystość, właściwości antybakteryjne, a także podniesienie wysokości materaca. Co równie ważne, warstwa lateksu z powodzeniem zatrzymuje rozwój szkodliwych drobnoustrojów, będąc przy tym w pełni bezpiecznym dla skóry. Na wysoki poziom higieny modelu wpływa również doskonała wentylacja, możliwa dzięki wyprofilowanym kanalikom umożliwiającym swobodny przepływ powietrza pomiędzy poszczególnymi komponentami.

Idealną strukturę materaca Janpol Cora dopełnia miękki w dotyku, delikatny pokrowiec Tencel, świetnie odprowadzający wilgoć oraz chroniący wkład przed kurzem i zanieczyszczeniami z zewnątrz. Istnieje możliwość jego zmiany na pokrowiec Silver Protect.


Pokrowiec Tencel

Pokrowiec Tencel - przyjazny środowisku, gładki i aksamitny w dotyku pokrowiec, który wyprodukowano z biodegradowalnych włókien. Zapewnia wysoką oddychalność wkładu, ponadto absorbuje wilgoć i oddaje ją na zewnątrz, dzięki czemu wykazuje umiejętność regulowania temperatury ciała śpiącej osoby oraz hamuje rozwój bakterii. Pokrowiec jest zdejmowalny i pralny w temperaturze do 40oC.

Silver Protect

Pokrowiec Silver Protect - wysokiej jakości, niezwykle miękki pokrowiec o właściwościach antyalergicznych. Dzięki wzbogaceniu materiału o powłokę zawierającą srebro, eliminuje problem alergii, namnażania się bakterii i nieprzyjemnych zapachów. Dzięki zawartości srebra, pokrowiec nie elektryzuje się oraz nie przyciąga kurzu. Jest zdejmowalny i pralny w temperaturze do 40oC.


Średni

Średni - materace o średniej twardości (H2) zaleca się osobom o wadze od 80 do 100 kg. Należy jednak pamiętać, że twardość materaca jest odczuciem subiektywnym.

7 lat gwarancji

7 lat gwarancji - udzielona przez producenta gwarancja wynosi 7 lat i obejmuje odkształcenia oraz nieprawidłową pracę materaca.

Antyalergiczny

Antyalergiczny - wszystkie materiały zastosowane w produkcji materaca są bezpieczne dla zdrowia – nie zawierają w sobie szkodliwych substancji oraz nie wywołują alergii.

7 stref twardości

Siedem stref twardości - materac posiada 7 zróżnicowanych stref twardości, które umożliwiają optymalne dopasowanie się jego wkładu do budowy anatomicznej użytkownika, zapewniając doskonale podparcie dla kręgosłupa w czasie snu.

Sprężyny kieszeniowe

Sprężyny kieszeniowe - sprężyny, które umieszczono w materiałowych kieszonkach, dzięki czemu nie są ze sobą połączone i mogą pracować niezależnie. Sprawiają, że materac cechuje wysoka elastyczność punktowa, co oznacza, że ugina się tylko w miejscu nacisku.

Lateks

Lateks - pianka charakteryzująca się wysoką sprężystością, wytrzymałością i odbojnością, dzięki czemu użytkownik odnosi wrażenie lekkiego „unoszenia”. Doskonale dopasowuje się do kształtu ciała oraz zapewnia stabilne wsparcie dla kręgosłupa podczas snu.

Pianka poliuretanowa

Pianka poliuretanowa - materiał bardzo trwały, wytrzymały i elastyczny. Nie odkształca się pod wpływem nacisku, a jego jednolita struktura zapewnia dobrą izolację termiczną.

Materac odwracalny

Materac odwracalny - materac, którego obie strony przeznaczone są do użytkowania – regularna zmiana stron oraz obracanie materaca o 180° zapewnia odpowiednią wentylację i znacząco zwiększa jego trwałość.

Wentylacja

Wentylacja - wkład materaca posiada specjalne profilowanie i nacięcia zapewniające jego optymalną wentylację, dzięki czemu uniemożliwia on gromadzenie się w materacu szkodliwych bakterii i wilgoci.

Zamek rozdzielczy

Zamek rozdzielczy - pokrowiec materaca został wyposażony w zamek rozdzielczy umożliwiający jego zdjęcie.

Uchwyt

Uchwyt - w pokrowiec materaca zostały wszyte uchwyty ułatwiające jego przenoszenie i obracanie.

Pranie 40 stopni

Pranie 40 stopni - pokrowiec posiada suwak rozdzielczy umożliwiający zdjęcie pokrowca i pranie go w temperaturze do 40°C.

Opis

Dostępne rozmiary
80x190, 80x200, 90x190, 90x200, 100x190, 100x200, 120x190, 120x200, 140x190, 140x200, 160x190, 160x200, 180x190, 180x200, 200x190, 200x200
Sposób pakowania
na płasko
Okres gwarancji
7 lat
Czas realizacji zamówienia
1-14 dni
Cechy
dla par
Cechy
dla singli
Cechy
dwustronny (odwracalny)
Wysokość materaca
ok. 22 cm
Twardość materaca
Średni
Wkład
7-strefowa sprężyna kieszeniowa, lateks, pianka poliuretanowa
Pokrowiec
Tencel lub Silver Protect

Brak opini użytkowników.

Mogą Cię zainteresować również