• Obniżka
  • Nowy
  • Promocja
Produkt na magazynie
Poduszka Fit.4.Sleep Mini Pillow
  • Możliwość prania w pralce w temp. do 60˚C
  • Antyalergiczny
  • Pianka termoelastyczna
  • Wentylacja
  • Zamek rodzielczy

Negocjuj cenę

X

Negocjuj cenę produktu

szt.
PLN
wyślij
179,00 zł
143,00 zł - 20%
Brutto
Czas realizacji zamówienia: 1-2 dni robocze
Ilość
Gwarancja najlepszej ceny

Fit.4.Sleep Mini Pillow to poduszka stworzona z niezwykle wygodnej pianki termoelastycznej Visco Memory Foam. To, co ją wyróżnia, to przede wszystkim niewielki rozmiar. Producent w niewielkiej formie zawarł wszystkie najważniejsze cechy ergonomicznej poduszki.

 

Własny magazyn – 95% produktów dostępnych od ręki!

 

Darmowa wysyłka – bez względu na wartość zamówienia!

 

Jasno określone zasady odstąpienia od umowy – aż 30 dni na zwrot!


Poduszka Fit.4.Sleep Mini Pillow - opis produktu

Fit.4.Sleep Mini Pillow jest produktem o tradycyjnym kształcie. Jednak wcale nie oznacza to, że jest przez to niewygodna - wręcz przeciwnie! Stosując ją, użytkownik może poczuć komfort na bardzo wysokim poziomie w każdej pozycji snu. Oznacza to, że wspaniale sprawdzi się zarówno u miłośników spania na plecach, na boku, jak i na brzuchu! To wszystko jest możliwe dzięki zastosowaniu termoelastycznej pianki Visco Memory Foam, która reaguje na nacisk i temperaturę ciała użytkownika oraz idealnie dopasowuje się do jego głowy i szyi. Jej ogromną zaletą jest fakt, że mimo wcześniej wymienionej właściwości nie odkształca się. Fit.4.Sleep Mini Pillow to propozycja doskonała na podróż - jej niewielki rozmiar i solidne wykonanie sprawi, że bez obaw można dołączyć ją do bagażu podręcznego i cieszyć się bezpieczną i wygodną drzemką w trakcie trasy.

Fit.4.Sleep Mini Pillow została wyposażona w antyalergiczny, łatwy do czyszczenia pokrowiec, którego można prać w pralce w temperaturze do 60°C. Proces zdejmowania go jest ułatwiony dzięki funkcjonalnemu zamkowi rozdzieczemu.


Poduszka Fit.4.Sleep Mini Pillow - właściwości

Wentylacja

Wentylacja - poduszka posiada specjalne profilowanie zapewniające jego optymalną wentylację, dzięki czemu uniemożliwia on gromadzenie się w materacu szkodliwych bakterii i wilgoci.

Pianka termoelastyczna

Pianka termoelastyczna - reaguje na temperaturę ciała oraz nacisk użytkownika poduszki, dzięki czemu dopasowuje się do jego indywidualnego kształtu i pozycji snu. Zapewnia wyjątkową miękkość i wrażenie otulenia.


Antyalergiczny - wszystkie materiały zastosowane w produkcji materaca są bezpieczne dla zdrowia – nie zawierają w sobie szkodliwych substancji oraz nie wywołują alergii.

Zamek rozdzielczy

Zamek rozdzielczy - pokrowiec poduszki został wyposażony w zamek rozdzielczy umożliwiający jego zdjęcie.

Pranie 60 stopni

Pranie 60 stopni - pokrowiec poduszki posiada suwak rozdzielczy umożliwiający zdjęcie pokrowca i pranie go w temperaturze do 60°C.


Opis

Dostępne rozmiary
42x23x11 cm
Czas realizacji zamówienia
1-2 dni robocze
Wkład
Pianka termoelastyczna Visco Memory Foam
Pokrowiec
antyalergiczny

Brak opini użytkowników.

Mogą Cię zainteresować również