• Obniżka
  • Nowy
  • Promocja
Produkt na magazynie
Poduszka Fit.4.Sleep Ergo Pillow
  • Antyalergiczny
  • Pianka termoelastyczna
  • Możliwość prania do 60°C
  • Wentylacja
  • Zamek rodzielczy

Negocjuj cenę

X

Negocjuj cenę produktu

szt.
PLN
wyślij
279,00 zł
223,00 zł - 20%
Brutto
Czas realizacji zamówienia: 1-2 dni robocze
Ilość
Gwarancja najlepszej ceny

Fit.4.Sleep Ergo Pillow to poduszka gwarantująca miękkość i wygodę w ergonomicznej formie. Jest to produkt, który został stworzony z myślą o najbardziej wymagających użytkownikach, którzy cenią sobie wygodny, a jednocześnie zdrowy sen.

 

Własny magazyn – 95% produktów dostępnych od ręki!

 

Darmowa wysyłka – bez względu na wartość zamówienia!

 

Jasno określone zasady odstąpienia od umowy – aż 30 dni na zwrot!


Poduszka Fit.4.Sleep Ergo Pillow - opis produktu

Fit.4.Sleep Ergo Pillow została wykonana z termoelastycznej pianki Visco Memory Foam, która ma szereg zalet. Jej ogromnym plusem jest to, że reaguje na temperaturę ciała użytkownika oraz na wywierany przez niego nacisk - dzięki temu jest w stanie idealnie dopasowywać się do aktualnej pozycji i bezkonkurencyjnie podpierać głowę i kręgosłup. Pomimo ciągłej zmiany kształtu, poduszka nie odkształca się na stałe i jest niesamowicie wytrzymała. Fit.4.Sleep Ergo Pillow wyróżnia się swoim ergonomicznym kształtem, który jest przeznaczony do spania na boku lub na plecach. Bez względu na to, którą pozycję wybierzesz, ten model bez wątpienia idealnie podeprze Twoją głowę i szyję oraz sprawi, że sen będzie niesamowicie bezpieczny i efektywny. Specjalna, otwartokomórkowa struktura poduszki sprawia, że wewnątrz wyrobu następuje dobry przepływ powietrza, który jest gwarancją zachowania higieny snu na najwyższym poziomie.

Fit.4.Sleep Ergo Pillow została wyposażona w antyalergiczny, łatwy w czyszczeniu pokrowiec - można go w łatwy i szybki sposób zdjąć za pomocą zamka rozdzielczego oraz wyprać w pralce w temperaturze nieprzekraczającej 60°C.


Poduszka Fit.4.Sleep Ergo Pillow - właściwości

Wentylacja

Wentylacja - poduszka posiada specjalne profilowanie zapewniające jego optymalną wentylację, dzięki czemu uniemożliwia on gromadzenie się w materacu szkodliwych bakterii i wilgoci.

Pianka termoelastyczna

Pianka termoelastyczna - reaguje na temperaturę ciała oraz nacisk użytkownika poduszki, dzięki czemu dopasowuje się do jego indywidualnego kształtu i pozycji snu. Zapewnia wyjątkową miękkość i wrażenie otulenia.


Antyalergiczny - wszystkie materiały zastosowane w produkcji materaca są bezpieczne dla zdrowia – nie zawierają w sobie szkodliwych substancji oraz nie wywołują alergii.

Zamek rozdzielczy

Zamek rozdzielczy - pokrowiec poduszki został wyposażony w zamek rozdzielczy umożliwiający jego zdjęcie.

Pranie 60 stopni

Pranie 60 stopni - pokrowiec poduszki posiada suwak rozdzielczy umożliwiający zdjęcie pokrowca i pranie go w temperaturze do 60°C.


Opis

Dostępne rozmiary
60x33x9/11 cm
Czas realizacji zamówienia
1-2 dni robocze
Wkład
Pianka termoelastyczna Visco Memory Foam
Pokrowiec
antyalergiczny

Brak opini użytkowników.

Mogą Cię zainteresować również