Materace - Sztum - pomorskie

Sztum to miasto znajdujące się w północnej części Polski, a dokładniej w województwie pomorskim. Położone jest nad dwoma jeziorami: Zajezierskim oraz Barlewickim, co sprawia, że Sztum jest jeszcze bardziej urokliwym miejscem. Według danych z połowy 2021 roku miasto zamieszkiwało prawie dziesięć tysięcy mieszkańców. Historycznie Sztum leży w dawnych Prusach, na obszarze dawnej ziemi malborskiej. Swoje prawa miejskie miasto otrzymało w 1416 roku, co sprawia, że ma już ponad 500 lat. W Sztumie można znaleźć kilka ciekawych zabytków, a jednym z nich jest XIV-wieczny zamek krzyżacki, który kiedyś był siedzibą wójta krzyżackiego i letnią rezydencją wielkiego mistrza zakonu krzyżackiego. Ciekawym zabytkiem jest również Kościół parafialny św. Anny, który został wzniesiony po wojnie trzynastoletniej, a powiększony na przełomie lat 1900-1901. Kolejnym wartym uwagi zabytkiem jest kościół poewangelicki z roki 1818, który zbudowany został w miejscu starego ratusza, a dokładniej w centralnej części rynku. Sztum jest miastem, które na pewno warto odwiedzić!

Materace Sztum

Urząd Miasta i Gminy
ul. Adama Mickiewicza 39, 82-400 Sztum


tel.: 55 640 63 03

Godziny otwarcia:
poniedziałek 7:30-15:30
wtorek 7:30-15:30
środa 7:30-17:00
czwartek 7:30-15:30
piątek 7:30-14:00
sobota ZAMKNIĘTE
niedziela ZAMKNIĘTE

Długi odpoczynek w postaci snu powinien trwać około ośmiu godzin w ciągu doby. Oczywiście są osoby, które potrzebują go mniej, np. mężczyźni, lub więcej, np. dzieci i osoby starsze. Należy jednak zwrócić przede wszystkim uwagę na dobrą jakość swojego snu, który może zapewnić odpowiednio dobrany materac. Istotne jest dobranie odpowiedniego produktu, który w 100% będzie spełniał nasze oczekiwania i potrzeby. Nie można o tym zapominać również podczas podróży, dlatego warto wcześniej sprawdzać, czy wybrany przez nas hotel oferuje dobrej jakości materace, na których na pewno się wyśpimy.

Materace Sztum do nabycia także w Internecie!

W ostatnich latach bardzo popularne stały się zakupy online, ponieważ można kupić dosłownie wszystko bez wychodzenia z domu, a dodatkowo zakupione przedmioty zostaną dostarczone pod same drzwi mieszkania. Podobnie jest z materacami, które dostępne są również w sieci. Warto kupić ten produkt w ten sposób, ponieważ zakupy stacjonarne są często bardzo czasochłonne. W sklepach online z materacami wszystkie modele są świetnie opisane, a jeśli klient będzie miał problem ze zdecydowaniem się na jeden konkretny, to eksperci dostępni na czacie zawsze służą pomocą!

Materace dla par 160x200, 140x200 do kupienia w Sztum

Osoby chcące spać razem powinny zwrócić uwagę przede wszystkim na wielkość łóżka, ponieważ mniejsze materace mogą być nieodpowiednie dla par. Materace 140x200 lub 160x200 są zazwyczaj wykonywane z pianek, sprężyn lub połączenia tych dwóch materiałów. Materace piankowe 140x200 są bardziej miękkie i dla niektórych osób wygodniejsze, natomiast materace sprężynowe 140x200 doskonale sprawdzą się w sypialniach par, którym zależy na bardzo dobrym podtrzymaniu kręgosłupa przez całą noc. Dość nowymi modelami są materace hybrydowe 140x200, które w swoim wnętrzu skrywają zarówno pianki, jak i sprężyny, co sprawia, że powierzchnia ta jest wyjątkowo wygodna i może pasować wielu osobom.

Materace do łóżek pojedynczych 80x200, 90x200 do kupienia w Sztum

Dla dzieci, nastolatków oraz singli idealnym rozmiar materaca to 90x200 czy 80x190, ponieważ nie potrzebują oni aż tak dużo miejsca w łóżku, aby móc się wygodnie ułożyć. Materace o takich wymiarach są zazwyczaj robione z różnych pianek i sprężyn lub połączenia tych dwóch bardzo popularnych materiałów. Materace piankowe będą idealnym wyborem dla małych dzieci, które nie ukończyły jeszcze ósmego roku życia. Materace sprężynowe natomiast doskonale sprawdzą się w sypialniach nastolatków oraz osób dorosłych. Ciekawym wyborem są materace hybrydowe, które mają cechy obu wcześniej wymienionych produktów, czyli są miękkie, wygodne i jednocześnie wytrzymałe.

Materace dla wygodnych 100x200, 120x200 do kupienia w Sztum

Osoby, które chcą wygodnie spać w pojedynkę, powinny zainteresować się wygodnymi materacami 120x200 i 100x200, ponieważ mają one idealną dla nich wielkość. Produkty te najczęściej mają wypełnienie piankowe, sprężynowe lub hybrydowe. Materace piankowe są bardzo miękkie i idealnie sprawdzą się w sypialniach osób, które uwielbiają spędzać czas w swoim łóżku. Materace sprężynowe natomiast są doskonałym wyborem dla osób nieco cięższych, ponieważ ten rodzaj powierzchni jest bardzo wytrzymały na wszelkie wgniecenia. Ciekawym wyborem są materace hybrydowe, ponieważ te produkty są dość uniwersalne i mogą spełniać wszelkie wymagania większości osób poszukujących świetnej jakości materaca.

Kołdry, poduszki, poszwy do kupienia w Sztum

Nie każdy może zdawać sobie sprawę z tego, jak ważnymi elementami wygodnego snu są poduszki, kołdra oraz poszewki. Warto zadbać również o ich jakość! Poduszki mają różne wypełnienia, ale najlepiej wybrać taką, która jest wykonana z materiałów syntetycznych, ponieważ taki produkt na pewno nie wywoła żadnej alergii, a dodatkowo będzie bardzo wytrzymały. Jeśli chodzi o kołdrę, to można wybrać pomiędzy kołdrą letnią, zimową oraz całoroczną. Oczywiście należy ją dopasować do aktualnej pogody za oknem, ponieważ tylko wtedy będzie najlepiej spełniać swoje zadanie, jakim jest ogrzewanie ciała nocą. Nie można zapominać o poszewkach, ponieważ to z nimi skóra ma największą styczność. Najlepiej wybierać poszewki zrobione z bawełny lub lnu, ponieważ są to naturalne i bardzo przewiewne tkaniny.

Materace Sztum sklep stacjonarny

W dzisiejszych czasach wiele osób decyduje się na zakupy online, ponieważ w Internecie można kupić dosłownie wszystko, łącznie z materacami. W naszym internetowym sklepie poczujesz się, jakbyś był w stacjonarnym! Pamiętaj, że w razie wszelkich wątpliwości i pytań, możesz śmiało napisać do naszych ekspertów dostępnych na czacie!

Wybrani najlepsi producenci materacy