Materace - Szubin - kujawsko-pomorskie

Szubin to malownicze miasto położone w północno-zachodniej Polsce, w województwie kujawsko-pomorskim. Jest to niewielkie miasto, liczące około 10 tysięcy mieszkańców. Szubin oferuje jednak wiele atrakcji i urokliwych zakątków, które warto zobaczyć! Miasto położone jest na Pałukach, czyli regionie etnograficznym w północno-wschodniej części Wielkopolski. Szubin jest jednym z najstarszych miasteczek tego regionu. Za datę założenia Szubin określa się rok 1365, jednak znalezione tam urny oraz stare greckie monety świadczą o tym, że istniało tam życie jeszcze przed powstaniem państwa polskiego. W Szubinie można zobaczyć kilka ciekawych zabytków, a jednym z nich jest gotycki kościół św. Marcin, który został zbudowany w XIV wieku. Na jego terenie stoi również Kaplica Jagiellońska wybudowana w XVI wieku. Na terenie miasta można zobaczyć kościół św. Małgorzaty z 1748 roku oraz ruiny zamku Sędziwoja Pałuki z XIII/XIV wieku. W Szubinie oprócz dwóch parafii rzymskokatolickich, działa również Zbór Świadków Jehowy. 

Materace Szubin

Urząd Miasta Szubin
Kcyńska 12, 89-200 Szubin


tel. 52 391 07 01

Godziny otwarcia:
poniedziałek 7:30-15:30
wtorek 7:30-17:30
środa 7:30-15:30
czwartek 7:30-15:30
piątek 7:30-15:30
sobota ZAMKNIĘTE
niedziela ZAMKNIĘTE

Niezależnie od wieku sen jest bardzo ważny w życiu każdego człowieka. To właśnie dzięki niemu organizm się regeneruje i przygotowuje na nowy dzień, a ciało odpoczywa i nabiera nowych sił. Dobry sen może zapewnić kilka czynników, takich jak: odpowiednia temperatura w sypialni, brak rozpraszających dźwięków czy ostrego światła. Jednak najważniejsze jest wygodne łóżko, które jest podstawą optymalnego snu. Należy pamiętać, że o dobry odpoczynek należy dbać również podczas podróży, dlatego warto sprawdzić jakość materaców wybranego wcześniej hotelu i upewnić się, że również tam nasz sen będzie bardzo dobry. 

Materace Szubin do nabycia także w Internecie!

Materac można kupić na dwa sposoby. Pierwszy z nich polega na osobistym pojechaniu do wybranego sklepu stacjonarnego, wybraniu odpowiedniego modelu, rozmowie z pracownikiem oraz sfinalizowaniu zakupu. Jest to dość czasochłonny i pracochłonny proces, który nie każdemu może pasować, dlatego od kilku lat materace można kupować również przez Internet. Wystarczy wejść na stronę sklepu, zaznajomić się z ofertą, która jest zazwyczaj dużo bardziej pokaźna niż w sklepie stacjonarnym i wybrać ten jeden idealny produkt. Bardzo wygodne dla klienta jest również to, że sklepy online zawsze oferują dostarczenie produktu do domu, więc nie musisz się już o nic martwić! 

Materace dla par 140x200, 160x200 do kupienia w Szubin

W przypadku par warto rozważyć materace o większych wymiarach, które zapewnią optymalny komfort i przestrzeń do zmieniania pozycji podczas snu. Standardowe materace o rozmiarze 140x200 lub 160x200 , które są idealnym wyborem dla par, są dostępne w różnych wariantach, takich jak piankowe, sprężynowe lub hybrydowe - łączące oba te materiały. Materace piankowe 140x200 lub 160x200 charakteryzują się swoją niebywałą miękkością, za to materace sprężynowe 160x200 to bardzo wytrzymałe produkty, które mogą służyć jednej parze przez wiele lat. Uniwersalnym rozwiązaniem są materace hybrydowe 140x200 , które są wykonane z kombinacji pianek i sprężyn, co pozwala na połączenie zalet obu tych materiałów. Dzięki temu zapewniają one komfortowe podparcie, elastyczność oraz odpowiednią wentylację.

Materace do łóżek pojedynczych 80x200, 90x200 do kupienia w Szubin

Łóżka dedykowane osobom, które śpią same, są zazwyczaj mniejsze i będą doskonałym wyborem rodziców, którzy planują kupno nowych łóżek dla swoich dzieci. Materace 80x200 oraz 90x200 są przede wszystkim wykonywane z pianek i sprężyn. Te pierwsze, czyli materace piankowe 90x200 świetnie sprawdzą się w sypialniach młodszych dzieci, które jeszcze przed sobą mają ósme urodziny, ponieważ ich układ kostny nadal jest dość wrażliwy. Materace sprężynowe 80x200 będą idealnym wyborem dla dzieci starszych oraz singli. Na rynku dostępne są również materace hybrydowe 90x200 , które łączą w sobie zarówno pianki, jak i sprężyny i tym samy mają cechy obu tych materiałów, co sprawia, że często ta powierzchnia jest idealna dla wielu osób. 

Materace dla wygodnych 100x200, 120x200 do kupienia w Szubin

Wygodne łóżko dla każdego człowieka oznacza coś innego. Dla jednych są to bardzo miękkie powierzchnie, a dla innych wręcz przeciwnie - bardzo twarde. Jeśli chodzi o wymiary łóżka, to większość osób, które śpią w pojedynkę, preferują większe szerokości materacy, dlatego najlepszym dla nich wyborem będzie łóżko o wymiarach 100x200 lub 120x200 . Materace tej wielkości można podzielić ze względu na materiał, który je wypełnia. Materace piankowe 100x200 są bardzo miękkie, a materace sprężynowe 120x200 są odporne na wszelkie wgłębienia i mogą spełniać swoje zadanie przez wiele lat. Materace hybrydowe 100x200 natomiast są połączeniem obu wcześniej wymienionych materiałów, więc są zarówno bardzo miękkie, jak i wytrzymałe, a dodatkowo uniwersalne. 

Kołdry, poduszki, poszwy do kupienia w Szubin

Poduszki, kołdra i poszewki są niezwykle istotnymi elementami każdego łóżka, ponieważ wpływają na poziom komfortu i wygody podczas snu. Poduszka powinna być odpowiednio miękka, aby zapewnić wygodne podparcie głowy i szyi, ale jednocześnie trwała, aby uniknąć powstawania nieestetycznych wgłębień. Dobrze dobrana poduszka dostosowuje się do kształtu ciała, zapewniając optymalne wsparcie. Jeśli chodzi o kołdrę, warto dostosować jej rodzaj do pory roku. Latem warto sięgnąć po lekką i oddychającą kołdrę letnią, która nie przegrzewa i utrzymuje przyjemną temperaturę. Z kolei zimą najlepiej sprawdzi się ciepła kołdra zimowa, zapewniająca odpowiednie ocieplenie. Alternatywnie, można zdecydować się na kołdrę całoroczną, która jest uniwersalnym rozwiązaniem, dobrze sprawdzającym się przez cały rok. Ostatni, ale również bardzo istotnym elementem wyposażenia łóżka są poszewki. Powinny być one wykonane z miękkich i przewiewnych materiałów, takich jak bawełna, aby zapewnić optymalny komfort snu. 

Materace Szubin sklep stacjonarny

W tym miejscu chcemy zapewnić, że w naszym sklepie internetowym poczujesz się jak w stacjonarnym. Zapewniamy, że nasi eksperci dostępni cały czas na czacie, odpowiedzą na Twoje wszystkie pytania i rozwieją wszelkie wątpliwości, więc z całą pewnością znajdziesz swój idealny materac, który będzie dostosowany do Twoich potrzeb i preferencji. Nie czekaj i już dziś odmień jakość swojego snu na lepsze!

Wybrani najlepsi producenci materacy