• Nowy
Produkt na magazynie
Poduszka antyzmarszczkowa Bye Bye Wrinkles CLASSIC
  • Antyalergiczny
  • Zamek rodzielczy

Negocjuj cenę

X

Negocjuj cenę produktu

szt.
PLN
wyślij
219,00 zł
Brutto
Czas realizacji zamówienia: 1-2 dni robocze
Pokrowiec
Kolor
Ilość
Gwarancja najlepszej ceny

Poduszka antyzmarszczkowa Bye Bye Wrinkles CLASSIC jest odpowiedzią na wszystkie problemy związane z widocznym zmęczeniem. W końcu każdy marzy o tym, aby czuć się i wyglądać pięknie - czyż nie? Receptur na zdrowy, młody wygląd jest wiele - wśród nich wyróżnia się między innymi błogi sen.

 

Własny magazyn – 95% produktów dostępnych od ręki!

 

Darmowa wysyłka – bez względu na wartość zamówienia!

 

Jasno określone zasady odstąpienia od umowy – aż 30 dni na zwrot!

Poduszka antyzmarszczkowa Bye Bye Wrinkles CLASSIC - opis produktu

Poduszka antyzmarszczkowa Bye Bye Wrinkles CLASSIC jest produktem, który sprawi, że przebudzenie po nocnym wypoczynku okaże się być przyjemne, a pierwsze spojrzenie w lustro - zaskakujące. To właśnie dzięki temu produktowi znikają zmarszczki senne mające ogromny wpływ na wygląd twarzy, a obrzęk limfatyczny twarzy ulega zmniejszeniu. W jej wnętrzu znajduje się nowoczesne, antyalergiczne wypełnienie z silikonowanych kulek poliestrowych. Jest to materiał, który pozwala na uzyskanie niesamowicie sprężystego, nieprzyciągającego roztoczy produktu. Jej niecodzienny kształt został opracowany tak, aby poduszka Classic nie uciskała twarzy podczas snu, a jednocześnie stanowiła wygodną podporę dla odcinka szyjnego, czoła i żuchwy. Funkcjonalny suwak, za pomocą którego poduszka jest zapinana, sprawia, iż użytkownik indywidualnie może regulować jej grubość - jest to cecha, dzięki której poduszka Classic doskonale sprawdzi się w każdej sypialni, niezależnie od wieku i płci.

Poduszka antyzmarszczkowa Bye Bye Wrinkles CLASSIC jest dostępna w jasnych, pasujących do każdego wnętrza kolorach. Użytkownik ma do wyboru poszwę jedwabną lub bawełnianą - zarówno jeden, jak i drugi materiał posiada szereg zalet, m.in. możliwość prania. Poduszka Classic uzyskała certyfikat Narodowego Instytutu Zdrowia Publicznego.


Certyfikaty:
Atest higieniczny Narodowego Instytutu Zdrowia Publicznego PZH

Certyfikat Narodowego Instytutu Zdrowia Publicznego PZH - oznacza to, że produkt ten odpowiada restrykcyjnym wymaganiom higienicznym.


Poduszka antyzmarszczkowa Bye Bye Wrinkles CLASSIC - właściwości

Antyalergiczny - wszystkie materiały zastosowane w produkcji materaca są bezpieczne dla zdrowia – nie zawierają w sobie szkodliwych substancji oraz nie wywołują alergii.

Zamek rozdzielczy - pokrowiec materaca został wyposażony w zamek rozdzielczy umożliwiający jego zdjęcie.

Opis

Czas realizacji zamówienia
1-2 dni robocze
Cechy
dla alergików
Wkład
silikonowe kulki poliestrowe
Pokrowiec
naturalny jedwab lub 100% bawełna satynowa
Dostępne kolory
ecru
Dostępne kolory
beż
Gramatura
0,38 kg

Brak opini użytkowników.

Mogą Cię zainteresować również