Materace - Drawsko Pomorskie - zachodniopomorskie

Nad rzeką Drawą, na Pojezierzu Drawskim leży Drawsko Pomorskie - miasto stanowiące siedzibę powiatu drawskiego. Miejscowość liczy ponad 11 tysięcy mieszkańców. Historia Drawska jest bardzo bogata. Jego ziemie były zaludnione nieprzerwanie od zarania dziejów. Jednakże sama historia miasta rozpoczyna się w VII wieku, kiedy powstał tutaj pierwszy gród i osada. Dobra lokalizacja przy drodze z Wielkopolski sprzyjała szybkiemu rozwojowi osady. Drawsko Pomorskie swoje prawa miejskie otrzymało już w 1297 roku z rąk margrabiego Waldemara. Co więcej, okres rozwoju średniowiecznego miasta można podzielić na dwa etapy. Pierwszy obejmuje okres od 1297 roku do lat 30. XIV wieku, kiedy po prawej stronie rzeki Drawy istniało Stare Miasto. Dopiero na przełomie lat 30. i 40. tego samego wieku po drugiej stronie rzeki powstało Nowe Miasto, które otrzymało osobne przywileje. Obecnie w Drawsku Pomorskim nie brakuje ciekawych atrakcji i przepięknych zabytków. Można tu zobaczyć między innymi pozostałości murów obronnych z XIV wieku oraz kościół pod wezwaniem Zmartwychwstania Pańskiego z XIV/XV wieku. Interesujący jest także sam ratusz, który obecnie pełni funkcję domu mieszkalnego oraz magazyn soli szachulcowy. Natomiast w ramach wypoczynku warto w mieście udać się na plażę miejską lub do parku Chopina, który stanowi świetny teren spacerowy.

Materace Drawsko Pomorskie

Urząd Miasta Drawsko Pomorskie
Generała Władysława Sikorskiego 41, 78-500 Drawsko Pomorskie


tel.: 94 363 34 85

Godziny otwarcia:
poniedziałek 07:00–15:00
wtorek 07:00–15:00
środa 07:00–15:00
czwartek 08:00–16:00
piątek 07:00–14:00
sobota ZAMKNIĘTE
niedziela ZAMKNIĘTE

Drawsko Pomorskie to świetny kierunek turystyczny dla osób, które chcą odpocząć od zgiełku większego miasta. Ponadto każdy znajdzie tu coś dla siebie, ponieważ oferuje ono wiele interesujących atrakcji. Jednakże nigdy nie należy zapominać o tym, jak ważny w naszym życiu jest zdrowy sen. W tym celu warto przed wyjazdem zadbać o odpowiednie zakwaterowanie w jednym z pobliskich hoteli. Na sam początek upewnij się jednak, że dany ośrodek wypoczynkowy zapewnia swoim gościom wysokiej jakości materace Drawsko Pomorskie. Nie zdziw się, że po zwiedzaniu Drawska Pomorskiego będziesz opadnięty z sił, dlatego też pomoże tu jedynie komfortowy wypoczynek na właściwym podłożu do snu. Tak przygotowana przestrzeń pozwoli Ci w pełni zregenerować organizm oraz cieszyć się dobrym samopoczuciem na kolejny dzień przeżywania atrakcji.

Materace w Drawsko Pomorskie do nabycia także w internecie

Coraz więcej osób stawia na sklepy internetowe, w których proces zakupów przebiega niezwykle szybko i bezpiecznie. Ponadto znajdziesz tu także wygodne materace Drawsko Pomorskie, które charakteryzują się idealnym poziom komfortu i innymi unikalnymi właściwościami. Poza tym sklepy internetowe oferują znacznie szerszy asortyment swoim klientom niż tradycyjne sklepy stacjonarne, dzięki czemu z łatwością możemy dobrać dla siebie odpowiedni model materaca.

Materace dla par 160x200, 140x200 do kupienia w Drawsko Pomorskie

Sypialnia małżeńska powinna stanowić komfortową przestrzeń dla obojga korzystających z niej partnerów. W tym celu warto zakupić materac Drawsko Pomorskie z wypełnieniem hybrydowym, piankowym lub sprężynowym, których charakteryzuje się wszystkim, co najlepsze dla Twojego zdrowego snu. Jednakże przed wyborem konkretnego modelu materaca, przedyskutujcie wspólnie, czego od niego oczekujecie. W innym wypadku możecie zapomnieć o relaksującym wypoczynku w swoich objęciach.

Materace do łóżek pojedynczych 80x200, 90x200 do kupienia w Drawsko Pomorskie

Sypialnie o mniejszym metrażu niestety nie zawsze są w stanie pomieścić wszystko, czego byśmy zapragnęli. Dlatego w takim przypadku o wiele częściej decydujemy się na rozwiązanie w postaci łóżka pojedynczego. Jednakże nie oznacza to, że nie może ono stanowić równie komfortowej przestrzeni wypoczynku. Warto wyposażyć je w materac Drawsko Pomorskie z wypełnieniem hybrydowym, piankowym lub sprężynowym. Nie zapomnij jednak o tym, aby przy wyborze konkretnego modelu uwzględnić osobiste potrzeby oraz preferencje.

Materace dla wygodnych 100x200, 120x200 do kupienia w Drawsko Pomorskie

Każdy z nas marzy o wygodnym wypoczynku, dlatego też stawiamy na rozwiązania, które są w stanie nam go zapewnić. Jednym z takich rozwiązań jest materac Drawsko Pomorskie z wypełnieniem hybrydowym, sprężynowym lub piankowym. Stanowi on idealne wsparcie dla kręgosłupa w czasie snu, a ponadto charakteryzuje się możliwością redukcji drgań, dzięki czemu nasz sen jest w stanie cieszyć się znacznie lepszą jakością. Z pomocą odpowiednio wyposażonego łóżka możesz także pożegnać się z dokuczliwym bólem pleców.

Kołdry, poduszki, poszwy do kupienia w Drawsko Pomorskie

Masz już swój idealny materac Drawsko Pomorskie? To świetnie! Przyszedł więc czas na dobór innych dodatków sypialnianych do Twojego łóżka. Jednym z nich jest kołdra, która powinna zadbać o Twój optymalny komfort termiczny w trakcie snu. Inną kwestię stanowi wybór odpowiedniej poduszki - najlepiej, aby cechowała się ona właściwym poziomem twardości, który zapewni stabilne wsparcie Twojej głowy w czasie wypoczynku. Natomiast pościel, w którą ubierzesz zarówno poduszkę, jak i kołdrę, powinna być wykonana z wysokiej jakości materiałów przyjaznych dla skóry człowieka.

Materace Drawsko Pomorskie sklep stacjonarny

Sklep stacjonarny czy internetowy? Z pewnością nie jest to łatwy wybór, jednakże my możemy zapewnić, że w naszym sklepie internetowym nie brakuje profesjonalnej obsługi, która pomoże Ci z doborem odpowiedniego modelu materaca!

Wybrani najlepsi producenci materacy