Materace - Złocieniec - zachodniopomorskie

Nad rzekami Drawą i Wąsową, na Pojezierzu Drawskim, w województwie zachodniopomorskim leży miasto Złocieniec, które liczy 12 tysięcy mieszkańców. Pierwsze ślady osadnictwa na dzisiejszych terenach Złocieńca pochodzą już z VII-VI wieku p.n.e.. Na zboczach Góry Rakowskiej odnaleziono wówczas stare cmentarzysko, które świadczy o działalności człowieka na tym obszarze. Jednakże najstarsza wzmianka o Złocieńcu pochodzi z 1311 roku. Natomiast swoje prawa miejskie otrzymał w 1333 roku. Na przestrzeni wieków miasto wielokrotnie zmieniało swojego właściciela. Od XIV wieku należało ono do rodziny Wedlów. Później miasto zdobył sam Władysław Jagiełło, a w 1431 roku zawładnęli nim Krzyżacy. Dopiero w 1853 roku Złocieniec przestaje być miastem prywatnym. Obecnie największą atrakcję miejscowości stanowią ruiny zamku, w których organizowany jest jarmark średniowieczny. Dużą popularnością cieszy się także pobliskie jezioro, nad którym można dobrze wypocząć lub aktywnie spędzić czas. Przebywając w Złocieńcu, nie można pominąć także gotyckiego kościoła pod wezwaniem Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny z XI wieku. Niestety pożar z 1658 roku oraz liczne dalsze modernizacje sprawiły, że obecnie nie możemy już podziwiać śladów stylu gotyckiego.

Materace Złocieniec

Urząd Miejski
Stary Rynek 3, 78-520 Złocieniec


tel.: 94 367 20 22

Godziny otwarcia:
poniedziałek 07:00–15:00
wtorek 07:00–15:00
środa 07:00–15:00
czwartek 07:00–16:00
piątek 07:00–14:00
sobota ZAMKNIĘTE
niedziela ZAMKNIĘTE

Każdy z nas powinien cieszyć się zdrowym i relaksującym snem. Niestety nie zawsze jest to możliwe ze względu na ilość ciążących obowiązków i brak czasu. Ponadto bezsenności często towarzyszą także nieodpowiednie warunki, w których wypoczywamy. Jeśli więc chcemy zadbać lepiej o jakość naszego snu, w pierwszej kolejności powinniśmy przyjrzeć się swojej sypialni, a w szczególności wyposażeniu łóżka. Być może problem stanowi niewłaściwe podłoże do spania. Dlatego też warto już dziś zainwestować w materace Złocieniec, które są idealnym rozwiązaniem dla każdej sypialni! Tak przygotowana przestrzeń do spania z pewnością pozwoli Ci cieszyć się odpowiednio długim i treściwym wypoczynkiem. Co więcej, rano obudzisz się w świetnej kondycji oraz w dobrym humorze.

Materace w Złocieniec do nabycia także w internecie

Warto wiedzieć, iż w dzisiejszych czasach wysokiej jakości produkty można dostać nie tylko w sklepie stacjonarnym, ale także internetowym! Ponadto salony online oferują swoim klientom znacznie szybszą realizację zakupów, często również po obniżonych cenach. Materace Złocieniec są tego najlepszym przykładem! Poza tym w internecie o wiele łatwiej znajdziesz dla siebie idealny model materaca — w szczególności przydatne w tej kwestii są szczegółowe opisy produktów oraz opinie innych konsumentów. Nie musisz więc długo rozmyślać nad tym, jaki materac będzie dla Ciebie najodpowiedniejszy.

Materace dla par 160x200, 140x200 do kupienia w Złocieniec

Wybór odpowiedniego materaca do sypialni małżeńskiej jest szczególnie istotny, gdyż będą z niego korzystać aż dwie osoby. Oznacza to także, że należy uwzględnić tutaj potrzeby oraz preferencje obojga partnerów. W takim przypadku idealnym rozwiązaniem będą materace Złocieniec z wypełnieniem hybrydowym, piankowym lub sprężynowym. Charakteryzują się one nie tylko unikalnymi właściwościami dopasowanymi do wymagań użytkownika, ale także dostępnością różnych rozmiarów. Możesz więc zdecydować się na materac o wymiarze 160x200 lub 140x200.

Materace do łóżek pojedynczych 80x200, 90x200 do kupienia w Złocieniec

Jeśli marzysz o komfortowym wypoczynku na wysokiej jakości materacu Złocieniec, a posiadasz łóżko pojedyncze, wiedz, że nie stanowi ono żadnego problemu! Wręcz przeciwnie, gdyż materace Złocieniec dostępne są również w rozmiarach przeznaczonych do sypialni o mniejszym metrażu. Jednakże pamiętaj o tym, aby przed zakupem upewnić się co do wybranego modelu materaca. W ofercie znajdziesz bowiem materace hybrydowe, piankowe i sprężynowe, a każdy z nich charakteryzuje się nieco innymi właściwościami.

Materace dla wygodnych 100x200, 120x200 do kupienia w Złocieniec

Podczas aranżacji swojej sypialni stawiamy raczej na wygodne rozwiązania, które zapewnią nam wysoką jakość wypoczynku. W tym celu warto zainwestować również w materace Złocieniec z wypełnieniem hybrydowym, piankowym lub sprężynowym. Każdy z dostępnych modeli cechuje się wysoką elastycznością punktową oraz możliwością redukcji drgań, dzięki czemu możemy cieszyć się w pełni przespaną nocą oraz dobrym samopoczuciem o poranku. Nie czekaj dłużej i zdecyduj się już dziś na jeden z oferowanych modeli: 100x200 lub 120x200.

Kołdry, poduszki, poszwy do kupienia w Złocieniec

Jeśli czujesz, że w Twoim łóżku jeszcze czegoś brakuje, być może nie pomyślałeś o zakupie innych akcesoriów sypialnianych, takich jak kołdra, poduszka i pościel. Nie należy bowiem nigdy o nich zapominać, ponieważ stanowią równie kluczowy element wyposażenia sypialni co wysokiej jakości materac Złocieniec. Ponadto powinniśmy pamiętać o tym, aby tego typu dodatki również dobierać pod kątem osobistych potrzeb oraz preferencji. W innym wypadku nie będą one prawidłowo spełniać swojej funkcji.

Materace Złocieniec sklep stacjonarny

Nie przepadasz za zakupami w sklepie stacjonarnym? Nic straconego! W naszym sklepie internetowym możesz zrealizować zakupy o każdej porze! Co więcej, tutaj z pewnością znajdziesz dla siebie idealny model materaca Złocieniec. Napisz do nas na czacie, a pomożemy Ci z wyborem produktu.

Wybrani najlepsi producenci materacy