Materace - Jedlicze - podkarpackie

Miasto znajduje się w zachodniej części Kotliny Jasielsko-Krośnieńskiej, będącej centralną częścią Dołów Jasielsko-Sanockich. Genezy nazwy miejscowości doszukiwać się można w prasłowiańskim słowie „jedla”, które oznacza jodłę. Nazwa ta została podczas zaboru austriackiego przekształcona na bliższe miejscowemu językowi “Jedlicze”. W pierwszych wzmiankach, poświadczających istnienie miejscowości, wymieniony został w 1410 sołtys Piotr z Jedlicza, jako uczestnik bitwy pod Grunwaldem. W tych czasach Jedlicze było własnością rodu Mleczków i Bączalskich. Obecnie w Jedliczu warto zobaczyć neogotycki kościół z 1925, a także zespół pałacowo-parkowy. W Pałacu Stawiarskich z 1925 mieści się Liceum Ogólnokształcące im. Marii Konopnickiej. Na uwagę zasługuje również neogotycka kaplica cmentarna z 1864. Dla wielu z nas ciekawostką może być fakt, iż na tutejszym cmentarzu pochowane są dwie córki Marii Konopnickiej - Laura Pytlińska i Zofia Mickiewiczowa. Tu także spoczywa Stanisław Betlej oraz aktorka Wanda Siemaszkowa, a także znajduje się zbiorowa mogiła 22 bezimiennych patriotów, rozstrzelanych przez Niemców.

Materace Jedlicze

Urząd Gminy
Rynek 6, 38-460 Jedlicze


tel.: 13 435 22 07

Godziny otwarcia:
poniedziałek 08:00–16:00
wtorek 07:00–15:00
środa 07:00–15:00
czwartek 07:00–15:00
piątek 07:00–15:00
sobota ZAMKNIĘTE
niedziela ZAMKNIĘTE

Nie każdy z nas wie, jak skutecznie zwiększyć poziom swojej energii, aby móc efektywnie wykonywać swoje obowiązki. Jak się okazuje, powinniśmy zwrócić szczególną uwagę na właściwy wypoczynek, inaczej zdrowy sen. Otóż charakteryzuje się on wysoką jakością, odpowiednią głębokością oraz długością dopasowana do wieku użytkownika. Możemy go z łatwością rozpoznać po tym, że każdego ranka budzimy się wypoczęci, pełni energii, a także w dobrym humorze. Przyczynia się to do prawidłowego funkcjonowania w ciągu dnia. Na dłuższą metę zdrowy sen wspomaga pracę licznych układów, w tym układu pokarmowego, nerwowego czy immunologicznego. Stawiając na zdrowy sen, warto przede wszystkim zadbać o wyposażenie swojego łóżka w materace Jedlicze. Uważa się je za wysokiej jakości modele, będące w stanie niemalże idealnie dopasować się do anatomicznych kształtów ciała użytkownika. Wystarczy tylko przy wyborze uwzględnić swoje osobiste potrzeby i preferencje!

Materace w Jedlicze do nabycia także w internecie

Każde odpowiednio skomponowane łóżko uwzględnia materace Jedlicze, które są w stanie zagwarantować swojemu użytkownikowi zdrowy wypoczynek. W dzisiejszych czasach możemy je znaleźć nie tylko w sklepach, ale także w sklepach internetowych! Dają one dostęp do dużo większej ilości modeli z dokładnymi parametrami i rzetelnymi opisami. W ten sposób każdy z nas znajdzie idealnie dostosowane do siebie materace piankowe lub sprężynowe.

Materace dla par 160x200, 140x200 do kupienia w Jedlicze

Łóżko to miejsce, które odpowiada za komfortowe warunki do wypoczywania, a także gwarantuje zdrowy sen. W przypadku par sytuacja jest trochę bardziej skomplikowana, gdyż musimy uwzględnić tutaj potrzeby i preferencje nie jednej, a dwóch osób. Pamiętajmy o tym, że wybrane przez nas materace Jedlicze powinny charakteryzować się wysoką elastycznością punktową, a także możliwością redukcji drgań. A w jakie modele warto zainwestować? Najlepiej sprawdzą się tutaj materace piankowe, sprężynowe i hybrydowe.

Materace do łóżek pojedynczych 80x200, 90x200 do kupienia w Jedlicze

Obecnie przy wyborze łóżka należy pamiętać o kilku kluczowych elementach. Pierwszym z nich są materace Jedlicze. Są to wyjątkowe modele, które gwarantują zdrowy i komfortowy sen każdemu. Należy również zaznaczyć, że dostępne są one w kilku wersjach, a różnią się one rodzajem zastosowanego wypełnienia. Oznacza to, że na rynku znajdziemy materace piankowe, sprężynowe oraz hybrydowe. Uwzględniając osobiste potrzeby i preferencje, jesteśmy w stanie zagwarantować sobie zdrowy wypoczynek!

Materace dla wygodnych 100x200, 120x200 do kupienia w Jedlicze

Za odpoczynek i relaks w sypialni odpowiadają przede wszystkim wysokiej jakości materace Jedlicze. Na współczesnym rynku wyróżniają się one unikalną budową oraz wykorzystanie nowoczesnych rozwiązań. Gwarantuje to doskonałe dopasowanie się do anatomicznych kształtów ciała użytkownika. Możemy postawić tutaj na materace piankowe, sprężynowe i hybrydowe. Pamiętajmy jednak, że aby zapewnić sobie komfort, należy zainwestować w modele uwzględniające nasze osobiste potrzeby oraz preferencje.

Kołdry, poduszki, poszwy do kupienia w Jedlicze

Materace Jedlicze stanowią najważniejsze elementy w każdej sypialni, jednak nie można zapomnieć również o innych akcesoriach sypialnianych! Warto w nie zainwestować, gdyż odpowiadają za zdrowy sen. Pod uwagę należy wziąć tutaj kołdrę, zapewniająca odpowiedni komfort termiczny, a także poduszkę. Wbrew pozorom, nie jest ona tylko dla wygodny, gdyż gwarantuje właściwe wsparcie kręgosłupa w odcinku szyjnym, barków i głowy. Oba te elementy są ubrane w pościel lub inaczej poszwę.

Materace Jedlicze sklep stacjonarny

Szukasz materaca? Jesteś w dobrym miejscu! U nas na pewno znajdziesz idealny dla siebie model, a w razie trudności - skontaktuj się z naszymi pracownikami poprzez czat i porozmawiaj! Dzięki doświadczeniu oraz indywidualnemu podejściu, z pewnością pomogą wybrać Ci najlepszy materac.

Wybrani najlepsi producenci materacy