Materace - Przeworsk - podkarpackie

Przy linii kolejowej z Krakowa do Przemyśla położone jest nieduże, urokliwe miasteczko Przeworsk. Nie jest to jedno z głównych miejsc na mapie Podkarpacia - jego atrakcje i zabytki pozostają niedoceniane. Wybierając się w okolice Przeworska, warto zwiedzanie rozpocząć od przejażdżki kolejką wąskotorową. Jej trasa jest wyjątkowo malownicza, a jednym z uroków jest przejazd przez tunel w Szklarach. Z kolei w centrum miasta znajduje się Ratusz. Niedawno został wyremontowany, z okazji 620-lecia nadania miastu praw miejskich. Z wieży roztacza się ładny widok na najbliższą okolicę, a budynek można bezpłatnie zwiedzać. W pobliżu rynku, w odległości krótkiego spaceru, znajduje się klasztor ojców benedyktynów. Kościół neogotycki stanowi przepiękny przykład tego stylu architektonicznego. Miejsce jest wyjątkowo ciche i spokojne, a dodatkowe atrakcje to mury i dzwonnica, które wybudowano w XX wieku. Specyficzną atmosferą charakteryzuje się Bazylika św. Ducha. Otaczają ją doskonale zachowane mury, a w środku można obejrzeć gotycką chrzcielnicę z XV wieku i historyczne ołtarze. Jednak Przeworsk to nie tylko zabytki sakralne. Znajduje się w nim również zespół pałacowo-parkowy. W samym parku można korzystać ze ścieżek do biegania i podziwiać grabowe aleje, a w jednym z budynków zostało dla zwiedzających otwarte muzeum. Eksponaty umożliwiają poznanie historii i kultury regionu, a najmłodsi turyści ucieszą się z pewnością z wizyty w dziale historii pożarnictwa.

Materace Przeworsk

Urząd Miasta Przeworska
Jagiellońska 10, 37-200 Przeworsk


tel.: 16 648 78 44

Godziny otwarcia:
poniedziałek 7:30-15:30
wtorek 7:30-15:30
środa 7:30-15:30
czwartek 7:30-15:30
piątek 7:30-15:30
sobota ZAMKNIĘTE
niedziela ZAMKNIĘTE

Miasto posiada potencjał turystyczny i zdecydowanie warto je odwiedzić, będąc na Podkarpaciu. Zarówno rodowici mieszkańcy Przeworska, jak i osoby przyjezdne, mogą korzystać z wielu atrakcji i oderwać się od swoich codziennych obowiązków. Planując zwiedzanie miasta, warto zadbać też o wypoczynek. Podstawą dobrego samopoczucia jest sen - właśnie dlatego zarówno domowa, jak i hotelowa sypialnia, powinna być wyposażona w wygodny materac, wspierający kręgosłup na całej długości i ułatwiający prawidłowe ułożenie sylwetki.

Materace w Przeworsk do nabycia także w internecie

Materace Przeworsk można kupić nie tylko w sklepie stacjonarnym, lecz również w internecie. Jest to bardzo ważny element wyposażenia każdego domu. Ma nie tylko bezpośredni komfort na wygodę podczas snu, ale również na ogólny stan zdrowia. Prawidłowe wsparcie kręgosłupa może zapobiegać bólom pleców, a także wspierać leczenie kontuzji. Dodatkowo materac dobrany z myślą o potrzebach użytkownika może ograniczyć ryzyko wybudzania się w nocy - a jak wiadomo, regularny wypoczynek zmniejsza ryzyko zachorowania na niektóre choroby cywilizacyjne. Zamów swój wymarzony materac Przeworsk online i ciesz się dobrym samopoczuciem i zdrowiem!

Materace dla par 160x200, 140x200 do kupienia w Przeworsk

Materace piankowe, hybrydowe i sprężynowe Przeworsk dostępne są w różnych rozmiarach. Te, które najlepiej sprawdzą się w sypialni małżeńskiej to 160x200 i 140x200. Pary śpiące w jednym łóżku często narzekają na budzenie się w nocy i dyskomfort związany z odczuwaniem ruchów partnera. Dlatego bardzo ważne jest kupno materaca o wystarczającej szerokości, który charakteryzuje się elastycznością punktową (amortyzuje ona ruchy każdej z osób i zwiększa komfort partnerów).

Materace do łóżek pojedynczych 80x200, 90x200 do kupienia w Przeworsk

Uniwersalne wymiary łóżek pojedynczych to 80x200 i 90x200. Materace piankowe, sprężynowe i hybrydowe dostępne są również w tej rozmiarówce. Ich uniwersalność sprawia, że dobrze sprawdzą się w kawalerce, pokoju dziecięcym, niewielkiej sypialni, a także w pomieszczeniu użytkowanym przez seniora. Większość osób dobrze wysypia się na materacach Przeworsk tego rodzaju - oczywiście pod warunkiem, że została dobrana twardość spełniająca ich potrzeby.

Materace dla wygodnych 100x200, 120x200 do kupienia w Przeworsk

Materace piankowe, sprężynowe i hybrydowe 100x200 i 120x200 to rozwiązanie pośrednie. Są większe niż typowe modele do łóżek pojedynczych, ale mniejsze niż standardowe materace dla par. Mogą sobie na nie pozwolić osoby o większych gabarytach lub posiadacze dużych sypialni. Czasem może okazać się, że szerokość 90 cm będzie zbyt mała dla osoby śpiącej w pojedynkę - w szczególności jeśli często zmienia ona pozycję podczas snu.

Kołdry, poduszki, poszwy do kupienia w Przeworsk

Dobry materac spełnia przede wszystkim dwie, podstawowe funkcje: ogranicza ryzyko bólu pleców oraz umożliwia głęboki, nieprzerwany sen. Aby możliwe było rzeczywiste czerpanie korzyści z zakupu wysokiej jakości materaca, koniecznie należy zadbać również o dodatki. Kołdry, poduszki i poszwy są niezbędne w każdej sypialni. Dzięki ergonomicznej poduszce można poprawić swoją postawę w godzinach nocnych, kołdra wpływa na komfort termiczny, a przyjemna poszwa sprzyja relaksowi i odprężeniu.

Materace Przeworsk sklep stacjonarny

Jeśli od dłuższego czasu planujesz zakup nowego materaca, ale masz problem z podjęciem decyzji, koniecznie skontaktuj się na czacie z naszym pracownikiem. Nie tylko odpowie na Twoje pytania, ale również podzieli się z Tobą wiedzą, dzięki której kupisz materac idealnie odpowiadający Twoim wymaganiom. Zakupy w naszym sklepie internetowym będą tak samo (a nawet bardziej!) komfortowe, jak te w punkcie sprzedaży stacjonarnej.

Wybrani najlepsi producenci materacy