Materace - Kostrzyn - wielkopolskie

Kostrzyn to miasto, które położone jest w województwie wielkopolskim, w powiecie poznańskim. Znajduje się bardzo blisko Poznania, Gniezna, Wrześni oraz Środy Wielkopolskiej. Dane z 2 stycznia 2019 roku pokazały, że Kostrzyn zamieszkuje około dziesięciu tysięcy mieszkańców. Historia Kostrzyna sięga XII wieku, kiedy miała znajdować się tam słowiańska wspólnota. Kostrzyn swoje prawa miejskie otrzymał w 1251 roku. W mieście znajduje się kilka zabytków, na które warto zwrócić uwagę. Pierwszym z nich jest kościół pod wezwaniem św. Piotra i Pawła, czyli najstarszy zabytek położony na południe od rynku. Zbudowany jest w stylu późnogotyckim. Został spalony podczas wojen szwedzkich, ale szczęśliwie odbudowany w 1791 roku. Wiele domków mieszczańskich, które znajdują się na ulicy Średzkiej, również mają wartość historyczną i warto zwrócić na nie uwagę. Ciekawym zabytkiem jest również najstarsza kamienica pod numerem 16, która pochodzi z XVIII wieku. Miejscem, na które warto zwrócić szczególną uwagę, jest Brama Cechowa, która znajduje się u wylotu ulicy Kościelnej. Znajduje się na niej godło miasta oraz herby rzemiosł.

Materace Kostrzyn

Urząd Miejski
ul. Dworcowa 5, 62-025 Kostrzyn


tel.: 61 817 85 65

Godziny otwarcia:
poniedziałek 9:00-17:00
wtorek 7:15-15:15
środa 7:15-15:15
czwartek 7:15-15:15
piątek 7:15-15:15
sobota ZAMKNIĘTE
niedziela ZAMKNIĘTE

Sen jest bardzo istotną częścią życia każdej osoby. To dzięki niemu jesteśmy wypoczęci, wyspani i gotowi oraz przygotowani na nowy dzień, który może okazać się bardzo intensywny. Dlatego tak istotne jest, aby go nie skracać, a tym bardziej nie rezygnować ze snu. Prawidłowy i zdrowy sen powinien trwać około ośmiu godzin na dobę. Oczywiście ten czas różni się ze względu na wiek czy płeć. Dzieci i osoby starsze powinny spać znacznie dłużej niż nastolatkowie i osoby do około sześćdziesiątego roku życia. Noworodki potrafią spać nawet szesnaście godzin w trakcie doby, więc dwukrotnie więcej niż standardowy czas spania osoby dorosłej.

Materace Kostrzyn do nabycia także w Internecie!

Kupienie nowego materaca jeszcze kilka lat temu wiązało się z osobistym pojechaniem do sklepu stacjonarnego i długotrwałym procesem sprawdzania, rozmowy ze sprzedawcą oraz formalizacją zamówienia. Dziś nie musisz wychodzić z zacisza swojego domostwa, aby zainwestować w nowe łóżko! A to wszystko dzięki Internetowi i coraz liczniej pojawiającymi się sklepami z materacami online. To tam możesz znaleźć świetnie opisane różne modele, porozmawiać z doradcą na sklepowym czacie oraz zamówić wybrany produkt z dostawą pod same drzwi mieszkania czy domu. Nie czekaj i już dziś odmień jakość swojego snu!

Materace dla par 160x200, 140x200 do kupienia w Kostrzyn

Pary potrzebują stanowczo więcej miejsca w łóżku, aby sen obojga partnerów był optymalny. Dlatego polecamy wybrać materac 140x200 oraz 160x200, który jest jednym z większych materacy dostępnych obecnie na rynku. Są one dostępne w wieku wersjach, jeśli chodzi o wypełnienie. Materace piankowe są bardzo miękkie, natomiast materace sprężynowe idealnie sprawdzą się w sypialniach par, które mają problemy z kręgosłupem lub uwielbiają twardsze podłoża. Dość popularny są również materace hybrydowe, które naszym zdaniem są dość uniwersalnym wyborem, który może pasować wielu osobom — również parom.

Materace do łóżek pojedynczych 80x200, 90x200 do kupienia w Kostrzyn

Osoby, które śpią same, np. dzieci, nastolatki czy single potrzebują pojedynczych łóżek. Najlepszym dla nich rozmiarem jest materac 90x200, a także 80x200, który zapewni odpowiedni komfort snu i swobody podczas zmiany pozycji. Można wyróżnić kilka rodzajów takich produktów, a pierwszym z nich są materace piankowe, które idealnie nadadzą się dla młodszych dzieci, których układ kostny nadal rośnie. Drugim rodzajem są materace, a będą one doskonałe dla osób, które cierpią z powodu bólu kręgosłupa. Ostatni rodzaj produktów do spania to materace hybrydowe, czyli bardzo uniwersalny wybór, który może idealnie sprawdzić w sypialniach naprawdę wielu osób.

Materace dla wygodnych 100x200, 120x200 do kupienia w Kostrzyn

Osoby, dla których materace pojedyncze są jednak za małe, a większe dwuosobowe zbyt duże, mogą spróbować spać na łóżku o wymiarach 120x200 lub 100x200. Takie materace są wykonywane przede wszystkim z pianek i sprężyn oraz połączenia tych dwóch materiałów w jednym produkcie. Materace piankowe będą idealne dla osób, lubiących spać na miękkich powierzchniach, a materace sprężynowe doskonale sprawdzą się w sypialniach osób, które cierpią z powodu bólu pleców i kręgosłupa. Bardzo uniwersalnym rozwiązaniem są materace hybrydowe, które są doskonałym wyborem dla większości osób, pragnących spać na wygodnej powierzchni.

Kołdry, poduszki, poszwy do kupienia w Kostrzyn

Bardzo ważnymi elementami każdego łóżka są oczywiście poduszki, kołdra oraz poszewki, w które oblekamy wcześniej wymienione rzeczy. Jeśli chodzi o poduszkę, to powinna być ona dopasowana do potrzeb i preferencji jej użytkownika. Warto zainteresować się poduszkami ortopedycznymi, które są wykonane w ten sposób, aby bardzo dobrze podtrzymywać głowę i szyję. Kołdrę natomiast należy dobrać pod względem pory roku, ponieważ można wyróżnić kołdry letnie, zimowe oraz całoroczne. Ostatnim ważnym elementem w wyposażeniu łóżku są poszewki, które najlepiej, aby były wykonane z miękkiej i przewiewnej bawełny lub lnu, czyli naturalnych i doskonałych materiałów, które śmiało mogą mieć bezpośredni kontakt ze skórą człowieka.

Materace Kostrzyn sklep stacjonarny

Materace Kostrzyn dostaniesz zarówno w sklepach stacjonarnych, jak i również tych znajdujących się w Internecie. Pamiętaj, że w sklepach online obsługa jest na najwyższym poziomie, a możesz z nią porozmawiać i się skonsultować za pomocą czatu. Dodatkowo każdy produkt na stronie jest doskonale opisany, więc nie będziesz mieć problemów z wyborem tego jednego idealnego dla siebie. Nie czekaj i już dziś zamów świetnej jakości materac z dostawą pod same drzwi Twojego domu czy mieszkania!

Wybrani najlepsi producenci materacy