Materace - Nowy Tomyśl - wielkopolskie

W zachodniej części województwa wielkopolskiego, w obniżeniu źródeł Szarcy i Dojcy leży miasto Nowy Tomyśl, które liczy ponad 14 tysięcy mieszkańców. Co ciekawe, jego historia nie jest zbyt długa jak w przypadku wielu innych miast Polski. W rzeczywistości Nowy Tomyśl jest jednym z najmłodszych miast Wielkopolski i powstał dopiero w XVIII wieku. W przeszłości jego okolice były słabo zaludnione, a obecne tereny miasta pokrywały lasy. Dopiero w XVIII wieku obszar Tomyśla zaczęli zagospodarowywać osadnicy olęderscy. Nowo powstała osada miała charakter rzemieślniczo-usługowy. Organizowano tutaj jarmarki oraz targi, które cieszyły się naprawdę dużą popularnością. Obecnie miasto słynie z uprawy chmielu i wikliny. Mimo, że Nowy Tomyśl jest młodym miastem, nie brakuje dziś w nim interesujących zabytków. Warto tutaj zobaczyć między innymi Kościół pw. Najświętszego Serca Pana Jezusa, który znajduje się pośrodku placu Chopina. To właśnie w tym miejscu rozpoczęłą się historia miasta. Pierwotnie świątynia miała charakter ewangelicki, a wokół niej zaczęły powstawać domostwa. Ciekawy jest także budynek dawnego ratusza czy wieża ciśnień.

Materace Nowy Tomyśl

Urząd Miasta
Poznańska 33, 64-300 Nowy Tomyśl


tel.: 61 442 66 00

Godziny otwarcia:
poniedziałek 08:00–16:00
wtorek 07:30–15:30
środa 07:30–15:30
czwartek 07:30–15:30
piątek 07:30–15:30
sobota ZAMKNIĘTE
niedziela ZAMKNIĘTE

Planujesz wyjazd do Nowego Tomyśla lub jego okolic? To z pewnością interesujący kierunek podróży! Jednakże podczas organizowania swojej wycieczki nie zapomnij też o tym, aby dobrze wypocząć. W tym celu zarezerwuj sobie nocleg w jednym z pobliskich hoteli, które zaoferują Tobie najwyższej jakości materace Nowy Tomyśl. Na tak przygotowanym podłożu do spania z pewnością szybko zaśniesz. Warto bowiem wiedzieć, że dbanie o sen jest istotne nie tylko na co dzień, ale także podczas wyjazdów i urlopów, gdyż zdrowy wypoczynek pozwala na regenerację mięśni oraz wyciszenie umysłu. Dzięki temu rano obudzisz się w pełni wypoczęty i będziesz miał siły na przeżywanie kolejnych atrakcji.

Materace w Nowy Tomyśl do nabycia także w internecie

Czy wiesz, że materace Nowy Tomyśl możesz dostać także w internecie? Co więcej, sklepy online mają znaczną przewagę nad sklepami stacjonarnymi, gdyż w nich zakupy możesz zrealizować w każdym momencie! Ponadto dzięki szczegółowym opisom produktów i opiniom innych klientów jesteś w stanie dobrać dla siebie idealny model materaca, który posłuży Ci na długie lata. Zakupy w internecie to nie tylko oszczędność czasu, ale i pieniędzy!

Materace dla par 160x200, 140x200 do kupienia w Nowy Tomyśl

Zastanawiasz się wspólnie z partnerem, co mogłoby podwyższyć poziom komfortu w Waszej sypialni? Odpowiedź jest tylko jedna - zainwestujcie w materace Nowy Tomyśl z wypełnieniem hybrydowym, piankowym lub sprężynowym. Są to produkty, które znacznie zwiększą wygodę podczas snu, a także zadbają o jego jakość. Co więcej, różnorodność wśród dostępnych modeli pozwoli Wam na wybór najdogodniejszego materaca dla siebie, dzięki czemu każde z Was będzie mogło cieszyć się zdrowym wypoczynkiem przez całą noc.

Materace do łóżek pojedynczych 80x200, 90x200 do kupienia w Nowy Tomyśl

Jeśli myślisz, że sypialni o mniejszym metrażu nie da się urządzić w praktyczny sposób, to się mylisz. Dla materacy Nowy Tomyśl wszystko jest możliwe! W ofercie znajdziesz modele, które idealnie będą pasować do łóżek pojedynczych, a jednocześnie zapewnią Tobie najwyższy poziom komfortu i w pełni przespaną noc. Pamiętaj jednak o tym, aby dobrać dla siebie odpowiedni rodzaj wypełnienia: hybrydowy, piankowy lub sprężynowy. Bowiem każdy z nich nieco różni się poszczególnymi właściwościami.

Materace dla wygodnych 100x200, 120x200 do kupienia w Nowy Tomyśl

Wśród materacy Nowy Tomyśl znajdzie się także coś dla tych bardziej wymagających użytkowników. W ofercie znajdziesz nawet modele o wymiarach 100x200 oraz 120x200, które będą stanowić idealne rozwiązanie dla osób ceniących sobie w szczególności wygodę. Co więcej tutaj także dostaniesz materace o wypełnieniu hybrydowym, piankowym lub sprężynowym w zależności od tego, jakie osobiste potrzeby oraz preferencje posiadasz. Zastanów się więc, jakie rozwiązanie byłoby dla Ciebie najkorzystniejsze.

Kołdry, poduszki, poszwy do kupienia w Nowy Tomyśl

To oczywiste, że sercem dobrze wyposażonego łóżka jest wygodny materac Nowy Tomyśl, jednakże nie warto przy jego komponowaniu pomijać innych istotnych kwestii. Mowa tutaj o akcesoriach sypialnianych w postaci kołdry, poduszki oraz poszew, które mają za zadanie zapewnić Tobie jeszcze lepsze warunki dla zdrowego wypoczynku. Przede wszystkim powinny być one wykonane z naturalnych materiałów. Zwróć uwagę na to, czy Twoje dodatki tym właśnie się charakteryzują.

Materace Nowy Tomyśl sklep stacjonarny

W sklepie stacjonarnym nie zawsze znajdziesz to, czego potrzebujesz. Natomiast w naszym sklepie internetowym z pewnością wybierzesz dla siebie wygodny materac, który zapewni Tobie wszystko, co najlepsze!

Wybrani najlepsi producenci materacy