Materace - Kietrz - opolskie

Kietrz to osada słowiańska z XI wieku, a lokacji miasta dokonał w 1321 roku biskup Konrad z Ołomuńca. Jednym z głównych zajęć mieszkańców Kietrza było tkactwo. Znajdowała się tu filia zakładów włókienniczych Samuela Fränkla z siedzibą w Prudniku. W 1905 roku kierownictwo Królewskiej Szkoły Tkackiej w Kietrzu objął Richard Keilholz, który uruchomił tu m.in. tkalnię mechaniczną z maszyną żakardową oraz propagował produkcję dywanów typu „perskiego”. Obecnie w centrum dominuje zabudowa współczesna. Zachowało się też kilka kamienic i barokowe figury na rynku. Warto również podkreślić, że unikalnego charakteru nadają tutaj zabytkowe domy. Natomiast do wojewódzkiego rejestru zabytków wpisano kościół par. pw. św. Tomasza, barokowy z XVI-XVIII wieku, kościół klasztorny franciszkanek pw. Trzech Króli, wybudowany w latach 1928-1929. Nie zapominajmy również o kaplicy cmentarnej pw. Świętego Krzyża czy ruiny zamku-pałacu. Co ciekawe, to właśnie tutaj wychowała się Olga Tokarczuk, laureatka Nagrody Nobla w dziedzinie literatury za rok 2018.

Materace Kietrz

Urząd Miejski w Kietrzu
3 Maja 1, 48-130 Kietrz


tel.: 77 485 43 56

Godziny otwarcia:
poniedziałek 07:30–17:00
wtorek 07:30–15:30
środa 07:30–15:30
czwartek 07:30–15:30
piątek 07:30–14:00
sobota ZAMKNIĘTE
niedziela ZAMKNIĘTE

Być może nie każdy z nas zdaje sobie sprawę z tego, jak ważny jest zdrowy i spokojny wypoczynek. Obecnie definiuje się go jako stan zniesienia świadomości i bezruchu. Jednak, czym różni się zdrowy sen od zwykłego? Otóż możemy go poznać po tym, że rano budzimy się wypoczęci, pełni energii oraz w dobrym humorze. Wynika to z faktu, iż charakteryzuje się wysoką jakością, odpowiednią głębokością oraz długością dopasowaną do wieku użytkownika. Warto już dziś zwrócić uwagę na swój sen, gdyż przyczynia się on do właściwej regeneracji zarówno pod kątem fizycznym, jak i psychicznym. Oprócz tego umożliwia on prawidłowe funkcjonowanie w ciągu dnia, a także reguluje i usprawnia pracę licznych układów, w tym układu pokarmowego, nerwowego czy też immunologicznego. Musimy jednak pamiętać, że zależy od wielu czynników, w tym stylu życia. Aby móc się zdrowo wyspać, warto stosować się do zasad higieny snu, a także odpowiednio skomponować swoje łóżko. Oznacza to, że powinny znaleźć się w nich materace Kietrz.

Materace w Kietrz do nabycia także w internecie

Dla wielu z nas będzie to dobrą informacją, gdyż materace Kietrz można nabyć również w sklepie internetowym! Wynika to z faktu, iż mają bogatszą ofertę, przez co o wiele łatwiej jest znaleźć odpowiadający naszym potrzebom i preferencjom produkt. Co więcej, każdy model ma rzetelny opis oraz podane parametry, co znacząco ułatwia dopasowanie ich do siebie! Nadal jednak możemy nabyć je w sklepach stacjonarnych.

Materace dla par 160x200, 140x200 do kupienia w Kietrz

Sypialnia małżeńska to miejsce, w którym jesteśmy w stanie wypocząć ze swoim partnerem po ciężkim dniu. Z uwagi na to, warto postawić na materace Kietrz. Są to produkty charakteryzujące się wysoką elastycznością punktową oraz możliwością redukcji drgań wywołanych przez partnera. Pamiętajmy jednak, aby przy wyborze uwzględnić osobiste potrzeby i preferencje, gdyż na rynku znajdziemy materace piankowe, sprężynowe i hybrydowe.

Materace do łóżek pojedynczych 80x200, 90x200 do kupienia w Kietrz

Nie da się zaprzeczyć, że w dzisiejszych czasach na rynku znajdziemy wysokiej jakości materace Kietrz, dostępne zarówno w wersji do łóżek dwuosobowych i pojedynczych. Aby móc zadbać o komfort w czasie snu, warto postawić na materace piankowe, sprężynowe i hybrydowe, które dopasowane są do osobistych preferencji użytkownika. Są to modele odpowiadające za właściwe wsparcie kręgosłupa oraz stabilizację całej sylwetki.

Materace dla wygodnych 100x200, 120x200 do kupienia w Kietrz

Każdy z nas chce wypocząć w komfortowych warunkach. Z uwagi na to, najlepszym rozwiązaniem do sypialni są materace Kietrz. Poprzez indywidualne dopasowanie do osobistych potrzeb i preferencji użytkownika, są w stanie zagwarantować zdrowy wypoczynek. Musimy jednak mieć na uwadze fakt, iż są dostępne w różnych wariantach, w tym jako materace piankowe, sprężynowe oraz hybrydowe.

Kołdry, poduszki, poszwy do kupienia w Kietrz

Materace Kietrz gwarantują zdrowy i spokojny sen, jednak odpowiednio skomponowane łóżko to nie tylko podłoże do spania, ale także inne akcesoria sypialniane. Zalicza się do nich m.in. kołdry, które przyczyniają się do właściwego komfortu termicznego. Oprócz tego nie można zapomnieć o poduszkach, które pozwalają na właściwe wsparcie głowy, barków czy też kręgosłupa w odcinku szyjnym. Oba te elementy wymagają odpowiednio dopasowanej poszwy, gdyż zwiększa ona poziom higieniczności.

Materace Kietrz sklep stacjonarny

U nas zostaniesz obsłużony, jakbyś był w sklepie stacjonarnym! Nasi profesjonalni pracownicy pomogą Ci dobrać materac do osobistych preferencji. W razie wątpliwości - pisz do nas na czacie i porozmawiaj z naszą obsługą!

Wybrani najlepsi producenci materacy