Materace - Zawadzkie - opolskie

Miasto to powstało pod koniec XIX wieku jako kolonia robotnicza przy nowo powstałej hucie w 1836 roku. Sama nazwa pochodzi od nazwiska dyrektora dóbr hrabiego Andreasa Renarda – właściciela tych ziem, Franciszka von Zawadzkyego, natomiast wcześniej teren ten określany był jako Moczydoły. Zarówno sam rozwój, jak i rozbudowa miasta przypada na okres dwudziestolecia międzywojennego oraz PRL-u. Niezaprzeczalnie, najbardziej widoczny akcent obecnego krajobrazu miasta stanowi 96-metrowy komin głównej kotłowni huty, wzniesiono w latach I wojny światowej. Zawadzkie było miejscowością dwukrotnie zalaną. Pierwsza powódź nawiedziła to miejsce w 1997 roku, jednak szczęśliwie skończyło się jedynie na lokalnych podtopieniach. Rok 2010 nie był jednak szczęśliwy, gdyż po raz pierwszy w historii zalane zostało śródmieście miasta. Sama powód wynikała z przelania stawu hutniczego. Będąc tutaj, można zobaczyć dwa wpisane do rejestru zabytków obiekty, czyli pałacyk myśliwski z XIX/XX wieku oraz mogiłę zbiorową powstańców śląskich z 1921 roku. Natomiast w 2012 roku oddano do użytku kompleks rekreacyjny na os. Powstańców Śl. z jego największą atrakcją - dwoma wyspami wybudowanymi na pobliskim stawie hutniczym. Ich zwyczajowa nazwa to “znikające wyspy”, gdyż projekcie zapisano budowę jednej wyspy i remont drugiej, tymczasem ta druga nigdy nie istniała.

Materace Zawadzkie

Urząd Miasta i Gminy
Dębowa 13, 47-120 Zawadzkie


tel.: 77 462 31 00

Godziny otwarcia:
poniedziałek 8:00-15:00
wtorek 8:00-15:00
środa 8:00-15:00
czwartek 8:00-15:00
piątek 8:00-13:00
sobota ZAMKNIĘTE
niedziela ZAMKNIĘTE

Być może nie każdy z nas zdaje sobie sprawę z tego, jak ważny w dzisiejszych czasach jest zdrowy i spokojny sen. Najczęściej wynika to z trybu życia oraz przytłaczających nas obowiązków związanych z życiem prywatnym, a także zawodowym. Aby móc sprostać wszystkim wyzwaniom czekającym na nas w ciągu dnia, warto już dziś postawić na zdrowy sen, czyli taki, po którym budzimy się wypoczęci, pełni sił oraz w dobrym humorze. Co więcej, charakteryzuje się on wysoką jakością, odpowiednią głębokością oraz długością dopasowaną do wieku użytkownika. Przekłada się to na całkowitą regenerację organizmu, a tymi samym prawidłowe funkcjonowanie w ciągu dnia i to zarówno pod kątem fizycznym, jak i psychicznym. Warto również zaznaczyć, że na dłuższą metę, korzystanie wpływa na właściwą pracę licznych układów, w tym układu immunologicznego, nerwowego oraz pokarmowego. Jednak, co robić, aby móc się zdrowo wyspać? Zadbajmy zatem o swój styl życia, a także odpowiednio skomponowane łóżko. W tym przypadku najlepiej postawić na materace Zawadzkie, które wyróżniają się m.in. antyalergicznością.

Materace w Zawadzkie do nabycia także w internecie

Materace Zawadzkie znajdziemy zarówno w sklepach stacjonarnych, jak i internetowych. Warto jednak wiedzieć, że w dzisiejszych czasach o wiele większą popularnością cieszą się sklepy online. Dlaczego? Jak się okazuje, daje dostęp on do całego asortymentu, a także specyfikacji wszystkich produktów. W ten sposób jesteśmy w stanie niemalże idealnie dopasować do swoich osobistych potrzeb i preferencji wybrany model.

Materace dla par 160x200, 140x200 do kupienia w Zawadzkie

Sypialnia małżeńska to unikalne miejsce w całym domu, gdyż to właśnie tutaj para po całym dniu może odpocząć. Oznacza to, że przy urządzaniu pod uwagę powinniśmy wziąć zarówno preferencje swoje, jak i partnera. W przypadku łóżka warto postawić na materace Zawadzkie, gdyż są to wysokiej jakości modele wyróżniające się wysoką elastycznością punktową oraz możliwością redukcji drgań. Do wyboru mamy zarówno na materace hybrydowe, jak i piankowe czy sprężynowe, które między sobą różnią się budową oraz właściwościami.

Materace do łóżek pojedynczych 80x200, 90x200 do kupienia w Zawadzkie

Nie da się zaprzeczyć, że w sypialniach dla dzieci, nastolatków, singli czy seniorów stawiamy na łóżka pojedyncze. Określa się je jako modele o wymiarach 80x200 cm lub 90x200 cm. Jednak, aby móc zagwarantować sobie zdrowy sen, to warto również postawić na materace Zawadzkie. Przy ich wyborze należy uwzględnić osobiste potrzeby i preferencje, gdyż są dostępne w różnych wariantach, w tym jako materace piankowe, sprężynowe czy też hybrydowe.

Materace dla wygodnych 100x200, 120x200 do kupienia w Zawadzkie

Zdrowy sen odpowiada za prawidłowe funkcjonowanie w ciągu dnia i to zarówno pod kątem fizycznym, jak i psychicznym. Należy jednak zaznaczyć, że w znacznym stopniu wpływają na niego materace Zawadzkie. Nie da się zaprzeczyć, że są to produkty, które w znaczący sposób podnoszą komfort w czasie snu - wystarczy tylko dopasować je odpowiednio do osobistych potrzeb, a także preferencji użytkownika!

Kołdry, poduszki, poszwy do kupienia w Zawadzkie

Bez dwóch zdań, przy komponowaniu komfortowego łóżka najważniejszą rolę odgrywają materace Zawadzkie. Są to produkty, które odpowiadają za właściwe wsparcie sylwetki użytkownika. Jednak ponadto warto postawić na inne akcesoria sypialniane, takie jak kołdry. Ich obecność gwarantuje właściwy komfort termiczny. Nie możemy również zapomnieć o poduszkach, które wspierają górne partie ciała, w tym głowę, barki oraz kręgosłup w odcinku szyjnym. Na dużą uwagę zasługują również poszwy - w końcu odpowiadają za ochronę kołdry i poduszki.

Materace Zawadzkie sklep stacjonarny

Zastanawiasz się nad zakupem podłoża do spania? U nas zostaniesz obsłużony, jakbyś był w sklepie stacjonarnym! Nasi profesjonalni pracownicy pomogą Ci dobrać materace Zawadzkie do indywidualnych preferencji. W razie wątpliwości - napisz do nas na czacie i porozmawiaj z naszą obsługą!

Wybrani najlepsi producenci materacy