Materace - Strzelce Opolskie - opolskie

Strzelce Opolskie to miasto położone w województwie opolskim. Swoją nazwę wywodzi od niegdyś organizowanych w tej okolicy polowań. Historia miejscowości rozpoczęła się w XIII wieku, kiedy to książę opolski Bolek I zbudowału tu zamek myśliwski i rozpoczął proces powstawania miasta. Obecnie Strzelce Opolskie charakteryzują się prężnie rozwiniętym przemysłem. Choć może wydawać się, że miasto to nie jest atrakcyjne pod kątem wypoczynku i zwiedzania zabytków, zdecydowanie nie jest to prawdą! Bliskość Opola sprawia, że wybierając się w te rejony koniecznie warto odwiedzić ruiny zamku książąt piastowskich. Ostatnia przebudowa miała miejsce w XVI wieku, a obecnie trwają tam prace remontowe. Jednak same mury i odrestaurowana wieża to elementy warte zobaczenia. Udając się na spacer po Strzelcach Opolskich, warto przyjrzeć się dzwonnicy sąsiadującej z Kościołem św. Wawrzyńca. Jest to baszta pochodząca z czasów średniowiecznych, która obecnie ma formę, którą przyjęła podczas przebudowy w XVIII wieku. Na tyłach ratusza można zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie z pomnikiem myśliwca, a w pobliżu ruin zamku warto odwiedzić masztalarnię. Budynek należał do hrabiego Andrzeja Marii Renarda, którego stadnina była znana nie tylko w Polsce, ale również w Europie. Coś dla siebie w Strzelcach Opolskich znajdą też piwosze - budynek dawnego browaru można odnaleźć w samym centrum miasta.

Materace Strzelce Opolskie

Urząd Miejski w Strzelcach Opolskich
plac Myśliwca 1, 47-100 Strzelce Opolskie


tel.: + 77 404 93 00

Godziny otwarcia:
poniedziałek 8:00-16:00
wtorek 7:30-15:30
środa 7:30-15:30
czwartek 7:30-15:30
piątek 7:30-15:30
sobota ZAMKNIĘTE
niedziela ZAMKNIĘTE

Strzelce Opolskie to miasto, w którym nie brakuje zieleni. Park w stylu angielskim to miejsce doskonałe na spacer z rodziną czy znajomymi, piknik lub moment relaksu podczas intensywnego dnia. Odwiedzając tę miejscowość w celach turystycznych warto skorzystać ze ścieżki “Szlakiem hrabiego Renarda”, aby połączyć przyjemność przebywania na łonie natury ze zdobywaniem wiedzy o Strzelcach Opolskich. Zarówno przyjezdni - zmęczeni podróżą i zwiedzaniem, jak i miejscowi, powinni dbać o sen. Dobrze zorganizowana sypialnia, zachowanie higieny snu oraz przestrzeganie stałych godzin to czynniki, które umożliwiają regulację cyklu dobowego. Efektywny sen jest podstawą dobrego samopoczucia. Warto więc wyposażyć sypialnię w materac wysokiej jakości oraz uzupełnić ją o dodatki zwiększające komfort, takie jak kołdry, poduszki i pościele.

Materace w Strzelce Opolskie do nabycia także w internecie

Aby kupić wymarzony materac Strzelce Opolskie, nie trzeba nawet opuszczać zacisza własnego domu. Dzięki możliwości skorzystania z formy zakupów internetowych, nabycie idealnego materaca piankowego, sprężynowego lub hybrydowego nigdy nie było prostsze. W sieci znajdziesz precyzyjnie przedstawioną specyfikację każdego produktu. Jeśli przeanalizujesz ją dokładnie, biorąc pod uwagę swoje potrzeby i wymagania, z pewnością wybrany przez Ciebie materac okaże się udanym zakupem.

Materace dla par 160x200, 140x200 do kupienia w Strzelce Opolskie

Jaki materac o wymiarach 160x200 i 140x200 będzie najlepszy dla pary? Często pojawiającym się dylematem jest ten dotyczący rodzaju wypełnienia. Warto pamiętać, że zarówno materace piankowe, sprężynowe, jak i hybrydowe mogą okazać się strzałem w dziesiątkę. Modele piankowe wykorzystują jedną lub kilka pianek w celu utrzymania kręgosłupa w prawidłowej pozycji. Sprężynowe są lubiane przez pary ze względu na elastyczność punktową - ciężar ciała nie przenosi się w inne miejsce materaca. Z kolei egzemplarze hybrydowe łączą w sobie korzyści wynikające z zastosowania pianki oraz sprężyn kieszeniowych. Są wyjątkowo odporne na odkształcenia i również sprawdzą się dobrze w sypialni małżeńskiej.

Materace do łóżek pojedynczych 80x200, 90x200 do kupienia w Strzelce Opolskie

Podobnie jak materac do łóżka małżeńskiego, również ten pojedynczy, o wymiarach 80x200 lub 90x200 powinien być dopasowany do potrzeb użytkownika. Modele piankowe przyjemnie otulają ciało i nawet twarde i średnio-twarde egzemplarze oferują wrażenie miękkości. Z kolei materac Strzelce Opolskie typu sprężynowego cechuje się przede wszystkim redukcją drgań i elastycznością punktową. Każdy model ma nieco inną charakterystykę - dlatego każdy klient dzięki tej rozmaitości znajdzie egzemplarz idealny dla siebie.

Materace dla wygodnych 100x200, 120x200 do kupienia w Strzelce Opolskie

Osoby ceniące sobie wyjątkową wygodę chętnie wybierają szerokie materace o wymiarach 100x200 i 120x200. W celu zagwarantowania sobie dobrego samopoczucia chętnie stawiają na modele strefowe. Dzięki temu, że poszczególne fragmenty materaca różnią się między sobą twardością, każda z części ciała jest odpowiednio podparta. Takie dopasowanie znacznie minimalizuje wystąpienia bólu pleców, szyi, bioder i barków w ciągu dnia.

Kołdry, poduszki, poszwy do kupienia w Strzelce Opolskie

Materace Strzelce Opolskie to nie jedyny element wyposażenia sypialni wpływający na komfort snu. Kołdry, poduszki i poszwy również powinny być brane pod uwagę podczas aranżowania pomieszczenia. Warto pamiętać, żeby podczas ich zakupu wziąć pod uwagę nie tylko kwestie praktyczne, ale również wizualne. Estetyka pomieszczenia również wpływa na jakość snu poprzez tworzenie atmosfery sprzyjającej relaksowi i wypoczynkowi.

Materace Strzelce Opolskie sklep stacjonarny

Dzięki pracownikom naszego sklepu internetowego dostępnym na czacie, którzy odpowiedzą na wszystkie Twoje pytania i rozwieją ewentualne wątpliwości, możesz kupić wymarzony materac bez wychodzenia z domu. Konsultanci doskonale znają cały asortyment, a dzięki ich radom poczujesz się obsłużony tak dobrze, jak w tradycyjnym punkcie sprzedaży stacjonarnej.

Wybrani najlepsi producenci materacy