Materace Bedding swoją historią sięgają do 1986 roku, kiedy to we Włoszech nieopodal Wenecji powstała marka, której najważniejszym celem stało się stworzenie komfortowych materacy. Jej projektanci wyszli bowiem z założenia, że łóżko to wielofunkcyjna przestrzeń, w której spędzamy znaczną część życia, dlatego powinna kojarzyć się z przyjemnością, a tę może zapewnić tylko wygodne podłoże wypoczynku. Z tego powodu materace Bedding wykonywane są z najwyższej jakości materiałów - ich wnętrze tworzone jest z zaawansowanych technologicznie pianek termoelastycznych, między innymi z pianki MemoryBed XD, która dostosowuje się do kształtu ciała pod wpływem ciepła, dodatkowo “zapamiętując” jego kształt. Niektóre materace Bedding posiadają wkład wykonany ze sprężyn kieszeniowych, w których, dzięki specjalnej technice łączenia elementów konstrukcyjnych, możliwy jest indywidualny ruch każdej sprężynki, dlatego modele z tym wypełnieniem perfekcyjnie dopasowują się do anatomii swojego użytkownika. Materace Bedding z kieszeniowym wkładem odznaczają się również bardzo dobrymi właściwościami wentylacyjnymi, ponieważ wypełnienia tego rodzaju są przewiewne, w żaden sposób nie ograniczają cyrkulacji powietrza.

Od ponad 10 lat marka materacy Bedding jest wspierana przez szwedzkiego producenta, Hilding - to prawdziwy potentat w zakresie wyposażenia sypialni na rynku europejskim i azjatyckim. Współpraca ta umożliwiła pochodzącej z Włoch firmie na uzyskanie dostępu do najbardziej zaawansowanych rozwiązań, które przekładają się bezpośrednio na systematyczny wzrost jakości materacy Bedding. Dzięki wykorzystaniu zdobyczy nauki w procesie projektowania, Bedding osiągnął prawdziwy balans między tworzeniem praktycznych, działających efektywnie i jednocześnie estetycznych produktów.

Wyjątkowe walory, którymi odznaczają się materace Bedding zostały docenione już w 1997 r., bowiem właśnie wtedy marka otrzymała swój pierwszy certyfikat UNI EN ISO 9001 w zakresie usług, projektowania i produkcji materacy oraz wyposażenia sypialni. Od tego czasu inżynierowie i wszyscy inni mający wkład w tworzenie materacy Bedding każdego dnia ciężko pracują nad zachowaniem najwyższego poziomu produktów.

Producent Bedding | Materace Bedding | Poduszki Bedding

Pokazano 1-6 z 6 pozycji
Główna
BEDDING ENERGICA - materac kieszeniowy, sprężynowy
1 749,00 zł
Główna
BEDDING SUITE – materac termoelastyczny, piankowy
3 049,00 zł
Główna
BEDDING FORTUNA - materac termoelastyczny, piankowy
1 949,00 zł
Główna
BEDDING RELAIS - materac termoelastyczny, piankowy
2 549,00 zł
Poduszki
PODUSZKA BEDDING COMFORT RED CLASSIC
289,00 zł
Poduszki
PODUSZKA BEDDING INNOGEL ANATOMICO
549,00 zł