Materace - Nowa Sól - lubuskie

Nad rzeką Odrą mieści się wiele interesujących miejscowości. Jedną z nich jest Nowa Sól. Leży w województwie lubuskim i liczy prawie 39 tysięcy mieszkańców. To czyni z niej jedno z największych miast na tym terenie – ustępuje jej jedynie Zielona Góra oraz Gorzów Wielkopolski. Warto wiedzieć, że to między innymi Zielona Góra, Nowa Sól i Sulechów tworzą Lubuskie Trójmiasto. Nowa Sól należy do Związku Miast Polskich, a do tego mieści się w niej wytyczona podstrefa Kostrzyńsko-Słubickiej Strefy Ekonomicznej. Co ciekawe, w przeszłości w mieście funkcjonowała oczyszczalnia soli, którą po wojnie trzydziestoletniej zlikwidowano. Od niej jednak wzięła się nazwa miejscowości. Oprócz tego na tych terenach funkcjonowały huty żelaza czy fabryki nici i kleju. Nowa Sól uzyskała prawa miejskie w 1743 roku, ale samo miasto funkcjonowało znacznie wcześniej. Z tamtych lat pozostało wiele zabytków, które możemy podziwiać do dzisiaj. Mowa między innymi o barokowym kościele pw. św. Michała Archanioła, świątyni braci morawskich, zespole gazowni czy zespole urbanistyczno-architektonicznym z przełomu XIX i XX wieku. Obecnie dla wielu osób, szczególnie dzieci, atrakcją jest również Park Krasnala. To największy w tutejszych okolicach plac zabaw dla dzieci, który na swoim terenie posiada ponadto figury popularnych postaci, sale zabaw czy kawiarnię.

Materace Nowa Sól

Urząd Miejski
Marszałka Józefa Piłsudskiego 12, 67-100 Nowa Sól


tel.: 68 459 03 00

Godziny otwarcia:
poniedziałek 08:30–16:30
wtorek 07:30–15:30
środa 09:00–15:30
czwartek 07:30–15:30
piątek 07:30–14:30
sobota ZAMKNIĘTE
niedziela ZAMKNIĘTE

Nowa Sól to wspaniała opcja dla rodzin z dziećmi i nie tylko. Z racji tego, że jest to większe miasto, odnajdziemy tu wiele ciekawych restauracji czy atrakcji. Wciąż jednak możemy zachwycić się jego historią dzięki licznym zabytkom. Nie ma wątpliwości, że nie będzie nam się tu nudzić. Aby móc w pełni cieszyć się pobytem i zwiedzaniem, na nasz nocleg wybierzmy taki hotel, w którym będziemy mogli skutecznie się odprężyć. To kluczowe, jeśli chcemy obudzić się wypoczęci i pełni energii. Zapewni nam to dobrze dobrany i wygodny materac, na którym będziemy mogli swobodnie się położyć. Poczujemy się wtedy równie komfortowo co w domu.

Materace Nowa Sól do nabycia także w internecie

Nawet jeśli przepadamy za wyjazdami, z pewnością wyczekujemy momentu, w którym będziemy mogli znowu położyć się w naszym własnym łóżku. To uczucie będzie jeszcze przyjemniejsze, gdy zainwestujemy w materac, który będzie dopasowany do naszego ciała. Możemy zdobyć taki produkt niezwykle łatwo – solidne materace Nowa Sól dostępne są w internecie, gdzie możemy zamówić je z dostawą do naszego domu! Przekonamy się, że proces zakupu materaca może być niezwykle prosty i przyjemny. Nie ma wątpliwości, że będziemy do niego wracać!

Materace dla par, 160x200, 140x200 do kupienia w Nowa Sól

Urządzenie sypialni dla dwóch osób polega na sztuce kompromisu. To ma zastosowanie również w przypadku wyboru materaca. Jak zatem pogodzić nasze gusta przy czymś tak indywidualnym? Okazuje się, że jest to prostsze, niż mogliśmy przypuszczać. Możemy zainwestować w materac o rozmiarze 160x200 lub 140x200, który swobodnie pomieści dwie osoby. Istnieje również obca, by zakupić dwa osobne materace, które będziemy mogli położyć koło siebie. Dzięki temu każdy będzie mógł wybrać to, co mu odpowiada – możemy połączyć materac piankowy ze sprężynowym czy hybrydowym.

Materace do łóżek pojedynczych 80x200, 90x200 do kupienia w Nowa Sól

Materace Nowa Sól oferują nam naprawdę wiele możliwości. Na początku ten wybór może nas lekko przytłoczyć, jeśli jednak zapoznamy się bliżej z produktami, przekonamy się, że niektóre modele szczególnie zasługują na naszą uwagę. Mowa tu o materacach z wypełnieniem piankowym, sprężynowym lub hybrydowym. Dostępne są one w rozmiarach dla łóżek dwuosobowych, jak i pojedynczych, o wielkości 80x200 lub 90x200. Dzięki temu każdy użytkownik może dobrać taki produkt, który go usatysfakcjonuje.

Materace dla wygodnych 100x200, 120x200 do kupienia w Nowa Sól

Kiedy bardziej zagłębimy się w temat materacy, przekonamy się, że istnieje wiele intrygujących technologii, które możemy odnaleźć w najnowszych modelach. Mowa między innymi o termoelastyczności, którą stosuje się w materacach piankowych. Za sprawą tego rozwiązania model dopasowuje się do naszego ciała pod wpływem ciepła. W modelach sprężynowych kryją się wyjątkowe sprężyny Multipocket, które pracują niezależnie, gwarantując cichy i spokojny sen, hybrydowe produkty posiadają obie te technologie. Widzimy więc, że nie pożałujemy postawienia na materac Nowa Sól.

Kołdry, poduszki, poszwy do kupienia w Nowa Sól

W momencie, w którym będziemy chcieli się zrelaksować, na pewno docenimy obecność artykułów sypialnianych, które zadbają o naszą wygodę. Przekonamy się, jak ważne jest posiadanie miękkiej kołdry, która nas ogrzeje, świeżej i delikatnej pościeli, która zapewni naszej skórze ochronę, a także poduszki, którą będziemy mogli komfortowo podłożyć pod naszą głowę. Dzięki temu zyskamy pewność, że odcinek szyjny naszego kręgosłupa będzie odpowiednio podparty. Nie ma wątpliwości, że jeśli zainwestujemy w te przedmioty, jakość naszego wypoczynku znacząco się poprawi.

Materace Nowa Sól sklep stacjonarny

Lubimy nowoczesne rozwiązania i wygodę? Jeśli tak, to czy wiedzieliśmy, że możemy się cieszyć nimi podczas zakupu materaca? Gwarantuje to sklep internetowy Nowa Sól, w którym możemy znaleźć najnowsze produkty i ciekawe promocje. Komfort i szybkość, jakie gwarantuje ta forma zakupów, sprawi, że nawet zwolennicy sklepów stacjonarnych będą chcieli wypróbować tę opcję. Napisz do naszego asystenta na czacie i dowiedz się, jak dokładnie to wygląda!

Wybrani najlepsi producenci materacy