Materace - Nowogród Bobrzański - lubuskie

Miasto Nowogród Bobrzański w obecnych granicach administracyjnych powstało 1 stycznia 1988 roku, z połączenia dwóch wsi - Nowogrodu Bobrzańskiego i Krzystkowic. Co ciekawe, historia tych miejscowości graniczących ze sobą przez rzekę Bóbr jest całkowicie odmienna. W dokumentach Nowogród Bobrzański pojawia się po raz pierwszy już w 1202 roku – jako gród kasztelański. Szacuje się, że powstał zapewne znacznie wcześniej, być może za czasów Bolesława Chrobrego. W latach 1350, 1479 oraz 1723 miasto pustoszyły pożary i zarazy, natomiast w 1664 roku Nowogród Bobrzański opuściła, uciekając przed Austriakami, ludność ewangelicka. Osiedliła się po przeciwnej stronie Bobru, w nowo założonych Krzystkowicach. Otrzymały one swoje prawa miejskie w 1659 roku. W 1827 roku u stóp góry zamkowej odkryto źródła mineralne, do których przez kilkadziesiąt lat zjeżdżali się dość licznie kuracjusze. Obecnie możemy zobaczyć tutaj wiele zabytków, które świadczą o historii tego miejsca. Do nich zalicza się przede wszystkim kościół parafialny pod wezwaniem Wniebowzięcia NMP, plebania z końca XVII wieku czy też kościół filialny pod wezwaniem św. Bartłomieja.

Materace Nowogród Bobrzański

Urząd Miejski
Juliusza Słowackiego 10, 66-010 Nowogród Bobrzański


tel.: 51 788 62 99

Godziny otwarcia:
poniedziałek 08:00–16:00
wtorek 07:00–15:00
środa 07:00–15:00
czwartek 07:00–15:00
piątek 07:00–15:00
sobota ZAMKNIĘTE
niedziela ZAMKNIĘTE

W dzisiejszych czasach znaczna część naszego społeczeństwa wciąż nie zdaje sobie sprawy z tego, że na sen przeznaczamy średnio osiem godzin dziennie. Patrząc długoterminowo - jest to spora część naszego życia. Z uwagi na to, warto już dziś postawić na zdrowy sen. Rozpoznajemy go po tym, że rano budzimy się wypoczęci, pełni sił i w dobrym humorze, natomiast charakteryzuje się wysoką jakością, a także właściwą długością oraz głębokością. Pełni on niezwykle ważną funkcję, gdyż odpowiada za prawidłowe funkcjonowanie w ciągu dnia oraz usprawnienie pracy licznych układów, w tym układy pokarmowego, nerwowego czy immunologicznego. Tak naprawdę można o niego zadbać na wiele sposobów, a najlepszym jest zmiana trybu życia. Obejmuje to wyeliminowanie czynników stresogennych, właściwe nawyki żywieniowe czy też zwiększenie poziomu aktualności fizycznej. Oprócz tego warto już dziś zastanowić się nad wyposażeniem swojego łóżka w materace Nowogród Bobrzański.

Materace w Nowogród Bobrzański do nabycia także w internecie

Dla wielu z nas będzie to dobrą informacją, gdyż materace Nowogród Bobrzański można nabyć również w sklepie internetowym! Wynika to z faktu, iż mają bogatszą ofertę, przez co o wiele łatwiej jest znaleźć odpowiadający naszym potrzebom i preferencjom produkt. Co więcej, każdy model ma rzetelny opis oraz podane parametry, co znacząco ułatwia dopasowanie ich do siebie! Nadal jednak możemy nabyć je w sklepach stacjonarnych.

Materace dla par 160x200, 140x200 do kupienia w Nowogród Bobrzański

Każdy z nas chce się budzić z uśmiechem na ustach w ramionach partnera. Jednak, aby było to możliwe, to warto postawić na materace Nowogród Bobrzański. Są to modele wyróżniające się wysoką elastycznością punktową oraz możliwością redukcji drgań. Najczęściej dzieli się je z uwagi na rodzaj wypełnienia, przez co na współczesnym rynku znajdziemy materace piankowe, sprężynowe i hybrydowe.

Materace do łóżek pojedynczych 80x200, 90x200 do kupienia w Nowogród Bobrzański

Nie da się zaprzeczyć, że w dzisiejszych czasach na rynku znajdziemy wysokiej jakości materace Nowogród Bobrzański, dostępne zarówno w wersji do łóżek dwuosobowych i pojedynczych. Aby móc zadbać o komfort w czasie snu, warto postawić na materace piankowe, sprężynowe i hybrydowe, które są dopasowane do osobistych potrzeb i preferencji użytkownika. Są to modele odpowiadające za właściwe wsparcie kręgosłupa oraz stabilizację całej sylwetki.

Materace dla wygodnych 100x200, 120x200 do kupienia w Nowogród Bobrzański

Marzenie o zdrowym i spokojnym wypoczynku już dziś może stać się rzeczywistością! Wystarczy postawić na materace Nowogród Bobrzański, których unikalna budowa oraz wynikające z wypełnienia właściwości, gwarantują najlepsze dopasowanie się do anatomicznych kształtów ciała użytkownika, przez co są w stanie zapewnić wsparcie dla całej sylwetki. Przy ich wyborze uwzględnić osobiste potrzeby i preferencje, gdyż na rynku znajdziemy materace piankowe, sprężynowe oraz hybrydowe.

Kołdry, poduszki, poszwy do kupienia w Nowogród Bobrzański

Materace Nowogród Bobrzański gwarantują zdrowy i spokojny sen, jednak odpowiednio skomponowane łóżko to nie tylko podłoże do spania, ale także inne akcesoria sypialniane. Zalicza się do nich kołdry, które przyczyniają się do właściwego komfortu termicznego. Oprócz tego nie można zapomnieć o poduszkach, które pozwalają na właściwe wsparcie głowy, barków czy też kręgosłupa w odcinku szyjnym. Oba te elementy wymagają odpowiednio dopasowanej poszwy, gdyż zwiększa ona poziom higieniczności.

Materace Nowogród Bobrzański sklep stacjonarny

Chcesz zakupić materac do spania bez wychodzenia z domu? Odwiedź nasz sklep internetowy, w którym znajdziesz wysokiej jakości produkty! Odznaczają się one unikalną budową oraz wyjątkowymi właściwościami, przez co, a z pewnością znajdziesz tutaj idealne dla siebie materac do spania.

Wybrani najlepsi producenci materacy