Materace - Skwierzyna - lubuskie

Skwierzyna to miasto, które znajduje się w zachodniej części Polski, a dokładniej w województwie lubuskim, w powiecie międzyrzeckim. Skwierzyna położona jest na pograniczu Pojezierza Wielkopolskiego i Pradoliny Toruńsko-Eberswaldzkiej. W okolicy są dwa ujścia rzek: Odry oraz Warty. Według danych Głównego Urzędu Statystycznego z końca 2021 roku Skwierzynę zamieszkuje ponad dziewięć tysięcy mieszkańców. Miasto zostało założone w XX wieku, a swoje prawa miejskie otrzymało przed rokiem 1296. W Skwierzynie znajduje się kilka ciekawych zabytków, a jednym z nich jest kościół parafialny pod wezwaniem św. Mikołaja, który został wybudowany w stylu późnogotyckim w XV wieku. Drugim ważnym zabytkiem miasta jest kościół ewangelicki, który obecnie jest rzymskokatolicki. Jest to budynek dawnego zboru protestanckiego, który został wybudowany w latach 1847-1854. W Skwierzynie przez jakiś czas miała swoje miejsce srebrna trumienka z XVII wieku, która została ręcznie wykonana. Zawierała ona relikwie św. Bonifacego Męczennika. Jednak została ona przeniesiona do Gorzowa. W mieście kilka domów i kamienic również należy do zabytków, w tym budynek ratusza.

Materace Skwierzyna

Urząd Miejski w Skwierzynie
Rynek 1, 66-440 Skwierzyna


tel.: 95 721 65 10

Godziny otwarcia:
poniedziałek 7:00-15:00
wtorek 7:00-16:00
środa 7:00-15:00
czwartek 7:00-15:00
piątek 7:00-14:00
sobota ZAMKNIĘTE
niedziela ZAMKNIĘTE

Każdy człowiek powinien wiedzieć, jak ważny dla jego organizmu jest długi odpoczynek w postaci snu. Pod żadnym pozorem nie powinniśmy skracać tego czasu ani z niego rezygnować, ponieważ może mieć to poważne negatywne skutki dla naszego organizmu. Należy pamiętać, że sen powinien trwać co najmniej 8 godzin w ciągu doby, a ten sen może się różnić w zależności od wieku czy potrzeb. Podczas podróży sen jest również bardzo istotny, dlatego warto wybierać hotele, które posiadają świetnej jakości łóżka.

Materace Skwierzyna do nabycia także w Internecie!

Prężny rozwój technologii w ostatnich latach pozwolił na przeniesienie niektórych aspektów codziennego życia do Internetu. Dzięki temu możemy płacić rachunki online, organizować wakacje czy kupować różne przedmioty, łącznie z materacami. Oczywiście, nadal można udać się do sklepu stacjonarnego z materacami i osobiście wybrać najlepszy dla nas produkt do spania, jednak wiele osób decyduje się na zakupy w Internecie. Są one dużo szybsze i łatwiejsze niż zakupy stacjonarne, a dodatkowo dostawa do domu często jest już wliczona w cenę produktu!

Materace dla par 140x200, 160x200 do kupienia w Skwierzyna

Materace 140x200 lub 160x200 to idealny wybór dla par, które pragną, wygodnie spać i swobodnie zmieniać pozycje w trakcie nocy. Są one zazwyczaj wykonywane z pianek lub sprężyn, a najnowsze technologie pozwoliły na połączenie tych dwóch materiałów w jednym produkcie. Materace piankowe 140x200 świetnie się sprawdzą w sypialniach par, które uwielbiają miękkie powierzchnie i łóżka, które dopasowują się do kształtów ich sylwetek. Materace sprężynowe 160x200 z kolei są idealne dla par o nieco większej masie ciała oraz tych, które mają problemy zdrowotne związane z kręgosłupem. Uniwersalnym wyborem, który często pasuje wielu parom, są materace hybrydowe 140x200 lub 160x200 , które mają cechy obu wcześniej opisanych produktów do spania.

Materace do łóżek pojedynczych 80x200, 90x200 do kupienia w Skwierzyna

Łóżka pojedyncze o wymiarach 80x200 lub 90x200 doskonale sprawdzą się w sypialniach dzieci i młodzieży, ale również singli. Materace w tym rozmiarze mają różne wypełnienia, a najpopularniejsze z nich są wykonane z pianek lub sprężyn oraz połączenia obu tych materiałów. Materace piankowe 80x200 są wyjątkowo miękkie i dostosowujące się do sylwetki, więc będą najlepsze dla młodszych dzieci, natomiast materace 90x200 doskonale się sprawdzą w sypialniach dzieci starszych oraz osób dorosłych, ponieważ idealnie podtrzymują kręgosłup przez całą noc. Ciekawym rodzajem powierzchni do spania są materace hybrydowe 80x200 lub 90x200 , które mają w sobie zarówno pianki, jak i sprężyny, tworząc razem idealną całość.

Materace dla wygodnych 100x200, 120x200 do kupienia w Skwierzyna

Wygoda w łóżku dla każdego człowieka oznacza coś innego. Jedni wolą odpoczywać na wielu poduszkach i miękkiej powierzchni, natomiast inni preferują minimalizm na łóżku i twardy materac. Nie ulega jednak wątpliwości, że większość osób, które śpią samotnie, wolą odpoczywać na większych powierzchniach. Dlatego idealnym dla nich wyborem są materace piankowe 100x200 lub 120x200 , materace sprężynowe 100x200 oraz materace hybrydowe 100x200 lub 120x200 . Te pierwsze są wyjątkowo miękkie, drugie wytrzymałe, a materace hybrydowe łączą w sobie obie te cechy, co dla niektórych osób jest wręcz doskonałe.

Kołdry, poduszki, poszwy do kupienia w Skwierzyna

Wygodne łóżko, oprócz materaca, musi składać się również z poduszek, kołdry oraz poszewek, w które te elementy są obleczone. Poduszka koniecznie musi być wygodna i dopasowana do potrzeb oraz preferencji danego człowieka, ponieważ tylko wtedy będzie mogła pełnić swoją funkcję. Jeśli chodzi o kołdrę, to obecnie na rynku dostępne są kołdry letnie, zimowe oraz całoroczne i warto wybierać je według panującej za oknem pogody. Ostatnim, ale również bardzo ważnym elementem wyposażenia łóżka są miękkie i przyjemne w dotyku, a jednocześnie wytrzymałe oraz przewiewne poszewki na poduszkę, oraz kołdrę. Najlepiej sprawdzą się te wykonane z bawełny lub lnu.

Materace Skwierzyna sklep stacjonarny

Zapewniamy, że w naszym internetowym sklepie poczujesz się jak w stacjonarnym. Nasi eksperci dostępni cały czas na czacie pomogą Ci wybrać idealny materac, który będzie dostosowany do Twoich potrzeb i preferencji, a dodatkowo oferujemy dostarczenie Ci wybranego modelu prosto pod same drzwi domu czy mieszkania!

Wybrani najlepsi producenci materacy