Materace - Słubice - lubuskie

Nie ma wątpliwości, że Słubice, ze swoim wyjątkowym położeniem i ciekawą historią są miejscem, które warto odwiedzić. Miejscowość pełni funkcję gminy miejsko-wiejskiej i przynależy do województwa lubuskiego. Liczy ponad 16 tysięcy mieszkańców. Dobrze wiedzieć, że zyskało miano samodzielnego miasta dopiero w 1945 roku – wcześniej przynależało do Frankfurtu nad Odrą i tworzyło ważną aglomeracje transgraniczną. Pierwsze wzmianki o tym terenie pochodzą z XIII wieku. Obecnie wciąż możemy dostrzec powiązanie między tymi dwoma miastami – łączy je most miejski, którym wystarczy przejść kilkaset metrów, aby znaleźć się w drugim kraju. Słubice są istotnym obiektem miejskim. Mieści się tutaj oddział Collegium Polonicum, który jest wspólną jednostką naukową Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza oraz Uniwersytetu Europejskiego Viadrina. Co więcej, miejscowość należy do Kostrzyńsko-Słubickiej Strefy Ekonomicznej i Euroregionu. Istotne znaczenie ma tutaj handel i usługi. Z racji tego, że Słubice znajdują się przy granicy, przez miasto przechodzi wiele ważnych dróg. Oprócz tego działa tu też transport kolejowy, dzięki któremu można dostać się do innych, większych miast Polski i Niemiec. Nie brakuje tu też atrakcji, takich jak stadion, park rozrywki i rekreacji, pole do gry w golfa, czy muzeum Kleista. Działają tutaj też różne domy kultury.

Materace Słubice

Urząd Miejski
Akademicka 1, 69-100 Słubice


tel.: 95 737 20 00

Godziny otwarcia:
poniedziałek 08:00–16:00
wtorek 08:00–16:00
środa 08:00–16:00
czwartek 08:00–16:00
piątek 08:00–16:00
sobota ZAMKNIĘTE
niedziela ZAMKNIĘTE

Miłośnicy aktywności fizycznej mogą skorzystać ze ścieżki rowerowej Odra Nysa. Z pewnością będą chcieli również udać się do wspomnianego wcześniej Parku Rozrywki i Rekreacji, który posiada różne trasy spacerowe czy biegowe. Nie ma wątpliwości, że znacznie bardziej będziemy cieszyć się z tych atrakcji, jeśli będziemy wypoczęci i pełni energii. Jak to osiągnąć? Wystarczy skorzystać z dopasowanego materaca, który zapewni nam komfortowy wypoczynek – sprawi, że nasz kręgosłup będzie prawidłowo podparty, a mięśnie zrelaksowane. Dzięki temu w pełni będziemy mogli cieszyć się relaksem. Przekonamy się, że z takiego materaca warto korzystać nie tylko podczas noclegu w hotelu, ale i na co dzień, w naszej własnej sypialni.

Materace Słubice do nabycia także w internecie

Musimy wiedzieć, że obecnie zapewnienie sobie najwyższego komfortu jest prostsze niż kiedykolwiek. W jaki sposób? To wszystko za sprawą sklepu internetowego, w którym czekają na nas materace Słubice i wiele innych sprawdzonych produktów. Możemy je zakupić, a także zamówić do naszego domu w prosty i łatwy sposób, który nie będzie wymagał od nas żadnego wysiłku – kurier dostarczy nasz wymarzony materac prosto pod nasze drzwi! Dzięki temu bardzo szybko będziemy mogli cieszyć się wygodą i komfortem.

Materace dla par, 160x200, 140x200 do kupienia w Słubice

Rodzaj wypełnienia, rozmiar, właściwości… Nie ma wątpliwości, że podczas wyboru materaca jest wiele elementów, które należy wziąć pod uwagę. Co więcej, jeśli kupujemy materac dla par, wtedy musimy uwzględnić upodobania obu stron. Czasem nie jest to łatwe, ponieważ potrzeby nasze i naszego partnera mogą się różnić. Jeśli występuje taka sytuacja, postawmy na sprawdzone opcje – materace Słubice, czyli materace piankowe, sprężynowe oraz hybrydowe, które z pewnością zadowolą każdego, ponieważ nie dość, że cechują się wysoką jakością, to jeszcze posiadają wyjątkowe technologie i udogodnienia, które czynią nasz wypoczynek jedynym w swoim rodzaju.

Materace do łóżek pojedynczych 80x200, 90x200 do kupienia w Słubice

Nie umiemy zasnąć, a w nocy przewracamy się z boku na bok? Istnieje sposób na to, aby rozwiązać ten problem – należy zainwestować w odpowiedni materac. Podłoże snu powinno być do nas jak najlepiej dopasowane, ponieważ tylko wtedy będziemy mogli liczyć na prawdziwy komfort. Miejmy to na uwadze, wybierając materace do łóżka pojedynczego. Tutaj mogą sprawdzić się różne modele – z wypełnieniem piankowym, sprężynowym czy hybrydowym, trzeba jedynie dopilnować, by posiadały odpowiedni rozmiar. Do łóżek jednoosobowych przeznaczone są bowiem produkty o wielkości 80x200 czy 90x200.

Materace dla wygodnych 100x200, 120x200 do kupienia w Słubice

Jeśli zauważyliśmy, że na naszym materacu nie umiemy się w pełni zrelaksować, a jego powierzchnia nie jest dla nas dłużej wygodna, możemy zainwestować w nowy model, który spełni nasze oczekiwania. Tak na pewno będzie w przypadku materacy piankowych, sprężynowych czy hybrydowych, które posiadają wyjątkowe cechy. Pamiętajmy o tym, że przyczyna dyskomfortu może tkwić też w tym, że nasz materac jest po prostu za mały – wtedy warto wymienić go na modele o większym rozmiarze, na przykład 100x200 czy 120x200.

Kołdry, poduszki, poszwy do kupienia w Słubice

Jeśli jesteśmy miłośnikami wygody, z pewnością zdajemy sobie sprawę z tego, jak istotna jest rola artykułów sypialnianych. To one powodują, że nasza sypialnia łączy się w spójną całość. Kołdra, pościel czy poduszki to elementy, których zdecydowanie potrzebujemy. Wybierając je, również powinniśmy kierować się naszymi preferencjami i potrzebami – na przykład wtedy, gdy jesteśmy alergikami, postawmy na pościel antyalergiczną, zapewniającą świetną cyrkulację powietrza. Możemy ponadto wybrać poduszkę z właściwościami antyalergicznymi, dzięki której nasz sen stanie się w pełni bezpieczny.

Materace Słubice sklep stacjonarnyMaterace Słubice sklep stacjonarny

Chcemy mieć pewność, że wybrane przez nas produkty będą tymi najlepszymi, jednak nie mamy czasu, aby odwiedzać każdy salon z materacami? Skorzystajmy ze sklepu internetowego! Tam w jednym miejscu odnajdziemy wszystkie interesujące nas modele. Co więcej, w razie jakichkolwiek wątpliwości, będziemy mogli skontaktować się z asystentem, który szybko odpowie nam na czacie. Wypróbuj to sam!

Wybrani najlepsi producenci materacy