Materace - Blachownia - śląskie

Blachownia to urokliwe miasto położone w województwie śląskim, a dokładniej w powiecie częstochowskim. Dane z końca 2010 roku pokazały, że Blachownię zamieszkuje prawie dziesięć tysięcy osób. Miasto położone jest nad rzeką Stradomką i historycznie leży na terenie Małopolski. Blachownia graniczy z dużym obszarem lasów, które wchodzą w skład Parku Krajobrazowego Lasy nad Górną Liswartą. Swoje prawa miejskie Blachownia otrzymała w 1967 roku, a obecnym burmistrzem jest Sylwia Szymańska. W mieście można zobaczyć kilka naprawdę ciekawych zabytków, a jednym z nich jest budynek straży granicznej i karczmy czy pałacyk myśliwski z 1870 roku. Został on zbudowany przez wielkiego księcia Mikołaja Romanowa - rosyjskiego następcy tronu. Ciekawym obiektem, który jest wart zobaczenia, jest Kościół parafialny pw. Matki Boskiej Królowej Polski i św. Michała Archanioła, który został zbudowany w 1927 roku. W środku świątyni można zobaczyć interesujący ołtarz główny. W roku 2008, w wakacje przez miasto przeszła trąba powietrzna, która poważnie uszkodziła 122 domy i 62 budynki gospodarcze. Ucierpiał budynek Urzędu Miasta oraz kościół, ale wszystko udało się odbudować.

Materace Blachownia

Urząd Miasta Blachownia
Henryka Sienkiewicza 22, 42-290 Blachownia


tel.: 34 327 04 09

Godziny otwarcia:
poniedziałek 7:00-15:00
wtorek 7:00-15:00
środa 8:00-17:00
czwartek 7:00-15:00
piątek 7:00-14:00
sobota ZAMKNIĘTE
niedziela ZAMKNIĘTE

Sen jest naturalnym procesem, który pozwala naszemu organizmowi na regenerację i przygotowanie do nowego dnia. Niezależnie od tego, czy jesteśmy w domu, czy w podróży, ważne jest dbanie o komfortowy, dobry i bezpieczny sen. Wybierając hotel, podczas wyjazdu służbowego czy urlopu z rodziną, warto zwrócić uwagę na jakość materacy, które ma w swojej ofercie dany obiekt wypoczynkowy. Nie można zapominać o poduszkach, kołdrze, ani poszewkach, które również są bardzo istotnymi elementami każdego łóżka i sprawiają, że sen jest lepszy.

Materace Blachownia do nabycia także w Internecie!

W obecnych czasach kupowanie materaca może przebiegać na dwa różne sposoby: w sklepie stacjonarnym lub sklepie internetowym. Pierwsza opcja to tradycyjne udanie się do wybranego wcześniej sklepu stacjonarnego i wybranie najodpowiedniejszego produktu do spania. Jest to czasochłonny proces, który obejmować będzie rozmowę z pracownikiem i wypełnienie dość sporej ilości dokumentów. Druga opcja, czyli zakupy online zapewniają duży komfort, ponieważ można zakupić nowy materac bez wychodzenia z domu! Bez obaw - nasi eksperci czekają na czacie sklepu, aby rozwiać wszelkie wątpliwości i aby każdy klient był zadowolony!

Materace dla par 140x200, 160x200 do kupienia w Blachownia

Pary, które zdecydowały się na wspólne spanie w jednym łóżku, koniecznie powinny postawić na łóżko w rozmiarze 140x200 lub 160x200 . Takie wymiary sprawią, że partnerzy będą mogli swobodnie zmieniać pozycje podczas snu i nie przeszkadzać swojej drugiej połówce. Materace o tych wymiarach zazwyczaj są wykonywane z pianek, sprężyn lub połączenia obu tych materiałów. Materace piankowe 140x200 są świetnym wyborem dla par, które uwielbiają spać na miękkich powierzchniach, natomiast materace sprężynowe 160x200 doskonale sprawdzą się w sypialniach par, których waga jest nieco większa. Materace hybrydowe 140x200 lub 160x200 , które łączą w swoim wnętrzu zarówno pianki, jak i sprężyny mają oczywiście cechy obu wcześniej opisanych powierzchni do spania, a niektóre osoby uważają je wprost za idealne!

Materace do łóżek pojedynczych 80x200, 90x200 do kupienia w Blachownia

Dzieci i młodzież potrzebują odpowiedniego wsparcia podczas snu, dlatego materace o rozmiarze 80x200 lub 90x200 są dla nich wprost idealne! Rodzic może wybrać bardzo miękkie materace piankowe 80x200 lub sprężyste materace sprężynowe 90x200, które będą odpowiednie dla większych dzieci oraz nastolatków. Świetnym wyborem będą również materace hybrydowe 80x200 lub 90x200 , które w swoim wnętrzu mają zarówno miękkie pianki, jak i wytrzymałe sprężyny. Takie połączenie jest doskonałe dla dużej ilości dzieci i młodzieży.

Materace dla wygodnych 100x200, 120x200 do kupienia w Blachownia

Wygodny materac dla każdego człowieka oznacza coś zupełnie innego. Jedni preferują wygodne i miękkie materace piankowe 100x200 lub 120x200, a inni sprężyste i wytrzymałe materace sprężynowe 100x200 . Osoby chcące wygodnie spać, powinny zwrócić uwagę na materace hybrydowe 100x200 lub 120x200 , które w swoim wnętrzu mają zarówno różne rodzaje pianek, jak i sprężyny, więc cały produkt ma cechy obu wcześniej opisanych materiałów. Jest to dość uniwersalny produkt, który dzięki swojej ciekawej budowie może pasować wielu osobom.

Kołdry, poduszki, poszwy do kupienia w Blachownia

Nie każdy zdaje sobie sprawę z tego, jak ważną rolę w łóżku odgrywają poduszki, kołdra oraz poszewki. To dzięki nim człowiek może się doskonale wyspać, ponieważ materac to nie wszystko. Poduszka powinna być przede wszystkim dopasowana do potrzeb użytkownika, natomiast kołdra dostosowana do temperatury panującej na zewnątrz. Można wybrać kołdrę letnią, kiedy jest gorąco lub kołdrę zimową w zimniejsze noce. Świetnym rozwiązaniem będzie kołdra całoroczna, która doskonale dopasowuje się do warunków atmosferycznych, zapewniając odpowiednią ilość ciepła. Poszewki natomiast powinny być wykonane z miękkich i przewiewnych materiałów, takich jak bawełna oraz len.

Materace Blachownia sklep stacjonarny

Jeśli obawiasz się zakupów online, to chcemy zapewnić, że w naszym internetowym sklepie poczujesz się, jakbyś był w stacjonarnym! Nasi eksperci dostępni cały czas na czacie sklepu chętnie pomogą Ci w wyborze idealnego materaca i odpowiedzą na wszystkie nurtujące pytania. Nie czekaj i już dziś odmień jakość swojego snu na lepsze!

Wybrani najlepsi producenci materacy