Materace - Piekary Śląskie - śląskie

Piekary Śląskie to miasto na prawach powiatu położone w południowej Polsce, w województwie śląskim, na Górnym Śląsku. Miejscowość należy do Górnośląskiego Okręgu Przemysłowego, a także wchodzi w skład Górnośląsko-Zagłębiowskiej Metropolii. Miasto zamieszkuje około 55 tysięcy ludności. Pierwsze wzmianki na temat Piekar pochodzą z 1253 roku. Co ciekawe, w okresie międzywojennym w ubiegłym wieku aż do 1934 roku miasto obowiązywała nazwa Wielkie Piekary. Swoje prawa miejskie otrzymało natomiast w 1940 roku. Jednakże z powodu okupacji niemieckiej ustrój miejski został wprowadzony w życie dopiero w 1947 roku. Piekary Śląskie są od wieków ośrodkiem pielgrzymkowym oraz jednymi z głównych ośrodków kultu maryjnego w Polsce. Miasto jest uznawane przez wielu za duchową stolicę Górnego Śląska. Jak można się domyślać, główną atrakcją Piekar są obiekty sakralne, a w szczególności obraz Matki Boskiej Sprawiedliwości i Miłości Społecznej, który znajduje się w Bazylice Najświętszej Marii Panny i św. Bartłomieja. Co roku pielgrzymuje tutaj kilkaset tysięcy osób. Warto zobaczyć również Kalwarię Piekarską oraz przepiękny park położony obok bazyliki. Ciekawym miejscem i równie mocno obleganym przez turystów jest także Kopiec Wyzwolenia. To punkt upamiętnienia powstań oraz powstańców śląskich. W mieście można też odwiedzić muzeum Chleba czy Dwór Henckel von Donnersmarków.

Materace Piekary Śląskie

Urząd Miasta Piekary Śląskie
Bytomska 84, 41-940 Piekary Śląskie


tel.: 32 393 94 11

Godziny otwarcia:
poniedziałek 7:30–17:00
wtorek 7:30–15:30
środa 7:30–15:30
czwartek 7:30–15:30
piątek 7:30–14:00
sobota ZAMKNIĘTE
niedziela ZAMKNIĘTE

Aby dodatkowo umilić sobie czas spędzony na zwiedzaniu Piekar Śląskich, warto zakwaterować się w jednym z tutejszych ośrodków wczasowych lub hoteli. Przy wyborze lokum kieruj się głównie tym, aby w oferowanych pokojach dla gości znajdowały się wysokiej jakości materace Piekary Śląskie. Przede wszystkim powinny one zapewnić Ci doskonałą wygodę oraz komfort, zwłaszcza po długiej i wyczerpującej wędrówce. Zadbaj właściwie o swoje ciało oraz kręgosłup i wybierz ten hotel, który zagwarantuje Tobie wyłącznie odpowiednio dostosowane materace pozwalające na spokojne i odprężające przespanie całej nocy. Rano powinieneś czuć się wypoczęty, zregenerowany i mieć siłę na dalsze atrakcje, które czekają Cię w mieście.

Materace w Piekary Śląskie do nabycia także w internecie

Wybierając odpowiedni materac dla siebie, warto rozważyć jego zakup przez Internet, ponieważ sklepy online oferują szerszy wybór oraz ciekawszy asortyment. Dzięki temu też o wiele łatwiej i precyzyjniej dopasować konkretny model do własnych wymagań i potrzeb. Materace Piekary Śląskie mogą być szczególnie dobrym rozwiązaniem. Zadbają one o wszystkie aspekty związane ze zdrowym i głębokim snem, a Ty będziesz wstawał rano wypoczęty, odprężony i przede wszystkim zadowolony.

Materace dla par 160x200, 140x200 do kupienia w Piekary Śląskie

Współdzielisz sypialnię i łóżko ze swoją drugą połówką? Żaden kłopot. Z pomocą przychodzą materace dla par 160x200 oraz 140x200, które kupisz w Piekary Śląskie. Decydując się na jeden z nich, masz gwarancję wysokiej jakości materiałów, z których jest stworzony oraz optymalnych warunków do spania dla każdego z Was. Sen we dwoje może być przecież prawdziwą przyjemnością, zwłaszcza na materacach z wypełnieniem hybrydowym, piankowym lub sprężynowym. Koniecznie przetestuj jeden z dostępnych modeli.

Materace do łóżek pojedynczych 80x200, 90x200 do kupienia w Piekary Śląskie

Zarówno łóżko małżeńskie jak i pojedyncze musi cechować się doskonałą wygodą oraz odpowiednim komfortem zapewnionym przez całą noc. Dlatego też do Twojej własnej sypialni najlepiej sprawdzą się materace pojedyncze o wypełnieniu hybrydowym, sprężynowym lub piankowym dostępne w rozmiarach 80x200 i 90x200. Zorientuj się, jakie rozwiązanie będzie dla Ciebie najlepsze i jakie wymiary posiada Twoje łóżko, a następnie zdecyduj się na jedną z oferowanych opcji. W ten sposób zadbasz nie tylko o zdrowy sen, ale także o dobre samopoczucie.

Materace dla wygodnych 100x200, 120x200 do kupienia w Piekary Śląskie

Jeśli wybrałeś już materac pod kątem odpowiedniej twardości oraz tego, czy zapewni Ci dobrą stabilizację w trakcie snu dla Twojego ciała, upewnij się jeszcze, że będzie on dla Ciebie po prostu wygodny. Najlepiej sprawdzą się tutaj materace Piekary Śląskie hybrydowe, piankowe lub sprężynowe, które charakteryzują się wysokim poziomem komfortu. Dzięki wyposażeniu się w któryś z nich Twój sen zyska na jakości, a Ty będziesz w końcu należycie wypoczęty oraz zregenerowany.

Kołdry, poduszki, poszwy do kupienia w Piekary Śląskie

Aby dodatkowo jeszcze lepiej zadbać o jakość swojego snu, zaopatrz się w odpowiednio przystosowane do swoich potrzeb poduszki, poszwy oraz kołdrę. Zwróć uwagę na to, aby były wykonane wyłącznie z naturalnych, przewiewnych materiałów pozwalających na swobodną cyrkulację powietrza oraz swobodny oddech Twojej skóry. Poza tym powinny być przyjemne w dotyku i nie podrażniać. Upewnij się na dodatek, że nie jesteś alergikiem. W przeciwnym wypadku najlepiej będzie, jeśli zainwestujesz w hipoalergiczne poduszki oraz kołdrę.

Materace Piekary Śląskie sklep stacjonarny

Wcale nie musisz wybierać się do sklepu stacjonarnego, aby zdobyć swój wygodny materac Piekary Śląskie. Dziś dostaniesz go również w naszym sklepie internetowym! Tutaj z pewnością znajdziesz coś idealnego dla siebie.

Wybrani najlepsi producenci materacy