Materace - Mysłowice - śląskie

Mysłowice to miasto położone w województwie śląskim, a dokładniej na historycznym Górnym Śląsku. Liczy około 72 tysięcy mieszkańców i zajmuje powierzchnię około 65 km². Jest to miasto o bogatej historii i kulturze, w którym można znaleźć wiele interesujących zabytków i atrakcji turystycznych. Swoje prawa miejskie Mysłowice uzyskały w 1260 roku, więc miasto należy do tych starszych. W Mysłowicach znajdują się liczne kościoły, w tym kościół farny pod wezwaniem Narodzenia Najświętszej Marii Panny wzniesiony w okresie lokacji miasta około XIV wieku oraz kościół filialny pod wezwaniem św. Krzyża. Dość ciekawymi budynkami w mieście są również Kaplica Św. Jana Chrzciciela zwana również Kapliczką Jarlików oraz budynek Szpitala Miejskiego nr 1 wybudowanego w 1907 roku. Miasto słynie również z Kopalni Węgla Kamiennego "Danzig", która jest jedną z najstarszych kopalni na Śląsku. To ważny ośrodek przemysłowy i gospodarczy miasta. W Mysłowicach bardzo popularne są liczne piesze i rowerowe szlaki turystyczne. Jeśli chodzi o sport, to wyróżnić można kilka klubów sportowych, takich jak Unia Kosztowy, Górnik 09 Mysłowice oraz Górnik Wesoła.

Materace Mysłowice

Urząd Miasta
Powstańców 1, 41-400 Mysłowice


tel.: 32 317 11 00

Godziny otwarcia:
poniedziałek 07:30–17:00
wtorek 07:30–15:30
środa 07:30–15:30
czwartek 07:30–15:30
piątek 07:30–14:00
sobota ZAMKNIĘTE
niedziela ZAMKNIĘTE

Sen jest bardzo ważny dla każdego człowieka i to niezależnie, czy jest w domu, czy gdzieś podróżuje. Zdrowy sen powinien trwać od siedmiu do dziewięciu godzin i być nieprzerwany, aby przejść wszystkie fazy. Optymalny odpoczynek może zapewnić brak światła w sypialni, wyciszenie wszelkich sprzętów oraz idealny materac! Łóżko może sprawić, że będzie nam niewygodnie lub bardzo wygodnie i od tego również zależy jakość naszego snu. Jeśli chcesz się lepiej wysypiać, to Twoim pierwszym krokiem powinno być zainwestowanie w nowy materac do spania.

Materace Mysłowice do nabycia także w internecie!

Zakupy w Internecie cechują się dużą wygodą i oszczędnością czasu, co dla niektórych jest bardzo dużym atutem. Bez wychodzenia z domu można kupić dosłownie wszystko, a dodatkowo kurierzy dostarczą wybrany towar pod same drzwi domu czy mieszkania! Tak samo jest z materacami, więc jeśli planujesz w najbliższym czasie duże zmiany w swojej sypialni, to koniecznie skorzystaj z oferty jednego z wielu sklepów z materacami online! Uwierz nam, że nie ma łatwiejszego sposobu na polepszenie swojego komfortu podczas snu!

Materace dla par 160x200 cm do kupienia również w Mysłowice!

Pary to wyjątkowi klienci, ponieważ ich materac musi być dopasowany do potrzeb i wymagań dwóch osób, których preferencje dotyczące twardości czy wielkości łóżka mogą być różne. Optymalną wielkością produktu dla par są materace 160x200 cm. Taki rozmiar sprawi, że obie połówki będą miały swobodę podczas spania i zmiany pozycji podczas snu. Jeśli chodzi o wypełnienie, to można wyróżnić dwa najpopularniejsze: pianki oraz sprężyny. Materace piankowe 160x200 są bardzo miękkie i dedykowane parom o większej masie ciała, natomiast materace sprężynowe 160x200 cm są znacznie twardsze i wytrzymalsze. Można wyróżnić jeszcze materace hybrydowe 160x200 cm, które charakteryzują się zarówno sprężystością jak i wytrzymałością.

Materace do łóżek pojedynczych 80x200 cm w Mysłowice!

Osoby śpiące w pojedynkę potrzebują znacznie mniej miejsca w łóżku niż pary, dlatego najlepszym dla nich wyborem będą materace 80x200 cm! Produkty o tej wielkości można podzielić oczywiście ze względu na materiał je wypełniający i mogą to być różne pianki, ale również sprężyny. Materace piankowe 80x200 cm będą idealne dla osób lubiących miękkie powierzchnie i wygodę, a materace sprężynowe 80x200 cm doskonale sprawdzą się w sypialniach osób, które preferują twardsze podłoża do spania. Nową technologią są materace hybrydowe 80x200 cm, które łączą pianki i sprężyny, a więc mają cechy obu tych produktów!

Materace dla wygodnych 120x200 cm - kupisz je w Mysłowice!

Osoby lubiące wygodny sen wiedzą, jak ważny w ich codziennym życiu jest materac, na którym spędzają ⅓ całej doby! Materace dla wygodnych muszą być nieco większe, niż standardowe jedynki, ponieważ lubią oni rozciągać swoje ciało na całą długość i szerokość materaca. Materace 120x200 cm można podzielić względem wypełnienia na materace piankowe 120x200 cm oraz materace sprężynowe 120x200 cm. Te pierwsze są bardzo miękkie i przyjemne, a te drugie znacznie twardsze i idealnie podtrzymujące kręgosłup w jednej pozycji przez całą noc. Połączenie pianek i sprężyn sprawiło, że powstał jeszcze jeden rodzaj materacy, a mianowicie materace hybrydowe 120x200 cm, które są bardzo uniwersalnym modelem i pasują naprawdę dużej ilości osób!

Kołdry, poduszki, poszwy - kup je w Mysłowice!

Kołdry poduszki oraz poszewki są bardzo ważnymi elementami zdrowego i wygodnego snu. Poduszka ma zapewnić doskonałe podparcie dla głowy, ale przede wszystkim dla szyi. Jeśli Twoja poduszka jest nieodpowiednia, to rano odczuwasz ból oraz zdrętwienie właśnie w tych okolicach swojego ciała. Kołdra natomiast ma zapewnić ciepło w trakcie chłodniejszych nocy. Bardzo ważne są również poszewki, ponieważ to one stanowią barierę między naszym ciałem a kołdrą czy poduszką, co jest istotne przy zachowaniu odpowiedniej higieny snu.

Materace Mysłowice - sklep stacjonarny

Boisz się, że zakup materaca online okaże się kompletną klapą? Nie martw się! Dołożymy wszelkich starań, aby były one jak najbardziej przyjemne. Po pierwsze na naszej stronie materace są posegregowane i bez problemu znajdziesz idealny model właśnie dla siebie. Po drugie na naszym czacie czekają na Ciebie eksperci, którzy odpowiedzą na każde nurtujące Cię pytanie. Nie czekaj i już teraz zamów swój wymarzony materac do spania!

Wybrani najlepsi producenci materacy