Materace - Katowice - śląskie

Katowice to prężnie rozwijające się miasto, zlokalizowane w województwie śląskim. Szczególny czas w historii Katowic przypada na lata międzywojenne. To właśnie wtedy miasto zyskało miano największego centrum gospodarczego w Polsce. Z roku na rok Katowice stają się coraz bardziej nowoczesne, przyciągają szersze rzesze nowych mieszkańców, studentów oraz turystów. Co warto zobaczyć podczas weekendu w stolicy województwa śląskiego? Zwiedzanie warto rozpocząć od spaceru ulicą Mickiewicza. Jest to najbardziej atrakcyjny obszar w całym śródmieściu. Eklektyczna architektura charakteryzuje się mieszanką stylów gotyckiego i renesansowego, a w niektórych przypadkach wykazuje również cechy charakterystyczne dla budownictwa kolejnych stuleci. Nie można wyjechać z Katowic bez uprzedniego obejrzenia osiedli górniczych - Nikiszowiec i Giszowiec. To właśnie tutaj można poczuć prawdziwy klimat regionu. Muzeum Hutnictwa Cynku Walcownia to kolejny punkt, który powinien znaleźć się w planie zwiedzania Katowic. Jest zlokalizowane w największej poprzemysłowej hali na całym Śląsku! Do muzeum chętnie przychodzą również miłośnicy motoryzacji, w celu oglądania zabytkowych kolekcji motocykli Indian i Harley-Davidson. Kultowym miejscem, które wszyscy Polacy kojarzą z Katowicami, jest Spodek. Wokół niego można wypocząć na zrewitalizowanym rynku otoczonym zielenią i przyozdobionym fontanną. Mieszkańcy Katowic oraz turyści, którzy cenią sobie aktywność na świeżym powietrzu, mogą korzystać z piękna Doliny Trzech Stawów, Parku Kościuszki, Parku Śląskiego i rezerwatu Las Murckowski. Tereny zielone sprzyjają przede wszystkim spacerom i wycieczkom rowerowym.

Materace Katowice

Urząd Miasta Katowice
Młyńska 4, 40-098 Katowice


tel.: 32 259 39 09

Godziny otwarcia:
poniedziałek 7:30–17:00
wtorek 7:30–15:30
środa 7:30–15:30
czwartek 7:30–17:00
piątek 7:30–14:00
sobota ZAMKNIĘTE
niedziela ZAMKNIĘTE

Jeśli chcesz odwiedzić Katowice i poczuć klimat stolicy województwa śląskiego, koniecznie zarezerwuj wygodny hotel. Wypoczynek jest niezbędny, aby móc w pełni skorzystać z atrakcji dostępnych w mieście. Szczególnie ważne jest wyposażenie sypialni, a konkretnie - materac. To od niego zależy jakość snu i ilość energii na kolejny dzień pełen wyzwań. Przed dokonaniem rezerwacji warto zapytać o wszystkie szczegóły, aby móc w pełni rozkoszować się swoim pobytem w Katowicach.

Materace w Katowice do nabycia także w internecie

Kup nowy materac Katowice w internecie - zainwestuj w swoje zdrowie i popraw jakość snu. Dzięki możliwości dokonania zamówienia online, każdy może nabyć idealny model bez wychodzenia z domu. Ten sposób dokonywania zakupów jest przyjemny, prosty i szybki. Materace są dostępne w konkurencyjnych cenach, doświadczona firma kurierska ekspresowo dostarcza produkty pod podany adres, a dzięki dostępnym różnym formom płatności każdy może wybrać opcję idealną dla siebie.

Materace dla par 160x200, 140x200 do kupienia w Katowice

Oferta materacy Katowice jest niezwykle szeroka. Można w niej znaleźć zarówno podstawowe modele, które nie wyróżniają się szczególnymi cechami, jak i egzemplarze dedykowane poszczególnym grupom użytkowników. Materace piankowe, sprężynowe i hybrydowe dla par najczęściej wybierane są w rozmiarach 160x200 i 140x200. Spośród innych modeli, wyróżniają się przede wszystkim elastycznością punktową. Z tego względu bardzo często można spotkać się z materacami do sypialni małżeńskich wykonanymi z pianki termoelastycznej lub z wypełnieniem typu multipocket.

Materace do łóżek pojedynczych 80x200, 90x200 do kupienia w Katowice

Łóżka pojedyncze o wymiarach 80x200 i 90x200 są bardzo często kupowane. Wynika to z ich uniwersalności. Doskonale sprawdzają się w kawalerkach i niewielkich mieszkaniach. Wśród materacy Katowice można znaleźć wiele modeli, które są dostępne właśnie w takich wymiarach. Są to materace piankowe, sprężynowe i hybrydowe z asortymentu renomowanych producentów.

Materace dla wygodnych 100x200, 120x200 do kupienia w Katowice

Osoby śpiące w łóżkach pojedynczych, które często zmieniają pozycję podczas snu, z reguły nie czują się dobrze na materacach piankowych, sprężynowych i hybrydowych 80 i 90 cm. Idealnym rozwiązaniem dla nich, będzie zakup modelu 120x200 lub 120x200. Jeśli zostanie dobrany prawidłowo pod kątem twardości i rodzaju wypełnienia, z pewnością będzie prawidłowo spełniał swoje funkcje przez wiele kolejnych lat.

Kołdry, poduszki, poszwy do kupienia w Katowice

Wygodny materac Katowice to podstawowe wyposażenie każdej sypialni. Jednak nawet produkt najwyższej jakości nie spełni właściwie swojej roli jeżeli nie zostanie uzupełniony przez wygodne i wytrzymałe akcesoria sypialniane. Kołdry, poduszki i poszwy to ważne elementy, dzięki którym ciało może się zrelaksować i rozluźnić. Aby mięśnie się niepotrzebnie nie napinały podczas snu, niezbędne jest zapewnienie ciału komfortu cieplnego. Kluczowe znaczenie ma także wybór poduszki, bez której materac nie będzie w stanie zapewnić kręgosłupowi prawidłowej pozycji.

Materace Katowice sklep stacjonarny

Chcesz jak najszybciej cieszyć się nowym materacem Katowice? Zrezygnuj z zakupów w salonie stacjonarnym i zamów swój wymarzony produkt online. Nasi konsultanci dostępni na czacie, obsłużą Cię tak dobrze, że poczujesz się jak w najlepszym tradycyjnym punkcie sprzedaży. Zakup materaca tu duży krok na drodze do zdrowego życia - nie odkładaj go na później!

Wybrani najlepsi producenci materacy