Materace - Jordanów - małopolskie

Jordanów położony jest nad rzeką Skawą w Kotlinie Rabczańskiej u południowych podnóży Beskidu Makowskiego. Samo miasto zostało lokowane w 1564 roku przez Wawrzyńca Spytka Jordana z Zakliczyna na terenie wsi Malejowa. To właśnie od jego nazwiska wywodzi się nazwa tegoż miasta. W 1581 roku Jordanów uzyskał prawo dorocznych jarmarków, które w XVII wieku stały się znane w południowej części Korony, a sprzedawano tu bydło, płótno oraz sól. W XIX w. miasto nieco podupadło i miało charakter raczej rolniczy. W 1939 roku okolice Jordanowa były miejscem walk 10. Brygady Kawalerii oraz miejscowej ludności z wojskami niemieckimi. Niestety, miasto zostało mocno zniszczone w czasie II wojny światowej. Mimo to znajdziemy tutaj wiele obiektów godnych uwagi, w tym kościół parafialny Trójcy Przenajświętszej projektu Jana Sas-Zubrzyckiego z 1912–1913 roku. Ma on wyposażenie z XVI i XVII wieku. Oprócz tego nie można zapomnieć o ratuszu miejskim zlokalizowanym na środku jordanowskiego rynku czy zajeździe “Poczekaj” pochodzący z początku XVIII wieku.

Materace Jordanów

Urząd Miasta
Rynek 1, 34-240 Jordanów


tel.: 18 269 17 00

Godziny otwarcia:
poniedziałek 07:30–16:30
wtorek 07:30–15:30
środa 07:30–15:30
czwartek 07:30–15:30
piątek 07:30–14:30
sobota ZAMKNIĘTE
niedziela ZAMKNIĘTE

Nie da się zaprzeczyć, że każde miasto ma swój wyjątkowy urok oraz skrywa warte odkrycia tajemnic. Aby móc mieć siły do poznawania nowych miejsc, takich jak chociażby Jordanów, to warto zadbać o wysoki poziom energii. W tym celu warto się porządnie wyspać. Zdrowy sen jest niezwykle ważny, gdyż korzystnie wpływa na pracę całego organizmu i to zarówno pod kątem fizycznym, jak i psychicznym. Przekłada się to na prawidłowe funkcjonowanie w ciągu dnia, a także pracę licznych układów, w tym układu pokarmowego czy nerwowego. Jednak, czym dokładnie jest zdrowy sen? Otóż charakteryzuje się on wysoką jakością, odpowiednią głębokością oraz długością dopasowaną do wieku użytkownika. Można go rozpoznać po tym, że rano budzimy się wypoczęci i pełni energii. Niestety, nie wystarczy położyć się tylko do łóżka i zamknąć oczy. Warto tutaj zadbać również o właściwe skomponowane łóżko, które jest wyposażone w takie elementy, jak materace Jordanów.

Materace w Jordanów do nabycia także w internecie

Materace Jordanów to najwyższej jakości produkty, które jesteśmy w stanie nabyć nie tylko w sklepie stacjonarnym, ale także w sklepie internetowym. Jest to o wiele wygodniejsze, gdyż mamy dostęp do całego asortymentu. Oprócz tego, na stronie internetowej każdy model ma swój opis oraz specyfikacje, przez co jesteśmy w stanie je porównać. W wielu sytuacjach w znaczącym stopniu ułatwia to dopasowanie ich do siebie!

Materace dla par 160x200, 140x200 do kupienia w Jordanów

Wiele par nie zdaje sobie sprawy z tego, jak ważne jest wyposażenie sypialni małżeńskiej w wysokiej jakości materace Jordanów. Przy ich wyborze należy uwzględnić przede wszystkim indywidualne potrzeby i preferencje zarówno jednego, jak i drugiego użytkownika. Oprócz tego każdy model powinien charakteryzować się specyficznymi właściwościami. Do nich zalicza się wysoką elastyczność punktową oraz możliwość redukcji drgań, a sprawdzą się tutaj materace piankowe, sprężynowe i hybrydowe.

Materace do łóżek pojedynczych 80x200, 90x200 do kupienia w Jordanów

Czasem zainwestowanie w duże łóżko jest niemożliwe, gdyż najczęściej ogranicza nas metraż sypialni. Z uwagi na to, możemy postawić na materace Jordanów, które sprawdza się również w łóżkach pojedynczych. Jest to możliwe poprzez dopasowanie wybranych modeli do osobistych potrzeb i preferencji, jesteśmy w stanie zagwarantować sobie zdrowy sen. Musimy o tym pamiętać, gdyż na rynku znajdzie materace piankowe, sprężynowe oraz hybrydowe.

Materace dla wygodnych 100x200, 120x200 do kupienia w Jordanów

Materace Jordanów to produkty, które umożliwiają nam zdrowy i efektywny wypoczynek. Jest to możliwe z uwagi na fakt, iż ich wnętrze zostało wyposażone wypełnienie. Dzięki temu możemy je podzielić na kilka modeli, w tym materace piankowe, sprężynowe i hybrydowe. Tak naprawdę w zależności od wykorzystywanego wewnątrz wypełnienia, wybrane przez nas produkty mogą charakteryzować się innymi właściwościami.

Kołdry, poduszki, poszwy do kupienia w Jordanów

Być może wielu z nas zdziwi ten fakt, ale materace Jordanów to nie jedyny element wyposażenia komfortowego łóżka. Uwzględnia się tutaj między innymi akcesoria sypialnia, czyli kołdry, poduszki oraz poszwy. Ich obecność dodatkowo zwiększa efektywność wypoczynku, a wszystko z uwagi na liczne funkcje oraz wyjątkowe właściwości. Warto również pamiętać o tym, aby były jak najlepiej dopasowane do osobistych potrzeb i preferencji użytkownika.

Materace Jordanów sklep stacjonarny

Nasz sklep internetowy gwarantuje profesjonalną obsługę! Dzięki ogromnej wiedzy nasi pracownicy są w stanie idealnie dobrać materac do Twoich osobistych potrzeb oraz preferencji. A w razie wątpliwości skontaktuj się z nami na czacie - na pewno pomożemy!

Wybrani najlepsi producenci materacy