Materace - Sułkowice - małopolskie

Sułkowice położone są w dolinie rzeki Harbutówki i w dolinach uchodzących do niej potoków, do których zalicza się Jastrząbka, Lubianka i Jasieniczanka. Jeśli chodzi o historię tego miejsca, to pierwsze wzmianki o Sułkowicach pochodzą z 1136 i 1245 roku. Od 1410 roku aż do drugiej połowy XVIII wieku miejscowość wraz z pobliskimi wsiami stanowiła uposażenie starostwa niegrodowego w Lanckoronie. Zajęciem tutejszej ludności początkowo było rolnictwo, natomiast później bujnie rozwijało się kowalstwo. Wynika to ze sprzyjających warunków naturalnych, gdyż na tych terenach odkryto rudy darniowe. Dużym atutem było także duże zalesienie obszaru, przez co dostępne były surowce potrzebne w procesie wytopu. Z czasem wyroby sułkowickich kowali stały się znane i cenione w całym kraju, przez co już w drugiej połowie XIX wieku działało tu około tysiąca kowali. Do ciekawych obiektów, które warto tutaj zobaczyć, zalicza się m.in. zarys fundamentów XVII-wiecznego kościoła parafialnego, który otoczony jest zabytkowym murem z bramą wejściową. Znajdziemy tutaj także XVII-wieczny kościół pw. św. Zofii, w którym zachowały się drewniane drzwi z końca XVII wieku z wyrytą w nich stopą Matki Boskiej. Za ciekawostkę uznaje się fakt, iż urodził się tutaj Józef Ostafin - polski inżynier, polityk, legionista i członek POW.

Materace Sułkowice

Urząd Miejski
Rynek 1, 32-440 Sułkowice


tel.: 12 273 20 75

Godziny otwarcia:
poniedziałek 08:00–17:00
wtorek 07:30–15:30
środa 07:30–15:30
czwartek 07:30–15:30
piątek 07:30–14:30
sobota ZAMKNIĘTE
niedziela ZAMKNIĘTE

Chcąc zadbać o swój sen, warto postawić przede wszystkim na zdrowy styl życia. Przekłada się to w dużej mierze na zwiększenie aktywności fizycznej oraz regularne spożywanie odpowiednio skomponowanych posiłków. Jednak czy to wystarczy? Jak się okazuje, nie każdy z nas ma w sypialni odpowiednio skomponowane łóżko. W podstawowej wersji składa się ono z solidnej ramy czy odpowiednio dopasowanego stelaża. Na nim umieszczone są materace Sułkowice, które poprzez idealne dopasowanie do użytkownika, są w stanie zagwarantować właściwą stabilizację całej sylwetki. Wynika to z niemalże idealnego dopasowania do osobistych potrzeb i preferencji użytkownika. Oprócz tego nie możemy zapomnieć innych akcesoriach sypialnianych, takich jak kołdry, poduszki czy poszwy. A dlaczego ma to tak ogromne znaczenie? Otóż zdrowy sen, czyli taki, po którym budzimy się wypoczęci, pełni sił i energii ma ogromne znaczenie dla prawidłowego funkcjonowania naszego organizmu w ciągu dnia.

Materace w Sułkowice do nabycia także w internecie

W dzisiejszych czasach w internecie znajdziemy różnego rodzaju produkty, w tym materace Sułkowice. Jak się okazuje, coraz większa część z nas preferuje ich zakup online, gdyż nie musimy nawet wychodzić z domu! W domowym zaciszu, przy pomocy urządzenia z dostępem do internetu każdy z nas może przejrzeć cały asortyment oraz zapoznać się ze specyfikacjami konkretnych produktów. Jak się okazuje, w znaczny sposób ułatwia to ich wybór!

Materace dla par 160x200, 140x200 do kupienia w Sułkowice

Niezaprzeczalnie, miłość to jedno z najpiękniejszych uczuć, które dodaje nam skrzydeł. Nic zatem dziwnego, że chcemy spędzać jak najwięcej czasu ze swoim partnerem. W tym celu warto zadbać o komfortowe łóżko i wyposażyć je w materace Sułkowice. Dobierając je do osobistych potrzeb i preferencji dwóch osób, jesteśmy w stanie zagwarantować sobie zdrowy sen. Zaleca się tutaj materace sprężynowe, gdyż charakteryzują się one wysoką elastycznością punktową oraz możliwością redukcji drgań, jednak równie dobre będą modele piankowe czy hybrydowe.

Materace do łóżek pojedynczych 80x200, 90x200 do kupienia w Sułkowice

Nie każda sypialnia jest taka sama. Tak naprawdę w zależności od metrażu oraz tego, kto będzie tutaj spał, można postawić na łóżka pojedyncze. Najczęściej są one w rozmiarze 80x200 cm lub 90x200 cm i w tych samych wymiarach możemy dostać materace Sułkowice. Są to produkty, które jesteśmy w stanie dopasować od osobistych potrzeb i preferencji użytkownika. Jest to możliwe z uwagi na fakt, iż dostępne są modele takie jak materace piankowe, sprężynowe i hybrydowe.

Materace dla wygodnych 100x200, 120x200 do kupienia w Sułkowice

Każdy z nas szuka komfortowego rozwiązania do sypialni, dlatego warto postawić na materace Sułkowice. Są to produkty, które charakteryzują się unikalną budową oraz wyjątkowymi właściwościami wynikającymi z wypełnienia. Z uwagi na to, na współczesnym rynku znajdziemy takie produkty, jak materace hybrydowe, piankowe czy sprężynowe. Z uwagi na taką różnorodność, warto przy ich wyborze uwzględnić osobiste potrzeby i preferencje użytkownika. W ten sposób jesteśmy w stanie zagwarantować sobie komfortowy wypoczynek.

Kołdry, poduszki, poszwy do kupienia w Sułkowice

Komponując komfortowe łóżko, nie możemy zapomnieć o licznych akcesoriach sypialnianych. Oczywiście główną rolę odgrywają tutaj materace Sułkowice, które wybieramy według osobistych potrzeb i preferencji użytkownika. Warto jednak zaznaczyć, że podobną zasadą powinniśmy kierować się przy wyborze kołdry, poduszki czy poszwy. Wynika to z faktu, iż produkty te również wpływają na jakość snu oraz komfortowe warunki do wypoczywania.

Materace Sułkowice sklep stacjonarny

U nas zostaniesz obsłużony, jakbyś był w sklepie stacjonarnym! Nasi profesjonalni pracownicy pomogą Ci dobrać materac do osobistych preferencji. W razie wątpliwości - pisz do nas na czacie i porozmawiaj z naszą obsługą!

Wybrani najlepsi producenci materacy