Materace - Niepołomice - małopolskie

Niepołomice to miejscowość znajdująca się w województwie małopolskim. Jest siedzibą gminy miejsko-wiejskiej i przynależy do powiatu wielickiego. Znajduje się w niedalekiej odległości od stolicy regionu, Krakowa, od której dzieli ją trochę ponad 20 kilometrów. Z tego względu zaliczana jest do aglomeracji krakowskiej oraz Krakowskiego Obszaru Metropolitalnego. Lokalizacja Niepołomic jest ciekawa, jako że miasto leży na granicy Niziny Nadwiślańskiej, Pogórza Wielickiego oraz Pogórza Bocheńskiego. Na jej terenie znajdują się ponadto takie wzniesienia jak Wężowa Góra, licząca 212 m.n.p.m. czy Kopiec Grunwaldzki z wierzchołkiem na wysokości 226 m.n.p.m. Co więcej, część Niepołomic zalicza się do obszaru Puszczy Niepołomickiej. Liczba mieszkańców wynosi ponad 16 tysięcy osób, którzy zamieszkują osiedla takie jak Boryczów, Podgrabie, Śródmieście, Centrum, Zagrody czy Zakościele. O początku Niepołomic możemy dowiedzieć się ze starych kronik, między innymi kronik Jana Długosza. Podają one, że w XIV wieku wybudowano tam zamek, który stał się jedną z siedzib królewskich. Wcześniej jednak teren miejscowości był wykorzystywany ze względu na pobliską Puszczę. Zamek Królewski to budowla, która istnieje do dzisiaj. Stanowi jedną z głównych atrakcji miasta. Warto wiedzieć, że za jego powstanie odpowiada król Kazimierz Wielki. Podobnie jest w przypadku innego popularnego zabytku, czyli kościoła parafialnego pod wezwaniem Dziesięciu Tysięcy Męczenników.

Materace Niepołomice

Urząd Miasta i Gminy
Plac Zwycięstwa 13, 32-005 Niepołomice


tel.: 12 250 94 04

Godziny otwarcia:
poniedziałek 08:00–17:00
wtorek 08:00–16:00
środa 08:00–16:00
czwartek 08:00–16:00
piątek 08:00–15:00
sobota ZAMKNIĘTE
niedziela ZAMKNIĘTE

Niepołomice to świetne miejsce na wycieczkę. Możemy tu pospacerować i spędzić czas na świeżym powietrzu, podziwiać zabytki czy odwiedzić różne ciekawe muzea, jak na przykład Młodzieżowe Obserwatorium Astronomiczne lub Izba Regionalna. Ze względu na bogatą liczbę atrakcji Niepołomice posiadają dużą liczbę odwiedzających. Na terenie miasta działa wiele hoteli, w których mogą się zatrzymać. My jednak wybierzmy taki obiekt, który będzie sprawdzony i zaufany. Dzięki temu będziemy wiedzieć, że skutecznie się tam wyśpimy. W naszej własnej sypialni też powinniśmy upewnić się o komforcie – zainwestujmy w odpowiedni materac, który nam go zagwarantuje.

Materace Niepołomice do nabycia także w internecie

Kiedy po raz pierwszy dokonujemy zakupu materaca, ilość różnych opcji może być dla nas przytłaczająca. W tym wypadku lepiej skorzystać ze strony internetowej niż jechać do sklepu stacjonarnego. W internecie będziemy mogli swobodnie zapoznać się z właściwościami danych produktów i przyjrzeć się im zdjęciom. Dzięki temu będziemy pewni, że podejmujemy prawidłową decyzję. Co więcej, materac zostanie nam dostarczony prosto do naszego domu, co dodatkowo sprawia, że cały proces kupowania staje się niezwykle wygodny.

Materace dla par 160x200, 140x200 do kupienia w Niepołomice

Może się zdarzyć, że nawet mimo tego, że idziemy wcześnie spać, wciąż budzimy się niewyspani i zmęczeni. W przypadku par przyczyną takiego problemu może być korzystanie z materaca, który odpowiada tylko jednej ze stron. Powinniśmy to jak najszybciej zmienić. Zainwestujmy w materace Niepołomice, które oferują wspaniałe materace dwuosobowe. Posiadają one odpowiedni, komfortowy rozmiar 160x200 i 140x200, a do tego wyróżniają się innowacyjnymi rodzajami wypełnienia – piankowym, sprężynowym oraz hybrydowym.

Materace do łóżek pojedynczych 80x200, 90x200 do kupienia w Niepołomice

Wszyscy wiemy, że nieregularne wysypianie się jest szkodliwe dla naszego organizmu. Pociąga za sobą wiele nieprzyjemnych dolegliwości, które mogą utrudnić nam prawidłowe funkcjonowanie. Aby uniknąć tej niekorzystnej sytuacji, zainwestujmy w materace Niepołomice. Modele sprężynowe, piankowe czy hybrydowe zadbają o prawidłowe podparcie kręgosłupa, a do tego umożliwią zredukowanie napięcia nagromadzonego w mięśniach. Dzięki temu zawsze, kiedy się na nich położymy, będziemy umieli się skutecznie odprężyć.

Materace dla wygodnych 100x200, 120x200 do kupienia w Niepołomice

Osoby, które są zaznajomione z rynkiem materacy i wiedzą, czym wyróżniają się poszczególne modele, mogą podczas wyboru produktu dla siebie wymagać czegoś więcej. Niech postawią wtedy na materace Niepołomice o niestandardowych, ale za to niezwykle komfortowych rozmiarach 100x200 i 120x200. Dostępne są z różnymi rodzajami wypełnienia, w tym z piankowym, hybrydowym oraz sprężynowym. Co więcej, wyróżniają się niezwykłym działaniem i najwyższym komfortem, dzięki czemu na pewno nie będziemy niezadowoleni.

Kołdry, poduszki, poszwy do kupienia w Niepołomice

Chcemy zapewnić sobie naprawdę najlepszą wygodę? Aby to zrobić, podczas wymiany materaca powinniśmy wymienić też pozostałe artykuły sypialniane. Okazuje się, że one również odgrywają istotną rolę, dlatego powinny być wybrane z rozmysłem. Kołdra musi dbać o optymalny komfort termiczny, pościel ma być przyjemna w dotyku i przewiewna, a poduszki odpowiadają za prawidłowe podparcie głowy. Upewnijmy się, że posiadane przez nas produkty odpowiadają za właśnie te kwestie.

Materace Niepołomice sklep stacjonarny

Pragniemy zapewnić sobie nowy materac, ale nie chcemy, by proces zakupu materaca ciągnął się w nieskończoność? Skorzystajmy ze strony materace Niepołomice! Tam nie dość, że z łatwością odnajdziemy ciekawe produkty, to jeszcze możemy wybrać opcję dostawy prosto do naszego domu. W razie wątpliwości zawsze możemy skontaktować się z asystentem sklepu, który jest dla nas dostępny. Spróbuj sam, jak proste może być kupienie nowego materaca!

Wybrani najlepsi producenci materacy