Materace - Szczawnica - małopolskie

Miejscowość leży na pograniczu Pienin i Beskidu Sądeckiego, w dolinie Grajcarka. Już na samym początku warto zaznaczyć, że nazwa miejscowości pochodzi od źródeł wód mineralnych, nazywanych przez górali „szczawami”. Na terenie miasta znajdują się źródła mineralne, szczawy alkaliczno-słone bogate w związki sodu, chlorki, bromki, bor i jod. Noszą one nazwy: Jan, Józef, Józefina, Pitoniakówka, Wanda, Stefan, Szymon oraz Helena. Obecność wód mineralnych związana jest z położeniem miasta w tzw. prowincji szczaw karpackich. Jeśli chodzi o historię, to pierwsze zachowane dokumenty wspominające Szczawnicę pochodzą z 1413 roku, choć wieś istniała prawdopodobnie już dwa wieki wcześniej. Obecnie Szczawnica z racji położenia na granicy regionów o unikalnych walorach przyrodniczych stanowi istotny węzeł turystyczno-rekreacyjny. Miejscowość ta stanowi również wyspecjalizowany ośrodek lecznictwa uzdrowiskowego, a tutejsze wody wykorzystywane są leczeniu górnych dróg oddechowych, chorób przewodu pokarmowego, podagry, niedokrwistości i otyłości. Oprócz tego znajdziemy tu wiele zabytków, w tym kaplice pw. MB Częstochowskiej, kaplice pw. Najświętszej Marii Panny oraz liczne wille, nadające miejscowości unikalnego charakteru.

Materace Szczawnica

Urząd Miasta i Gminy
Szalaya 103, 34-460 Szczawnica


tel.: 18 262 22 03

Godziny otwarcia:
poniedziałek 09:00–17:00
wtorek 07:30–15:30
środa 07:30–15:30
czwartek 07:30–15:30
piątek 07:30–15:30
sobota ZAMKNIĘTE
niedziela ZAMKNIĘTE

Być może nie każdy z nas zdaje sobie sprawę z tego, jak ważny jest zdrowy sen. Jak się okazuje, naprawdę mało osób wie, jak się właściwe wyspać, gdyż coraz częściej rano budzimy się zmęczeni. W pierwszej kolejności warto wiedzieć, czym jest zdrowy sen. Otóż charakteryzuje się on wysoką jakością, odpowiednią głębokością oraz długością dopasowaną do wieku użytkownika. Można go rozpoznać po tym, że rano budzimy się wypoczęci, pełni sił oraz w dobrym humorze. Zdrowy sen wpływa na funkcjonowanie organizmu w ciągu dnia i to zarówno pod kątem fizycznym, jak i psychicznym. W tym celu warto stosować się do zasad higieny snu. Obejmują one kwestie oraz zachowania, których wdrożenie w swoją codzienność przekłada się w korzystny sposób na efektywny wypoczynek. Na pierwszym miejscu są materace Szczawnica, które wyróżniają się właściwościami antyalergicznymi, unikalną budową oraz wyjątkowymi właściwościami.

Materace w Szczawnica do nabycia także w internecie

Chcąc wyposażyć swoją sypialnię w materace Szczawnica, najczęściej zastanawiamy się, gdzie można je nabyć. Jak się okazuje, dostępne są zarówno sklepach stacjonarnych, jak i internetowych. Druga opcja cieszy się większą popularnością, a wszystko to z uwagi na możliwość zapoznania się z szerokim asortymentem, rzetelnym opisem oraz pełną specyfikacją.

Materace dla par 160x200, 140x200 do kupienia w Szczawnica

Urządzając komfortową sypialnię małżeńską, uwzględnimy wiele czynników, w tym osobiste preferencje nie jednej, a dwóch osób. Dzięki temu możemy zadbać o funkcjonalność tego miejsca. Stawiając na materace Szczawnica, jesteśmy w stanie zagwarantować sobie najlepsze wsparcie kręgosłupa oraz całej sylwetki. Pamiętajmy jednak, aby uwzględnić rodzaj wypełnienia, gdyż na rynku znajdziemy materace piankowe, sprężynowe i hybrydowe.

Materace do łóżek pojedynczych 80x200, 90x200 do kupienia w Szczawnica

Sypialnia nastolatka, singla czy seniora najczęściej wyposażona jest w łóżka pojedyncze. Aby gwarantowały spokojny i zdrowy sen, należy zainwestować w wysokiej jakości podłoże do spania, czyli materace Szczawnica. Na współczesnym rynku znajdziemy modele, które między sobą różnią się rodzajem wypełnienia, którym może być nowoczesna pianka lub sprężyny kieszeniowe oraz stopniem twardości, dlatego przy ich wyborze uwzględnia się osobiste preferencje użytkownika.

Materace dla wygodnych 100x200, 120x200 do kupienia w Szczawnica

Materace Szczawnica to produkty, które mogą w niemalże idealny sposób dopasować się do anatomicznych kształtów ciała użytkownika. Właśnie dlatego gwarantują najlepsze wsparcie kręgosłupa oraz stabilizację całej sylwetki. Musimy jednak pamiętać, aby uwzględnić przy ich wyborze zarówno osobiste potrzeby, jak i preferencje. Do nich zalicza się między innymi rodzaj wypełnienia. Jest on ważny, gdyż na rynku znajdziemy materace piankowe, sprężynowe i hybrydowe.

Kołdry, poduszki, poszwy do kupienia w Szczawnica

Wygodne łóżko to nie tylko materace Szczawnica, ale także inne akcesoria sypialniane. Pod uwagę warto wziąć tutaj między innymi kołdry. Ich obecność korzystnie wpływa na komfort termiczny, a także przyczynia się do przyjemnego wrażenia otulenia. Nie zapominajmy również o poduszkach, które odpowiadają za właściwe wsparcie głowy, barków oraz kręgosłupa w odcinku szyjnym. Natomiast inwestując w poszwy, chronimy wyżej wymienione elementy oraz zwiększamy higieniczność warunków.

Materace Szczawnica sklep stacjonarny

Bez dwóch zdań w naszym sklepie internetowym znajdziesz różnorodne produkty do spania, w tym wysokiej jakości materace. A jeśli nie jesteś pewny, który model sprosta Twoim potrzebom, to skontaktuj się z naszymi pracownikami poprzez dostępny na stronie czat!

Wybrani najlepsi producenci materacy