Materace - Nowy Targ - małopolskie

Bliskość z naturą i urokliwe krajobrazy? Właśnie to możemy zastać, odwiedzając Nowy Targ. Jest to miejscowość położona w województwie małopolskim, w Kotlinie Orawsko-Nowotarskiej, u zbiegu Czarnego i Białego Dunajca. Mieści się ona tuż u stóp góry Gorców, która należy do Beskidów Zachodnich. Niedaleko znajduje się też granica ze Słowacją. Co więcej, stanowi ona siedziba powiatu nowotarskiego, gminy wiejskiej oraz siedziby Euroregionu Tatry. Zamieszkuje tam ponad 33 tysięcy mieszkańców. Warto wiedzieć, że Nowy Targ jest historyczną stolicą Podhala. Uważa się go za największe miasto tego regionu. Obecnie to też bardzo ważny ośrodek przemysłowy, kulturalny oraz gospodarczy. Co ciekawe, miejscowość była lokowana jeszcze przed 1233 rokiem, jednak oficjalnie prawa miejskie nadano 22 czerwca 1346 roku z rąk Kazimierza Wielkiego. Osadę wpierw założyli cystersi, którzy przybyli z opactwa w Jędrzejowie, ale w momencie przyznania praw miejskich to Kazimierz Wielki przejął nad nią kontrolę. Od tego czasu Nowy Targ był własnością królewską i posiadał różne przywileje. Po II Wojnie Światowej skupiono się tu na rozwoju przemysłu. Stworzono przeznaczoną do tego dzielnicę, a do tego wyznaczono nową stację “Nowy Targ Fabryczny”. Obecnie miasto i jego gospodarka ważne jest dla Podhala, a także południowej części Małopolski. To tutaj najprężniej działa handel ze Słowacją.

Materace Nowy Targ

Urząd Miasta
Krzywa 1, 34-400 Nowy Targ


tel.: 18 261 12 00

Godziny otwarcia:
poniedziałek 7:30-16:00
wtorek 7:30-15:30
środa 7:30-15:30
czwartek 7:30-15:30
piątek 7:30-15:00
sobota ZAMKNIĘTE
niedziela ZAMKNIĘTE

Nie można ukryć, że lokalizacja Nowego Targu jest naprawdę wspaniała. Piękne krajobrazy, góry, a także zachwycające rzeki… To wszystko sprawia, że będzie nam się tu wspaniale spędzało czas. Możemy albo potraktować Nowy Targ jako bazę wypadową, albo zatrzymać się właśnie tutaj, by bliżej poznać to intrygujące miasto. Jako że Nowy Targ często odwiedzany jest przez turystów, odnajdziemy tu dużo różnych obiektów, których będziemy mogli się zatrzymać. Bliskość natury i niezwykłe widoki na pewno dobrze zrobią na nasze samopoczucie, za to długie spacery pomogą nam lepiej zasnąć. Nie ma wątpliwości, że do wypoczynku o najwyższym komforcie będziemy potrzebowali jeszcze takiego materaca, na którym będziemy mogli się w pełni odprężyć i zrelaksować.

Materace Nowy Targ do nabycia także w internecie

Nie ma niczego przyjemniejszego od snu na wygodnym, komfortowym podłożu. Wtedy wyczekujemy co noc wyczekujemy momentu zaśnięcia, a gdy on już nadchodzi, zamknięcie oczu przychodzi nam z łatwością. To wtedy możemy odprężyć nasze ciało i nasz umysł, i udać się do krainy snów. Dla tych, którzy mają problemy ze snem, ta wizja może wydać się wręcz niemożliwa. Nic bardziej mylnego! Materace Nowy Targ o najwyższej jakości to właśnie nam zapewnią. Możemy je zdobyć już teraz, odwiedzając sklep internetowy!

Materace dla par, 160x200, 140x200 do kupienia w Nowy Targ

Nie ma wątpliwości, że kiedy z naszym partnerem wprowadzamy się do nowego domu, jest wiele rzeczy, o które musimy się zatroszczyć. Instalacje, naprawy, umeblowanie, zakup niezbędnych elementów… Aby się w tym nie pogubić, wyznaczmy sobie priorytety. Niech będzie nim nasza sypialnia, bo to w końcu najważniejszy pokój w całym domu. Nie będziemy musieli zastanawiać się nad wyborem materaca, jeśli postawimy na materace Nowy Targ – tam będziemy mogli wybrać spośród najlepszych modeli sprężynowych, piankowych oraz hybrydowych.

Materace do łóżek pojedynczych 80x200, 90x200 do kupienia w Nowy Targ

Podczas pierwszej wyprowadzki zmierzyliśmy się z koniecznością zakupu nowego materaca? Nie można ukryć, że na początku może być nam ciężko z wyborem. Jeśli jednak skupimy się wyłącznie na sprawdzonych, godnych uwagi produktach, decyzja stanie się dziecinnie prosta. Materace Nowy Targ to gwarancja jakości i dobrego wypoczynku niezależnie od tego, jaki ich model wybierzemy – piankowy, sprężynowy czy hybrydowe. Każdy z nich możemy zakupić w rozmiarze 80x200 oraz 90x200, przeznaczonym do łóżek pojedynczych.

Materace dla wygodnych 100x200, 120x200 do kupienia w Nowy Targ

Niezależnie od tego, czy kupowaliśmy już materac w naszym życiu, czy też robimy to po raz pierwszy, warto zaznajomić się z tym, jakie rozmiary tych artykułów są dostępne na rynku. Na pewno znajdziemy te standardowe, uniwersalne towary, ale poszukajmy głębiej. Dzięki temu dotrzemy do tak wyjątkowych produktów jak materace dla wygodnych o wielkości 100x200 i 120x200. Dostępne są one zarówno z wypełnieniem piankowym, jak i sprężynowym czy hybrydowym. To wyjątkowe połączenie, które gwarantuje najwyższy komfort.

Kołdry, poduszki, poszwy do kupienia w Nowy Targ

Mamy problemy ze snem, ale wiemy, że ich źródłem nie jest nasz materac? Przyczyna może tkwić w nieodpowiednim komforcie termicznym. Tak się dzieje, gdy nie dopasowujemy naszych artykułów sypialnianych do obecnej pory roku. Aby to rozwiązać, postawmy na taką kołdrę oraz pościel, których materiały będą adekwatne do używania przez cały rok. Jeśli to nie rozwiąże naszego kłopotu, przyjrzyjmy się naszej poduszce – może to oznaczać, że jest źle dopasowana. Wymieńmy ją na bardziej komfortowy, bezpieczny dla naszego kręgosłupa model.

Materace Nowy Targ sklep stacjonarny

Inwestycja w nowy materac to nie tylko inwestycja w lepszy wypoczynek, ale też nasze zdrowie. Pamiętajmy o tym i nie zwlekajmy z wymianą naszych artykułów sypialnianych, zwłaszcza że teraz możemy to zrobić również w internecie. Materace Nowy Targ dostępne są na stronie internetowej, gdzie doradzić może nam pracownik naszego sklepu. Spróbuj!

Wybrani najlepsi producenci materacy