Wiadomości i blog

By wrzesień 28, 2017 2 Komentarz

Materace SleepMed - postaw na innowacyjność w Twojej sypialni

Materace SleepMed - postaw na innowacyjność w Twojej sypialni

Stoisz przed wyborem materaca, który w największym stopniu spełni Twoje oczekiwania co do komfortu i korzystnego wpływu na Twoje zdrowie? Świetnie się składa, bo chcemy Ci dzisiaj opowiedzieć o zupełnej nowości w branży materacy - modelach medycznych SleepMed, które dzięki swoim szerokim właściwościom prozdrowotnym, zyskują coraz większe uznanie wśród naszych klientów. Co zatem wyróżnia je spośród innych w naszej ofercie?

Po pierwsze: możliwość regulacji twardości materaca

To, że użytkownik kupując jeden materac zyskuje możliwość zmiany powierzchni pod kątem twardości i odczuwalnego komfortu, to zupełna nowość na rynku materacy. Dzięki ruchomej warstwie pianki termoelastycznej oraz dedykowanej materacom SleepMed macie kokosowej, każdy może niemal dowolnie regulować powierzchnię, na której śpi. Każda z trzech pianek w materacu - wysokoelastyczna Soft, Hard i termoelastyczna VitaRest® - charakteryzuje się innym poziomem twardości. Układanie tych warstw w różnych kolejnościach pozwoli Ci uzyskać różne odczucia komfortu. Śpiąc na piance termoelastycznej możesz spodziewać się przyjemnej miękkości i wrażenia otulenia, pianki wysokoleastyczne z kolei zapewnią Ci nieco twardsze i bardziej elastyczne podłoże do snu. Materace SleepMed dodatkowo wyposażone są w siedem stref twardości, które sprawiają, że każda część Twojego ciała jest idealnie podparta.

Po drugie: pianka prosto z NASA

Mówiąc o innowacjach nie sposób pominąć wspomnianą już piankę termoelastyczną, która słynie z tego, że pod wpływem ciepła i nacisku wywoływanego przez ciało użytkownika, delikatnie “zapada się” idealnie dopasowując się do jego naturalnych krzywizn. W rezultacie kręgosłup jest doskonale podparty, a krew może swobodnie krążyć, a to z kolei redukuje wszelkie uczucia mrowienia i drętwienia. Materace wykonane z tego wyjątkowego materiału stosowane są w terapiach odleżynowych, a także w przypadku osób z problemami ortopedycznymi. Co ciekawe, materiał ten został wynaleziony przez amerykańską agencję NASA i pierwotne zastosowanie miał w projektach kosmicznych :)

Po trzecie: zaawansowana wentylacja wkładu

Kolejnym rewolucyjnym rozwiązaniem, które zastosowano w materacach SleepMed, jest technologia Airforce, umożliwiająca swobodny przepływ powietrza wewnątrz wkładu. Gwarantowana przez nią cyrkulacja zapobiega gromadzeniu się wilgoci i uniemożliwia rozwój mikroorganizmów i alergenów, które są zmorą alergików. Technologia ta polega na nacinaniu pianki w kształt tak zwanej kratki wentylacyjnej, dzięki której ciepłe, wilgotne powietrze wypychane jest na zewnątrz przy każdym ruchu użytkownika. Dodatkowo właściwa wentylacja wspierana jest przez specjalistyczny pokrowiec, który obszyto taśmą 3D usprawniającą obieg powietrza, dzięki czemu materac stale pozostaje suchy i chłodny.

Te 3 wyjątkowe rozwiązania sprawiają, że materace SleepMed to zdecydowanie ewenement w naszej ofercie. Warto jednak pamiętać, że zastosowane w tych modelach innowacje mają na celu przede wszystkim jedno - zapewniać wysoki komfort snu i, co najważniejsze, zdrowy i w pełni korzystny dla organizmu odpoczynek - w końcu to materace medyczne :) Jesteście zainteresowani materacami SleepMed? Znajdziecie je TUTAJ

Komentarze do artykułu

    • Barbara I

      Co to się teraz porobiło, że materace są z nasa... w jakich czasach nam żyć przyszło :D

    • Maurycy Z

      Posiadam taki materac i potwierdzam , sen na nim jest kosmicznie wygodny !

Napisz komentarz do artykułu

Zaloguj się lub zarejestruj, aby dodać komentarze