Wiadomości i blog

By listopada 29, 2021 2 Komentarz

Materace SleepMed - sprawdź najlepsze modele!

Opinie o artykułach publikowanych w naszym sklepie nie były weryfikowane przez sklep. Chcąc przejrzeć w pełni zweryfikowane opinie o sklepie i jego produktach zapraszamy na:

100% zweryfikowanych opinii 100% zweryfikowanych opinii 100% zweryfikowanych opinii

Materace SleepMed - sprawdź najlepsze modele!

Artykuł przedstawia wyrób medyczny. Używaj go zgodnie z instrukcją używania lub etykietą.

Kupując nowy materac do swojej sypialni, należy wziąć pod uwagę naprawdę wiele czynników, które pozwalają dopasować podłoże do potrzeb użytkownika. Jaki zatem model wybrać dla osoby oczekującej nie tylko najwyższego komfortu wypoczynku, ale również maksymalnego odprężenia oraz efektywnej regeneracji całego ciała? W takiej sytuacji warto wybrać materace SleepMed, które dzięki swoim licznym dobroczynnym dla zdrowia właściwością, spełnią oczekiwania praktycznie każdego użytkownika.

Dlaczego warto wybrać materace SleepMed?

Spośród tak wielu podłoży do snu dostępnych na rynku, warto wybrać materace SleepMed. Dlaczego? Wszystkie modele posiadają wyjątkowe właściwości, mające za zadanie jak najlepsze dopasowanie do użytkownika. Przede wszystkim zostały one wyposażone w 7 zróżnicowanych stref twardości, dzięki czemu zapewniają optymalne podparcie dla sylwetki osoby śpiącej przez całą noc. Dodatkowo, materace SleepMed posiadają właściwości ortopedyczne, dlatego też mogą być z powodzeniem używane przez użytkowników borykających się z różnego rodzaju schorzeniami kręgosłupa czy też będących w trakcie fizjoterapii. Modele piankowe będą też doskonałą opcją dla alergików, ponieważ ich budowa zapewnia optymalną wentylację i odprowadzanie wilgoci wewnątrz wkładu, a co za tym idzie - zapobiega gromadzeniu się kurzu czy też namnażaniu się bakterii. Co więcej, wszystkie materace SleepMed zostały wyróżnione Certyfikatem Jakości AEH, co oznacza, że we współpracy z niezależnym Szwajcarskim Instytutem AEH, zostały dokładnie przetestowane pod kątem 4 kluczowych dla każdego materaca parametrów: ergonomii, higieny, klimatu i trwałości.

Materace SleepMed - poznaj zastosowane technologie!

Dla uzyskania najwyższego komfortu wypoczynku, w materacach SleepMed zostały zastosowane najróżniejsze technologie, by móc jak najlepiej dopasować poszczególne modele do potrzeb użytkowników. Należą do nich między innymi:
- wielostrefowa technologia Airforce, polegająca na nacinaniu pianki w tzw. kratkę wentylacyjną, co pozwala na maksymalny obieg powietrza wewnątrz materaca. To rozwiązanie zostało zastosowane w innowacyjnej piance FlexiFoam oraz VPPHR, które stanowią podstawę modeli SleepMed.
- regulacja twardości, która umożliwia wybranie jednej spośród 4 lub nawet 6 dostępnych twardości. W materacach z kolekcji Standard i Hybrid jest możliwość przełożenia na drugą stronę pianki termoelastycznej VitaRest, z kolei w modelach z serii Plus i Hybrid Plus taką opcję daje nam odpinany top.
- wyjątkowy pokrowiec - w modelach SleepMed został zastosowany Merced lub Probiotex. Pierwszy zapewnia przyjemne uczucie masażu oraz zwiększa odprowadzanie wilgoci. Drugi z kolei został nasączony apreturą Purotex® wykorzystującą technologię aktywnych probiotyków, które zmniejszają ilość alergenów roztoczy nawet o 93,7%.  
- pianka termoelastyczna Visco, która reaguje na ciepło i ciężar użytkownika, idealnie dopasowując się do naturalnych krzywizn ciała. Jej wyjątkowe właściwości mają bezpośredni wpływ na łagodzenie bólów pleców i karku w trakcie wypoczynku. Dodatkowo, wspomaga przepływ krwi w organizmie, zwiększając tym samym poziom natlenienia tkanek. Jest również bardzo odporna na eksploatację.
- sprężyny typu Multi, zapewniające całej sylwetce optymalne podparcie w trakcie wypoczynku. Sprężyny o małej średnicy, umieszczone w oddzielnych kieszonkach reagują bezpośrednio na wywierany nacisk, zapewniając doskonałą elastyczność punktową. Tego typu rozwiązanie sprawdzi się idealnie szczególnie wśród par.

Który materac SleepMed wybrać?

Wśród dostępnych na rynku materacy SleepMed możemy wyróżnić modele piankowe i hybrydowe. Czym się charakteryzują i który konkretnie wybrać? Na szczególną uwagę zasługuje między innymi SleepMed Comfort Plus, będący doskonałym połączeniem dwóch pianek wysokoelastycznych oraz pianki termoelastycznej. Model ten posiada odpinany top, dzięki któremu możemy samodzielnie regulować twardość podłoża. Dodatkowo, zastosowane na powierzchni 7 zróżnicowanych stref twardości gwarantuje doskonałe podparcie każdej partii ciała. Spośród modeli hybrydowych, warto wybrać SleepMed Hybrid Supreme, będący doskonałym połączeniem właściwości podłoży piankowych i sprężynowych. Zapewnia on nie tylko optymalne dopasowanie się do ciała użytkownika, ale daje również idealną elastyczność, ułatwiającą swobodne ruchy w trakcie snu. Model ten charakteryzuje się wysoką odpornością na odkształcenia i eksploatację, dzięki czemu będzie służyć przez wiele lat. Dodatkowo, doskonała wentylacja zapobiega gromadzeniu się kurzu czy namnażaniu się bakterii. Wybierając materac do swojej sypialni, warto także zwrócić uwagę na jego rozmiar - dla par idealnie sprawdzą się materace 160x200 lub materace 180x200.

Dla kogo materace SleepMed są polecane?

Materace SleepMed doskonale sprawdzą się przede wszystkim wśród osób oczekujących maksymalnego komfortu wypoczynku przy jednoczesnej efektywnej regeneracji całego organizmu. Właśnie dlatego będą również dobrą opcją dla osób borykających się na co dzień z różnymi schorzeniami kręgosłupa. Oczywiście bardzo dobrze sprawdzą się wśród par, którym zależy na stabilnym i odpornym na odkształcenia podłożu do snu, przy jednoczesnym zachowaniu sprężystości i elastyczności. Mogą być również z powodzeniem użytkowane przez nastolatków, których szybko rozwijające się ciało potrzebuje maksymalnego wsparcia w postaci jak podparcia sylwetki, pozwalając utrzymać prawidłowe ułożenie kręgosłupa przez całą noc. Modele piankowe to z kolei idealna opcja dla alergików, ponieważ doskonała wentylacja wewnątrz wkładu zapobiega gromadzeniu się kurzu czy namnażaniu roztoczy.

Jak widać materace SleepMed to wysokiej jakości podłoża do snu, które z powodzeniem spełnią oczekiwania nawet najbardziej wymagających użytkowników. Wszystkie dostępne modele posiadają wiele dobroczynnych dla zdrowia właściwości, zapewniając osobie śpiącej zdrowy i efektywny wypoczynek każdej nocy.

Komentarze do artykułu

Opinie o artykułach publikowanych w naszym sklepie nie były weryfikowane przez sklep. Chcąc przejrzeć w pełni zweryfikowane opinie o sklepie i jego produktach zapraszamy na:

100% zweryfikowanych opinii 100% zweryfikowanych opinii 100% zweryfikowanych opinii

    • Paulina N

      Fajne są te materace bo mają te odpinane topy i mozna sb dostosować twardosc nie wiem czy w innych materacach sa takie dodatki ale ja jak kupilam to zmienila sie jakosc mojego zycia

    • Martyna L

      Moja mama śpi na takim materacu i dużo mniej ją plecy bolą

Napisz komentarz do artykułu

Zaloguj się lub zarejestruj, aby dodać komentarze