Materace - Brzeg Dolny - dolnośląskie

Brzeg Dolny to miasto znajdujące się w południowo-zachodniej części Polski, a dokładniej w województwie dolnośląskim. Położone jest na północnym brzegu rzeki Odry, około 30 kilometrów na północ od Wrocławia. Miasto jest znane z przemysłu chemicznego, spożywczego oraz drzewnego. W Brzegu Dolnym znajdują się liczne fabryki, w tym zakłady produkujące m.in. nawozy, gumę i papier. W mieście można również znaleźć wiele zabytków i atrakcji turystycznych. Do najważniejszych należą: Kościół Najświętszej Maryi Panny z Góry Karmel z XVIII wieku, Pałac z parkiem, mauzoleum rodziny von Hoym oraz folwarkiem, w którym znajduje się “młyn parkowy”, willa, stajnie oraz domy. Ciekawą budowlą jest również Kościół Wszystkich Świętych, znajdujący się obecnie na cmentarzu. Pierwsze wzmianki o nim sięgają aż roku 1261! Brzeg Dolny jest również popularnym miejscem wypoczynkowym, ze względu na swoje malownicze położenie nad Odrą. W okolicach miasta znajduje się wiele szlaków turystycznych i ścieżek rowerowych, a także liczne ośrodki wypoczynkowe i kąpieliska.

Materace Brzeg Dolny

Urząd Miejski
Kolejowa 29, 56-120 Brzeg Dolny


tel.: 71 319 51 17

Godziny otwarcia:
poniedziałek 7:30-17:00
wtorek 7:30-15:30
środa 7:30-15:30
czwartek 7:30-15:30
piątek 7:30-14:00
sobota ZAMKNIĘTE
niedziela ZAMKNIĘTE

Nie każdy pamięta o tym, jak ważny jest dłuższy odpoczynek w trakcie doby. Człowiek potrzebuje około ośmiu godzin snu dziennie, więc aby był on optymalny, to koniecznie trzeba zadbać o przestrzeń, w której śpimy! Zalecane jest wyłączenie wszelkich świateł oraz urządzeń, które wydają z siebie jakieś dźwięki, ponieważ może to rozpraszać osobę próbującą zasnąć. Bardzo ważnym elementem dobrego snu jest również materac, który powinien być dostosowany do potrzeb i wymagań jego użytkownika. Nie można zapominać o tym, że zbyt miękki lub zbyt twardy materace może sprawić, że będzie nam bardzo niewygodnie, a nasz sen nie będzie dobry.

Materace Brzeg Dolny do nabycia także w internecie!

Większość ludzi jest bardzo zadowolona z faktu, że nie muszą wychodzić z domu, aby kupić sobie ubrania, zamówić nowe dekoracje do domu czy nawet zrobić zakupy spożywcze. Choć z wymienionymi rzeczami może nie być problemu, co do gabarytów, to z materacem do spania już może się taki pojawić. Dlaczego? Materace prawie zawsze są bardzo ciężkie, a im większy model, tym większe prawdopodobieństwo, że będziemy mieć problem z wniesieniem produktu do domu czy mieszkania. Dlatego tutaj z pomocą przychodzą sklepy internetowe, w których możesz zakupić wybrany model i wybrać opcję dostarczenia do domu! Zapewniamy, że nie będziesz musiał się niczym martwić!

Materace dla par 160x200 cm do kupienia również w Brzeg Dolny!

Łóżka małżeńskie mają jedną bardzo charakterystyczną cechę - są bardzo duże, a więc idealnie nadadzą się dla dwóch osób! Materace 160x200 cm również do nich należą, a najczęściej są wykonywane z pianek, sprężyn lub idealnego połączenia tych dwóch materiałów. Materace piankowe 160x200 cm są bardzo miękkie i plastyczne, a materace sprężynowe 160x200 cm cechują się dużą wytrzymałością, dlatego te modele będą najodpowiedniejsze dla par o większej masie ciała. Połączenie pianek oraz sprężyn w jednym modelu utworzyło materace hybrydowe 160x200 cm, które mają cechy obu wcześniej opisanych materaców - są miękkie i wytrzymałe jednocześnie!

Materace do łóżek pojedynczych 80x200 cm w Brzeg Dolny!

Osoby śpiące same, czyli np. dzieci czy nastolatkowie, ale również osoby, które cenią sobie prywatność podczas spania, powinny wybrać pojedyncze materace 80x200 cm. Jest to optymalna wielkość, która zapewni dużą wygodę i komfort podczas odpoczywania. Materace 80x200 cm są najczęściej tworzone z pianek lub sprężyn. Materace piankowe 80x200 cm są bardzo miękkie i idealnie będą pasować dziecku do ósmego roku życia, natomiast materace sprężynowe 80x200 cm są świetną propozycją dla dzieci starszych. Osoby dorosłe mogą wybrać materac według swoich indywidualnych preferencji, natomiast bardzo uniwersalnymi modelami są materace hybrydowe 80x200 cm, które w swoim wnętrzu skrywają zarówno pianki, jak i sprężyny, co razem daje idealne połączenie!

Materace dla wygodnych 120x200 cm - kupisz je w Brzeg Dolny!

Osoby pragnącego zapewnić sobie wygodny sen powinny bardziej zainteresować się materiałami o średniej wielkości. Materace 120x200 cm są właśnie jednymi z nich! Te produkty można podzielić na grupy ze względu na materiał, z którego są wykonane. Pierwszymi z nich są materace piankowe 120x200 cm, które będą się doskonale sprawdzać u osób pragnących spać na miękkim i przyjemnym w dotyku podłożu. Natomiast materace sprężynowe 120x200 cm zapewniają idealne podparcie dla kręgosłupa i są doskonałe właśnie dla osób, które mają problemy z tą częścią ciała. Połączenie w jednym modelu pianek oraz sprężyn sprawiło, że można wyróżnić jeszcze jeden rodzaj materaca, a mianowicie materace hybrydowe 120x200 cm, które zapewniają odpowiedni komfort oraz wygodę.

Kołdry, poduszki, poszwy - kup je w Brzeg Dolny!

Większość osób wie o tym, że wygodne łóżko nie składa się tylko z materaca, ale również z innych elementów, którymi są poduszki, kołdry i pościele. Poduszka powinna być dopasowana do potrzeb użytkownika, ale najbezpieczniejszą opcją są poduszki ortopedyczne, które są wyprofilowane w taki sposób, że idealnie dopasowują się do kształtu szyi. Jeśli chodzi o kołdry, to najlepiej wybrać tę dopasowaną do danej pory roku. Można wybrać kołdry letnie, zimowe i najbardziej uniwersalne, czyli kołdry całoroczne. Poduszki i kołdry powinny być oblekane w miękką i przyjemną w dotyku pościel, aby zapewnić jak najlepszy komfort podczas odpoczywania. Dlatego szczególnie polecamy pościele wykonane z bawełny, lnu oraz satyny.

Materace Brzeg Dolny - sklep stacjonarny

Nie możesz się zdecydować na zakup materaca, ponieważ nie wiesz, który model będzie dla Ciebie najlepszy? Koniecznie napisz do naszych konsultantów, którzy już teraz czekają na Ciebie na czacie naszej strony! To oni doradzą Ci, odpowiedzą na wszelkie wątpliwości oraz pokierują dalej. Pamiętaj, że oferujemy również dowóz materaca do miejsca zamieszkania!

Wybrani najlepsi producenci materacy