Materace - Środa Śląska - dolnośląskie

Środa Śląska to miasto położone w województwie dolnośląskim, a dokładniej w powiecie średzkim. Według danych Głównego Urzędu Statystycznego z końca 2019 roku Środę Śląską zamieszkuje około dziesięciu tysięcy mieszkańców. Miasto zostało założone w 1235 roku, a swoje prawa miejskie otrzymało również w tym samym roku. W mieście można zobaczyć kilka ciekawych zabytków, np. kościół par. pw. św. Andrzeja, który został wzniesiony w 1388 roku czy parafia pw. Podwyższenia Krzyża z połowy XIV wieku. Dawny ratusz, a obecnie muzeum, również jest ciekawym zabytkiem, a pochodzi z drugiej połowy XIV wieku. W Środzie Śląskiej można uczęszczać do jednej szkoły podstawowej, dwóch szkół ponadpodstawowych oraz jednej szkoły przeznaczonej do nauki osób dorosłych. W mieście od ponad piętnastu lat odbywa się co roku w drugi weekend września tzw. Święto Wina w Mieście Skarbów. Jest to dwudniowa impreza, w której biorą udział osoby zajmujące się uprawą winogron oraz robieniem win. Drugiego dnia imprezy odbywa się jarmark, który ma charakter średniowiecznego targu i to właśnie tam odbywa się prezentacja win oraz lokalnych produktów.

Materace Środa Śląska

Urząd Miejski
plac Wolności 5, 55-300 Środa Śląska


tel.: 71 396 07 15

Godziny otwarcia:
poniedziałek 7:30-15:30
wtorek 7:30-15:30
środa 7:30-17:00
czwartek 7:30-15:30
piątek 7:30-15:00
sobota ZAMKNIĘTE
niedziela ZAMKNIĘTE

Sen jest jedną z najważniejszych dla człowieka czynności w ciągu doby, zaraz obok jedzenia oraz potrzeb fizjologicznych. Powinien on trwać nieprzerwanie około ośmiu godzin na dobę, co oczywiście nie jest regułą, ponieważ niektóre osoby potrzebują więcej snu, a niektóre mniej. Nie zmienia się jednak fakt, że długi odpoczynek jest potrzebny każdemu człowiekowi i tutaj nie ma mowy o wyjątkach. Optymalny sen może zapewnić wysokiej jakości materac, dlatego warto w niego zainwestować, ponieważ jest to zakup na przynajmniej kilka lat, a diametralnie zmieni jakość snu.

Materace Środa Śląska do nabycia także w Internecie!

Internet to wirtualna przestrzeń, w której możesz pracować, uczyć się czy robić zakupy. Sklepy online bardzo często oferują lepszy wybór jakiegoś produktu i właśnie tak jest z materacami. Te produkty możesz śmiało kupić we wcześniej wybranym sklepie niestacjonarnym, ponieważ dzisiejsze czasy sprawiły, że możesz się tam poczuć, jak w sklepie stacjonarnym. Eksperci dostępni na czacie pomogą Ci wybrać ten jeden doskonałej jakości i idealnie dopasowany do Twoich potrzeb i preferencji materac, z którego gwarantujemy, że będziesz bardzo zadowolony!

Materace dla par 160x200, 140x200 do kupienia w Środa Śląska

Pary powinny się zainteresować materacami, które mają większe wymiary, ponieważ to one zapewnią im optymalną wygodę i przestrzeń do zmieniania pozycji podczas snu. Materace 140x200 oraz materace 160x200 są zazwyczaj wykonywane z pianek lub sprężyn, lub połączenia właśnie tych dwóch materiałów. Materace piankowe są bardzo miękkie i doskonale sprawdzą się w sypialniach par, które lubią odpoczywać właśnie na takich powierzchniach. Materace sprężynowe natomiast będą świetnym wyborem dla partnerów, których masa ciała jest nieco większa, ponieważ sprężyny idealnie poradzą sobie z większym ciężarem. Uniwersalnym wyborem są materace hybrydowe, które są wykonane z pianek i sprężyn, więc mają cechy obu tych materiałów i razem tworzą wręcz idealną całość.

Materace do łóżek pojedynczych 80x200, 90x200 do kupienia w Środa Śląska

Łóżka, które są przeznaczone dla jednej osoby, są zazwyczaj mniejsze i idealnie sprawdzą się w pokojach dzieci oraz nastolatków, które bardzo często są dość niewielkie. Materace 80x200 oraz 90x200 można kupić w wielu wersjach, ale najczęściej są one wypełnione piankami lub sprężynami. Materace piankowe 90x200 są wyjątkowo miękkie, a materace sprężynowe 90x200 bardzo wytrzymałe i dzięki temu mogą służyć przez wiele lat. Od jakiegoś czasu bardzo popularne stały się materace hybrydowe 80x200, których wypełnienie składa się zarówno z pianek, jak i sprężyn, co dla niektórych osób jest idealnym połączeniem.

Materace dla wygodnych 100x200, 120x200 do kupienia w Środa Śląska

Osoby, które pragną sobie zapewnić optymalną wygodę podczas snu, powinny się zainteresować materacami o wymiarach 100x200 oraz 120x200. Produkty te zazwyczaj wykonywane są z pianek lub ze sprężyn. Materace piankowe 100x200 charakteryzują się dużą miękkością, natomiast materace sprężynowe 100x200 lub 120x200 są bardzo elastyczne i wytrzymałe, co sprawia, że są numerem jeden wielu klientów. Ciekawym rodzajem powierzchni do spania, są materace hybrydowe 120x200, które są wykonywane zarówno z pianek, jak i ze sprężyn, co sprawia, że mają one cechy obu wcześniej opisanych materacy i dla wielu osób są po prostu idealne.

Kołdry, poduszki, poszwy do kupienia w Środa Śląska

Bardzo ważnymi elementami każdego łóżka powinny być poduszki, kołdra oraz poszewki, ponieważ bardzo często to od nich zależy poziom wygody całego miejsca do spania. Poduszka powinna być miękka, ale na tyle wytrzymała, aby nie powstawały w niej wgłębienia. Jeśli chodzi o kołdrę, to latem warto wybrać kołdrę letnią, a zimą zimową, ponieważ będą one najlepiej się sprawdzać. Można również postawić na kołdrę całoroczną, która jest uniwersalnym i jednocześnie bardzo dobrym wyborem. Nie każdy wie o tym, że poszewki również stanowią bardzo istotny element łóżka, ponieważ pomagają zachować odpowiednią higienę snu. Poszewki najlepiej, aby były wykonane z bawełny lub lnu, ponieważ są to materiały naturalne, a dodatkowo bardzo przewiewne.

Materace Środa Śląska sklep stacjonarny

Środa Śląska ma w swojej ofercie świetnej jakości materace, więc serdecznie zapraszamy do sklepów stacjonarnych. Jednak jeśli nie masz czasu na osobiste udanie się do sklepu, to śmiało możesz skorzystać z naszej oferty internetowej. Uwierz nam, że dzięki doskonale opisanym produktom, poczujesz się jak w sklepie stacjonarnym. Dodatkowym atutem jest to, że na czacie sklepu czekają na Ciebie nasi eksperci, którzy odpowiedzą na wszelkie pytania i rozwieją wszystkie wątpliwości. Serdecznie zapraszamy!

Wybrani najlepsi producenci materacy