Materace - Lubin - dolnośląskie

Lubin to miasto położone w południowo-zachodniej Polsce, w województwie dolnośląskim, a dokładniej na Dolnym Śląsku. Liczba ludności miasta wynosi ponad 70 tysięcy mieszkańców, co pokazały badania Głównego Urzędu Statystycznego z końca 2020 roku. Co ciekawe, Lubin leży w Legnicko-Głogowskim Okręgu Miedziowym, który jest obszarem przemysłowym. To właśnie w tym mieście znajduje się założona w 1961 roku KGHM Polska Miedź - jeden z największych producentów miedzi i srebra na świecie! Historia Lubina sięga aż epoki żelaza, ponieważ to właśnie na jego terenach znaleziono kilka cmentarzysk ciałopalnych pochodzących z III-V wieku! Lubin obfituje w wiele różnych zabytków, takich jak kościół par. pw. Matki Bożej Częstochowskiej z drugiej połowy XIV wieku, ruiny zamku również z XIV wieku oraz kaplica zamkowa. Wiele domów również zaliczanych jest do zabytków Lubina. W mieście działają dwa kina: Muza oraz Centrum Filmowe Helios. Mieszkańcy mogą korzystać z oferty kilku ośrodków kultury, np. z Centrum Działań Twórczych. Dodatkowo w Lubinie znajduje się biblioteka z dość sporym zbiorem książek, w której na pewno każdy znajdzie coś ciekawego dla siebie.

Materace Lubin

Urząd Miejski
Jana Kilińskiego 10, 59-300 Lubin


tel.: 76 307 08 08

Godziny otwarcia:
poniedziałek 8:00-16:00
wtorek 8:00-16:00
środa 8:00-16:00
czwartek 8:00-16:00
piątek 8:00-16:00
sobota ZAMKNIĘTE
niedziela ZAMKNIĘTE

Coraz więcej osób zdaje sobie sprawę z tego, że sen jest naprawdę ważny w ich życiu. To dzięki dłuższemu odpoczynkowi, który zazwyczaj trwa nieprzerwanie przez 7-9 godzin, organizm może się zregenerować i przygotować na nowy dzień pełen wyzwań. Optymalny sen może zapewnić idealnie dobrany materac, który będzie spełniać nasze oczekiwania i potrzeby, a dodatkowo będzie bardzo wygodny. Każdy może wybrać ten jeden jedyny i wyjątkowy spośród wielu modeli dostępnych w sklepach internetowych lub stacjonarnych i cieszyć się lepszym snem!

Materace Lubin do nabycia także w internecie!

Obecne czasy pozwalają nam na wykonywanie pewnych czynności w przestrzeni internetowej. Możemy tam płacić rachunki, rezerwować wakacje i kupować różne rzeczy - również materace! W sieci jest ich znacznie większy wybór, który sprawia, że zakupy online są atrakcyjniejsze od standardowego chodzenia do sklepu stacjonarnego. Dodatkowo sklepy internetowe są łatwe w obsłudze i szybko można w nich zrobić zakupy. Takie przedsiębiorstwa często oferują różne zniżki i promocje cenowe, co jest bardzo atrakcyjne dla wielu klientów!

Materace dla par 160x200 cm do kupienia również w Lubin!

Kiedy zadajemy sobie pytanie: “czego pary najbardziej potrzebują w sypialni?”, to od razu nasuwa się jedna odpowiedzi: “dużego łóżka!”. I jest to oczywiście prawda, ponieważ mniejsze łóżko będzie dla dwóch osób po prostu nieodpowiednie. Materace 160x200 cm dostępne są w kilku wersjach, a mianowicie można wyróżnić materace piankowe 160x200 cm oraz materace sprężynowe 160x200 cm. Te pierwsze są miękkie i idealne dla par o mniejszej wadze ciała, a drugi rodzaj łóżek idealnie nada się do sypialni osób, które preferują bardziej twarde podłoża. Oprócz tych modeli istnieją jeszcze materace hybrydowe 160x200 cm, które w środku mają wypełnienie zarówno piankowe, jak i sprężynowe, a często również z jakimiś dodatkowymi blatami wykonanymi z kokosa czy lateksu.

Materace do łóżek pojedynczych 80x200 cm w Lubin!

Materace 80x200 cm są odpowiednie dla wielu osób - dzieci, nastolatków czy osób dorosłych. Są one pogrupowane ze względu na rodzaj wypełnienia na wygodne i miękkie materace piankowe 80x200 cm, twardsze i wytrzymałe materace sprężynowe 80x200 cm oraz materace hybrydowe 80x200 cm wyróżniające się podwójnym wypełnieniem wykonanym z pianek, oraz ze sprężyn. To sprawia, że kumulują one cechy tych materiałów w jednym produkcie, co wiele osób sobie ceni. Wybierając materac dla siebie, należy pamiętać o tym, że ich cechy są opcjonalne i możemy się wspaniale wysypiać na materacach, które wcale nie są dla nas dedykowane!

Materace dla wygodnych 120x200 cm - kupisz je w Lubin!

Wygodne materace 120x200 cm to świetna opcja dla pojedynczych osób, które cenią w łóżku większą powierzchnię i swobodę zmieniania pozycji. Są one prawie zawsze wykonywane z pianek i sprężyn lub ich połączenia. Materace piankowe 120x200 cm będą doskonałym wyborem dla osób, które preferują miękkie podłoża do spania. Z kolei materace sprężynowe 120x200 cm świetnie sprawdzą się w sypialniach osób, które mają problemy zdrowotne z kręgosłupem. Natomiast materace hybrydowe 120x200 cm, które w swoim wnętrzu mają zarówno różne pianki, jak i sprężyny są dedykowane osobom, które nie mają jakichś specjalnych preferencji dotyczących łóżka.

Poduszki, kołdry i poszwy - kup je w Lubin!

Zapewne nikt w Polsce nie może sobie wyobrazić łóżka bez poduszek, kołdry oraz poszewek. Te elementy wyposażenia łóżka sprawiają, że człowiekowi jest wygodnie i komfortowo podczas kilkugodzinnego snu, dlatego tak ważne jest, aby były one dopasowane i dostosowane do ich użytkownika! Poduszka powinna doskonale podpierać szyję i głowę, natomiast kołdra koniecznie musi być dostosowana do obecnie panującej pogody. Z kolei poszewki najlepiej, aby były wykonane z naturalnych i przewiewnych materiałów, które sprawią, że ciało nie będzie się nadmiernie pocić. Takie tkaniny to przede wszystkim bawełna i len. Mają one wiele kolorów i wzorów, które mogą dopełnić aranżację Twojej sypialni!

Materace Lubin - sklep stacjonarny

Zapewniamy, że kupowanie materacy na naszej stronie jest całkowicie bezpieczne, a dodatkowo szybkie i łatwe. W naszym sklepie internetowym znajdziesz wiele modeli materacy, które są posegregowane w taki sposób, aby ułatwić Ci szukanie najlepszego dla siebie produktu! Pamiętaj, że zawsze możesz się zwrócić z prośbą o pomoc do naszych konsultantów, którzy już teraz czekają na Ciebie na sklepowym czacie!

Wybrani najlepsi producenci materacy