Materace - Ziębice - dolnośląskie

Ziębice to urokliwe miasteczko położone w województwie dolnośląskim. Graniczą z opolszczyzną i niektórzy określają je mianem bramy na Dolny Śląsk. Wiele osób wybiera to miejsce na bazę wypadową do wycieczek nad okoliczne jeziora i w pobliskie góry. A co warto zobaczyć w samych Ziębicach? Przede wszystkim - starówkę. Jej układ jest typowo średniowieczny, a rynek otaczają kamienice z XVIII wieku. Miłośnicy historii powinni udać się do kościoła św. Jerzego, a także obejrzeć słynną Bramę Paczkowską. Ciekawym punktem na mapie Ziębic jest Muzeum Sprzętu Gospodarstwa Domowego. Ekspozycję stanowią m.in. żelazka, pralki i piekarniki. Zachwyt turystów budzi też zastawa stołowa i kolekcja dziadków do orzechów. Obowiązkowym punktem spaceru po mieście jest obejrzenie Orła Piastowskiego. Jest to największa ceramiczna rzeźba w całej Europie! Zlokalizowana jest w parku miejskim, a powstała w latach 70. XX wieku, w Zakładach Maszyn Ceramicznych i Kamionki. U pazurów orła umieszczone zostały upamiętniające II wojnę światową urny, w których znajduje się ziemia z różnych pól bitewnych i miejsc zakłady. W parku znajduje się też kamień upamiętniający jego fundatora - Juliusa Schottlandera. Miejsce to stanowi doskonałą lokalizację do wypoczynku na łonie natury. Nie ma tu ściśle wytyczonych ścieżek. W parku króluje natura, wśród której można odpocząć od zgiełku miasteczka i myślenia o codziennych obowiązkach. Inny punkt na mapie Ziębic, które warto zobaczyć, to Bazylika św. Jerzego Męczennika i Sanktuarium Męki Pańskiej.

Materace Ziębice

Urząd Miasta Ziębice
Przemysłowa 10, 57-220 Ziębice


tel.: 74 816 38 70

Godziny otwarcia:
poniedziałek 7:30 - 15:30
wtorek 7:30 - 16:30
środa 7:30 - 15:30
czwartek 7:30 - 15:30
piątek 7:30 - 14:30
sobota - ZAMKNIĘTE
niedziela - ZAMKNIĘTE

Ziębice warto odwiedzić rozpoczynając swoją wycieczkę na Dolny Śląsk. Jest to stosunkowo niewielkie miasto - nie trzeba więc dużych ilości czasu, aby je zwiedzić. Jeśli chcesz, aby Ziębice stały się Twoją urlopową bazą wypadową, wybierz wygodny nocleg. Podobnie jak w domu, również w hotelu muszą znajdować się wygodne materace. Zanim dokonasz rezerwacji, koniecznie zapytaj czy w danym miejscu oferowane są optymalne warunki, które umożliwią zapadnięcie w głęboki sen i uniknięcie bólu kręgosłupa. A co koniecznie powinno znaleźć się w dobrze wyposażonej sypialni? Jak wiadomo, materac to podstawa. Istotne są jednak także akcesoria takie jak kołdry, poduszki i poszwy. Wszystko to wpływa na finalny komfort osoby śpiącej.

Materace w Ziębice do nabycia także w internecie

Materace do spania w mieście Ziębice można nabyć zarówno stacjonarnie, jak i online. Jeśli zdecydujesz się na zakupy internetowe, pamiętaj o podstawowych zasadach związanych z rozpakowaniem produktu dostarczonego przez kuriera. Jeśli materac dotarł do Ciebie zrolowany - rozłóż go na płasko i zostaw przynajmniej na 24 godziny. Później możesz już umieścić go w ramie łóżka i cieszyć się komfortowym, głębokim snem.

Materace dla par 160x200, 140x200 do kupienia w Ziębice

Materace Ziębice dostępne są w różnych wersjach rozmiarowych. Wśród nich można znaleźć egzemplarze dedykowane parom. Materace piankowe, sprężynowe i hybrydowe 160x200 i 140x200 doskonale sprawdzą się w sypialniach małżeńskich. Są to optymalne wymiary, dzięki którym każdy z partnerów może cieszyć się dużą swobodą i przestrzenią gwarantującą wygodę podczas długich godzin snu.

Materace do łóżek pojedynczych 80x200, 90x200 do kupienia w Ziębice

Materace piankowe, sprężynowe i hybrydowe 80x200 i 90x200 powinny być przede wszystkim bezpieczne dla kręgosłupa - bez względu na to, kim jest użytkownik. Zadaniem podłoża do spania jest precyzyjne wspieranie kręgosłupa na całej długości. Dzięki temu mięśnie mają szansę na rozluźnienie się, a zapadnięcie w głęboki i nieprzerwany sen staje się zdecydowanie łatwiejsze. W przeciwnym wypadku, powięzi, ścięgna i mięśnie pozostają nieustannie napięte co sprzyja powstawaniu dolegliwości bólowych.

Materace dla wygodnych 100x200, 120x200 do kupienia w Ziębice

Kiedy warto kupić materace piankowe, sprężynowe i hybrydowe 100x200 i 120x200? Przede wszystkim, sprawdzą się one jedynie w dość dużym pomieszczeniu. Estetyka sypialni ma duże znaczenie dla samopoczucia i zachowania higieny snu. Jeśli łóżko będzie zbyt duże, w pomieszczeniu zapanuje chaos. Trudne będzie wtedy stworzenie atmosfery relaksu. Większość osób komfortowo wyśpi się też na węższych materacach. Jednak szerokość 100 lub 120 cm powinna zostać wybrana dla użytkowników którzy podczas snu często zmieniają pozycję.

Kołdry, poduszki, poszwy do kupienia w Ziębice

Kołdry i poszwy należy wybierać z myślą o warunkach panujących w sypialni. Najważniejszym czynnikiem jest tu temperatura. Jeśli znacznie zmienia się w zależności od pory roku - należy zmieniać kołdrę odpowiednio na zimową i letnią oraz wybierać grubsze lub cieńsze poszwy, w zależności od potrzeb. Z kolei poduszki mają za zadanie uzupełniać podparcie kręgosłupa gwarantowane przez materac.

Materace Ziębice - sklep stacjonarny

Zainwestuj w swój sen już dziś! Zamów nowy materac w internecie, bez konieczności udawania się do stacjonarnego punktu sprzedaży. Konsultanci dostępni na czacie pomogą Ci nie tylko wybrać produkty odpowiadające Twoim potrzebom, ale również rozwieją wszystkie Twoje wątpliwości dotyczące kwestii formalnych związanych z zakupem.

Wybrani najlepsi producenci materacy