Materace - Trzebnica - dolnośląskie

Trzebnica to miasto położone w południowo-zachodniej Polsce, w województwie dolnośląskim, około 30 km na zachód od Wrocławia. Liczba ludności wynosi około 14 000 mieszkańców. Co ciekawe, to właśnie w Trzebnicy znajduje się jedno z miejsc spoczywania władców Polski - bazylika św. Jadwigi. Pochowano tam między innymi wrocławskiego i krakowskiego księcia - Henryka I Brodatego, a także wielu Piastów oraz św. Jadwiga Śląska. Historia miasta sięga XIII wieku, kiedy to powstał tu klasztor cystersów. W ciągu wieków Trzebnica była wielokrotnie niszczona przez wojny i pożary, ale zawsze odbudowywana. W czasach Polski Ludowej miasto stało się ośrodkiem przemysłowym, a po transformacji ustrojowej Polski w latach 90. XX wieku rozwija się jako ważny węzeł komunikacyjny i turystyczny. Największą atrakcją turystyczną Trzebnicy jest opactwo trzebnickie, założone w XIII wieku, które obecnie jest siedzibą sióstr Cysterszek. Wewnątrz klasztoru znajdują się cenne zabytki, takie jak romańska krypta, gotycki kościół oraz renesansowa biblioteka. Kolejną ważną atrakcją miasta jest zabytkowy rynek z XVII-wiecznymi kamienicami oraz zabytkową fontanną. W pobliżu rynku znajdują się także inne interesujące zabytki, takie jak ratusz, który obecnie pełni rolę Muzeum Regionalnego Towarzystwa Miłośników Ziemi Trzebnickiej.

Materace Trzebnica

Urząd Miejski
plac Piłsudskiego 1, 55-100 Trzebnica


tel.: 71 312 06 11

Godziny otwarcia:
poniedziałek 07:30–15:30
wtorek 07:30–15:30
środa 07:30–15:30
czwartek 07:30–15:30
piątek 07:30–15:30
sobota ZAMKNIĘTE
niedziela ZAMKNIĘTE

W życiu każdego człowieka bardzo ważną rolę odgrywa sen. To dzięki niemu jesteśmy wypoczęci i gotowi stawiać czoła nowym wyzwaniom dnia codziennego. Należy oczywiście zadbać o jego jakość, a w tym może pomóc idealnie dobrany materac! Rodzajów powierzchni do spania jest naprawdę wiele i każde z nich ma swoje własne cechy, które nie każdej osobie będą pasować. Dlatego przed zakupem koniecznie zastanów się, czego oczekujesz od nowego materaca. Zapewniamy, że na pewno znajdziesz ten jedyny, który będzie wprost idealny!

Materace Trzebnica do nabycia także w internecie!

Tak, to prawda! Materace Trzebnica bez większego problemu kupisz w przestrzeni internetowej, która obecnie jest bardzo powszechnym źródłem różnych rzeczy. Oczywiście, zanim podejmiesz ostateczną decyzję, to koniecznie przeczytaj opisy kilku lub nawet kilkunastu materacy, które zwróciły Twoją uwagę. W razie jakichś dodatkowych pytań zawsze możesz zwrócić się z pomocą do naszych ekspertów, którzy już dziś czekają na Ciebie na naszym internetowym czacie! Nie możesz dłużej zwlekać! Pamiętaj, że od Twojego snu zależy naprawdę wiele!

Materace dla par 160x200 cm do kupienia również w Trzebnica!

Większe materace, czyli takie o wielkości 160x200 cm są dedykowane przede wszystkim parom, ale również osobom, które są nieco większe. Materace 160x200 cm są wykonane przede wszystkim różnych pianek, np. termoelastycznej, które dopasowuje się do sylwetki za pomocą ciepła ciała lub ze sprężyn. Materace piankowe 160x200 cm są bardzo miękkie i sprężyste, natomiast materace sprężynowe 160x200 cm świetnie sobie radzą z dużym naciskiem, a dodatkowo podtrzymują kręgosłup w jednej pozycji. Połączeniem obu tych materiałów są materace hybrydowe 160x200 cm, czyli bardzo nowoczesna technologia, która odpowiada naprawdę wielu osobom.

Materace do łóżek pojedynczych 80x200 cm w Trzebnica!

Małe materace, którymi są te w rozmiarze 80x200, świetnie będą się nadawać do sypialni dzieci oraz nastolatków, ponieważ są one zazwyczaj mniejsze. Produkty o tych wymiarach można podzielić ze względu na rodzaj wypełnienia na materace piankowe 80x200 cm oraz materace sprężynowe 80x200 cm. Piankowe są bardzo miękkie i miłe w dotyku, a sprężynowe charakteryzują się dużą sprężystością i odpornością na duży nacisk. Jeszcze jednym rodzajem materacy, które są warte uwagi, są materace hybrydowe 80x200 cm, czyli dla niektórych osób idealne połączenie pianek oraz sprężyn!

Materace dla wygodnych 120x200 cm - kupisz je w Trzebnica!

Wygoda materaca jest sprawą indywidualną, ale my doskonale wiemy, że to raczej średniej i większej wielkości produkty królują w tej kategorii! Materace 120x200 cm to doskonała propozycja do sypialni jednej osoby, która jednak ceni sobie dużo miejsca w łóżku, aby móc się swobodnie wyciągać. Te produkty bardzo często zrobione są z pianek oraz sprężyn, więc można wyróżnić miękkie materace piankowe 120x200 cm oraz wytrzymałe materace sprężynowe 120x200 cm. Jeszcze jedną propozycją są materace hybrydowe 120x200 cm, które stanowią doskonałe połączenie pianek oraz sprężyn.

Kołdry, poduszki, poszwy - kup je w Trzebnica!

Istotnymi elementami łóżka są również poduszki, kołdra i pościel, w które te elementy są oblekane. Poduszki powinny być wygodne, miękkie i miłe w dotyku, natomiast kołdra musi obowiązkowo spełniać swoją rolę, czyli ogrzewać ciało. Pościele są zazwyczaj wykonywane z naprawdę różnych materiałów i jedne z nich są bezpieczne dla naszej skóry, a inne mogą wywoływać różne podrażnienia. Warto wybrać pościel wykonaną z miłego, miękkiego i naturalnego materiału, która sprawi, że człowiek będzie się czuć wyjątkowo przyjemnie. Szczególnie polecamy poszewki zrobione z bawełny oraz satyny.

Materace Trzebnica - sklep stacjonarny

Jeśli nie możesz się zdecydować, który materac będzie dla Ciebie najlepszy, to zdaj się na opinię naszych ekspertów czekających na Ciebie na naszym czacie! Zapewniamy, że dzięki nim wybierzesz swój wymarzony i idealnie dopasowany materac!

Wybrani najlepsi producenci materacy