Materace - Strzegom - dolnośląskie

Strzegom to miasto położone w województwie dolnośląskim, a dokładniej w powiecie świdnickim. Znajduje się w południowo-zachodniej części Polski, a większe miasta w okolicy to Wałbrzych oraz Wrocław. Dane z końca 2019 roku pokazały, że miasto liczy lekko ponad 16 tysięcy mieszkańców. Całe miasto podzielone jest na siedem dzielnic: Grabina, Kamionka, Śródmieście, Piast, Domki Wschodnie, Domki południowe oraz Bielany. Co ciekawe historia Strzegom sięga wczesnego średniowiecza i czasów Ślężan, którzy w tamtych okolicach postanowili założyć osadę. Oczywiście, jak większość miast w Polsce podczas II wojny światowej Strzegom również zostało dotknięte zniszczeniami, ale już po jej zakończeniu miasto się odbudowało i nawet rozbudowało. Powstało wiele nowych budynków, np. szkół, sklepów, zakładów przemysłowych, a także nowe osiedla mieszkalne. Ciekawym zabytkiem miasta jest bazylika pw. śś. ap. Piotra i Pawła z XIV wieku oraz kościół pomocniczy pw. św. Barbary również z okolic XIV wieku. W Strzegom prężnie działa Strzegomskie Centrum Kultury oraz Biblioteka Miejska im. E. Orzeszkowej, które oferują bogatą ofertę kulturowo-rozrywkową.

Materace Strzegom

Urząd Miejski
Rynek 38, 58-150 Strzegom


tel.: 74 856 05 99

Godziny otwarcia:
poniedziałek 7:30-16:00
wtorek 7:30-16:00
środa 7:30-16:00
czwartek 7:30-16:00
piątek 7:30-13:30
sobota ZAMKNIĘTE
niedziela ZAMKNIĘTE

Nie każdy zdaje sobie sprawę z tego, że sen jest bardzo ważny, ponieważ to właśnie podczas takiego dłuższego odpoczynku organizm się regeneruje i przygotowuje na nowy dzień. Zdrowy sen powinien trwać od siedmiu do dziewięciu godzin, ale powszechnie wiadomo, że więcej snu potrzebują dzieci, osoby starsze i kobiety, a mniej mężczyźni. Spowodowane jest to innym działaniem organizmu i większym zmęczeniem w ciągu dnia. Oczywiście, aby zapewnić sobie optymalny sen, należy zadbać przede wszystkim o materac, na którym śpimy.

Materace Strzegom do nabycia także w internecie!

Obecnie żyjemy w czasach, w których wszystko można kupić online. Na szczęście dotyczy to również ciężkiego wyposażenia domowego, jakim są materace. Możesz kupić nowy produkt do spania w dziesięć minut bez wychodzenia ze swojej domowej strefy komfortu. Obawiasz się tego, że Twój internetowy wybór będzie nietrafiony? Sklepy online z materacami oferują dużą ilość produktów o różnej twardości, wielkości oraz funkcjonalności, dlatego zapewniamy, że każdy znajdzie idealny materac dla siebie! Sklepy w sieci oferują również możliwość wniesienia materaca do domu czy mieszkania, co jeszcze bardziej ułatwia cały proces kupowania produktu!

Materace dla par 160x200 cm do kupienia również w Strzegom!

Materace 160x200 cm są dedykowane głównie parom, ze względu na swój imponujący rozmiar, który zapewnia wysoki komfort snu dla obu osób. Gwarantuje przestronne łóżko i zapewnia każdemu użytkownikowi najwięcej miejsca do spania. Materace o tak dużej wielkości ważą dość sporo, dlatego potrzebują też solidnego podparcia w postaci ramy do łóżka. Materace 160x200 cm zbudowane są zazwyczaj z dwóch podstawowych materiałów: pianek i sprężyn, a z ich połączenia można uzyskać materace hybrydowe 160x200 cm. Materace piankowe 160x200 cm są bardzo miękkie i wygodne, natomiast materace sprężynowe 160x200 cm wspaniale podtrzymują kręgosłup.

Materace do łóżek pojedynczych 80x200 cm w Strzegom!

Materace 80x200 cm będą świetnym rozwiązaniem przede wszystkim dla dzieci i nastolatków, ponieważ ze względu na swoje wciąż rozwijające się ciało nie potrzebują ogromnej przestrzeni do spania. Materace 80x200 cm najczęściej wykonywane są z dwóch materiałów i dzięki nim można wyróżnić bardzo wygodne materace piankowe 80x200 cm oraz materace sprężynowe 80x200 cm, które są idealnym wyborem dla osób cierpiących z powodu bólu kręgosłupa. Połączenie pianek i sprężyn spowodowało powstanie jeszcze jednego rodzaju produktu, a mianowicie materacy hybrydowych 80x200 cm, które łączą cechy obu wcześniej opisanych produktów.

Materace dla wygodnych 120x200 cm - kupisz je w Strzegom!

Materace 120x200 cm można określić mianem produktów dla wygodnych. Dlaczego? Ten rozmiar materaca nie jest ani zbyt mały, ani zbyt duży, więc idealny dla jednej osoby, która lubi większe przestrzenie podczas spania. Materace 120x200 cm wykonywane są przede wszystkim z pianek i sprężyn. Można wyróżnić materace piankowe 120x200 cm, które charakteryzują się dużą miękkością i elastycznością oraz materace sprężynowe 120x200 cm, które z kolei są nieco twardsze i idealne dla osób, które uwielbiają spać właśnie na takich powierzchniach. Dodatkowo można wyróżnić jeszcze materace hybrydowe 120x200 cm, które są zbudowane zarówno z pianek, jak i sprężyn, więc mają cechy obu tych produktów, co jest wręcz idealne!

Kołdry, poduszki, poszwy - kup je w Strzegom!

Nieodłącznym elementem ramy łóżka jest oczywiście materac, ale nie tylko! Poduszki, kołdry oraz pościele również pełnią ważną rolę w wygodzie spania. Kołdry można podzielić ze względu na porę roku, w której są użytkowane na kołdry letnie, zimowe oraz całoroczne. Poduszki z kolei są wykonywane z różnych materiałów, np. puchu lub syntetyków i należy wybrać taką, która będzie idealnie podtrzymywać głowę i szyję podczas spania. Ostatnim elementem, który jest bardzo ważny to pościel. Najlepiej wybrać taką wykonaną z bawełny lub lnu, czyli materiałów naturalnych, które są bezpieczne dla człowieka.

Materace Strzegom - sklep stacjonarny

Zapewniamy, że zakupy online są naprawdę przyjemne i przede wszystkim szybkie. Jeśli planujesz kupno nowego materaca, to serdecznie zapraszamy na naszą stronę, na której konsultanci już teraz czekają na Twoje wszystkie pytania! Nie zwlekaj i już dziś popraw jakość swojego snu!

Wybrani najlepsi producenci materacy