Materace - Złotoryja - dolnośląskie

Złotoryja jest miastem położonym w południowo-zachodniej Polsce, a dokładniej w województwie dolnośląskim. Jest siedzibą powiatu złotoryjskiego. W pobliżu płynie rzeka Kaczawa. Dane z 2019 roku wskazały, że Złotoryje zamieszkuje ponad 15 tysięcy mieszkańców. Złotoryja umiejscowiona jest na Pogórzu Kaczawskim, a otaczają ją liczne wzgórza. W XII wieku w okolicy Złotoryi osiedlili się niemieccy górnicy, którzy chcieli wydobyć złoto i właśnie stąd wzięła się nazwa późniejszego miasta. Swoje prawa miejskie otrzymała w 1211 roku dzięki księciu Henrykowi I Brodatemu. Złotoryja cieszy się dużą ilością zabytków, które są bardzo stare. Jednym z nich jest kościół pomocniczy pw. Narodzenia Najświętszej Maryi Panny wybudowany w 1230 roku lub Starówka. Niektóre domy również należą do zabytków i cieszą się dużą popularnością. Złotoryja to również popularne miejsce wypoczynkowe i turystyczne, z pięknymi okolicami sprzyjającymi pieszym wędrówkom oraz jazdą rowerową. W pobliżu miasta znajduje się Park Krajobrazowy Chełmy oraz Jelenia Góra, która oferuje dodatkowe atrakcje.

Materace Złotoryja

Urząd Miejski
Plac Orląt Lwowskich 1, 59-500 Złotoryja


tel.: 76 877 91 00

Godziny otwarcia:
poniedziałek 7:30-15:30
wtorek 7:30-15:30
środa 7:30-15:30
czwartek 7:30-15:00
piątek 7:30-14:30
sobota ZAMKNIĘTE
niedziela ZAMKNIĘTE

Każdy człowiek powinien zdawać sobie sprawę z tego, że sen jest bardzo ważny, podobnie jak potrzeba jedzenia i picia. Bez snu człowiek może mieć różne dolegliwości, takie jak zaburzenia koncentracji, trudności z utrzymaniem równowagi, ogólne zmęczenie i pogorszenie stanu zdrowia. Dlatego należy pamiętać, że sen nie jest przywilejem, tylko obowiązkiem! Komfortowy i zdrowy sen może zapewnić materac, dlatego zadbaj o jego dobrą jakość oraz o to, żeby był dostosowany do Twoich potrzeb oraz preferencji!

Materace Złotoryja do nabycia także w internecie!

Obecnie żyjemy w takich czasach, że przez Internet można załatwić dosłownie wszystko - opłacić rachunki, zamówić jedzenie oraz kupić różnego rodzaju rzeczy. Tak samo jest z materacami! Różne strony mają w swoich ofertach możliwość zakupu idealnego materaca bez wychodzenia z domu! Jest to idealna propozycja dla osób bardzo zapracowanych i takich, które z jakiegoś powodu nie mają po prostu czasu udać się osobiście do wybranego sklepu z materacami. Wiele sklepów online oferuje również darmowe lub za dodatkową opłatą wniesienie materaca do mieszkania, lub domu, co może być dla wielu osób dużym ułatwieniem!

Materace dla par 140x200 cm do kupienia również w Złotoryja!

Pary cenią sobie komfort podczas snu, a to mogą im zapewnić materace 140x200 cm! Taki rozmiar produktu sprawi, że partnerzy będą mieć swoją przestrzeń i bez problemu będą mogły zmienić pozycję podczas snu bez obaw, że druga osoba się obudzi. Materace 140x200 cm można podzielić ze względu na wypełnienie na: wyjątkowo miękkie materace piankowe 140x200 cm oraz bardzo wytrzymałe materace sprężynowe 140x200 cm. Połączeniem pianek i sprężyn są materace hybrydowe 140x200 cm, które są uniwersalnym produktem wybieranym przez wiele osób.

Materace do łóżek pojedynczych 90x200 cm w Złotoryja!

Pojedyncze osoby, czyli np. dzieci i młodzież nie potrzebują zbyt dużo przestrzeni w łóżku, dlatego dla nich najlepsze są materace 90x200 cm. Są to wąskie łóżka, ale jednak nadal zapewniające duży komfort snu. Ten rozmiar materaca można podzielić na materace piankowe 90x200 cm, materace sprężynowe 90x200 cm oraz materace hybrydowe 90x200 cm. Te pierwsze są bardzo wygodne, miękkie i sprężyste, a drugie, czyli te wypełnione sprężynami świetnie nadadzą się dla osób zmagających się z bólem kręgosłupa. Materace hybrydowe natomiast są połączeniem cech i materiałów wypełniających obu wcześniej opisanych materacy.

Materace dla wygodnych 100x200 cm - kupisz je w Złotoryja!

Osoby, które cenią sobie większą przestrzeń w łóżku, ale powierzchnia ich sypialni nie pozwala na kupienie bardzo dużego łóżka, z pewnością będą zadowolone z materaca o wymiarach 100x200 cm! Materace 100x200 cm można podzielić na dwa główne rodzaje: materace piankowe 100x200 cm oraz materace sprężynowe 100x200 cm. Te pierwsze wykonane są z miękkich pianek, natomiast te drugie z wytrzymałych i sprężystych sprężyn. Połączenie tych dwóch wypełnień daje nam jeszcze jeden rodzaj produktów, czyli materace hybrydowe 100x200 cm, które są bardzo uniwersalnym wyborem.

Kołdry, poduszki, poszwy - kup je w Złotoryja!

Oprócz materaca wygodne łóżko powinno składać się również z poduszek, kołdry oraz poszewek, w które te elementy są oblekane. Jeśli chodzi o poduszki, to powinna być ona odpowiednio dobrana do preferencji i potrzeb jej użytkowników, natomiast kołdra musi być koniecznie wybrana pod względem pory roku. Można wyróżnić kołdry letnie, zimowe oraz całoroczne, które są według niektórych najlepszym wyborem. Poszewki na kołdry oraz poduszki powinny być wykonane z jak najbardziej naturalnych materiałów, więc tutaj idealnie sprawdzi się len oraz bawełna, które sprawią, że ciało nie będzie się niepotrzebnie pociło.

Materace Złotoryja - sklep stacjonarny

Jeśli nie jesteś przekonany do kupowania różnych rzeczy przez Internet, w tym również materacy, to zapewniamy, że jest to bardzo bezpieczne i przede wszystkim wygodne! Bez wychodzenia z domu możesz wybrać najlepszy dla siebie produkt, skonsultować swój wybór ze specjalistami dostępnymi na naszym czacie, a w późniejszym czasie cieszyć się wygoda nowego materaca!

Wybrani najlepsi producenci materacy