Materace - Jawor - dolnośląskie

Jawor jest miastem położonym w województwie dolnośląskim, a dokładniej w południowo-zachodniej części Polski. Jest siedzibą władz powiatu jaworskiego i historycznie leży na Dolnym Śląsku. W pobliżu znajduje się rzeka Nysa Szalona oraz dwa potoki: Jawornik raz Paszówka. Według danych z końcówki 2019 roku Jawor liczył prawie 23 tysiące mieszkańców. Jawor ma bardzo ciekawą historię, ponieważ pierwsze oznaki osadnictwa na tym terenie sięgają czasów neolitu, czyli około 5000 lat p.n.e. Jawor słynie z pięknych zabytków, przede wszystkim z Kościoła Pokoju, który jest wpisany na Listę Światowego Dziedzictwa UNESCO. Kościół ten został zbudowany w XVII wieku w stylu barokowym i jest jednym z największych tego typu obiektów w Europie. Innymi ciekawymi zabytkami w Jaworze są m.in. ratusz z wieżą z XIV wieku, zamek piastowski z roku około 1224 oraz wiele zabytkowych kamienic. W Jaworznie bardzo popularne są wydarzenia kulturowe, takie jak Jaworskie Koncerty Pokoju czy Międzynarodowe Targi Chleba!

Materace Jawor

Urząd Miejski
Rynek 1, 59-400 Jawor


tel.: 76 870 20 21

Godziny otwarcia:
poniedziałek 7:30-15:30
wtorek 7:30-16:30
środa 7:30-15:30
czwartek 7:30-15:30
piątek 7:00-15:00
sobota ZAMKNIĘTE
niedziela ZAMKNIĘTE

Dobrej jakości materac to niekiedy wyznacznik optymalnego snu. Dlatego tak ważne jest zwracanie uwagi na to, aby nawet podczas pobytu w jakimś hotelu łóżko było idealne! Wiadomo jest, że najlepiej człowiek wyśpi się na swoim materacu, ale dobrej jakości i uniwersalny model materaca może sprawić, że dobrze odpoczniemy w każdym ośrodku turystycznym! Zarówno w hotelu, jak i w domu oprócz materaca, również bardzo ważne są poduszki, kołdry oraz pościel, pod którą śpimy. Koniecznie przed wykupieniem noclegu w wybranym hotelu upewnij się, że to wyposażenie jest dla Ciebie odpowiednie!

Materace Jawor do nabycia także w internecie!

Dzięki sklepom internetowym, osoby z napiętym grafikiem mogą łatwo i wygodnie kupić odpowiedni materac. Wystarczy, że wejdą na stronę sklepu online, przejrzą dostępne modele materacy i wybiorą ten, który najlepiej odpowiada ich potrzebom. Wszystkie właściwości materaca są dokładnie opisane na stronie internetowej, co pozwala na dokładne zapoznanie się z produktem przed dokonaniem zakupu. Warto jednak pamiętać, że wybór materaca to bardzo indywidualna sprawa i zawsze warto skonsultować się z ekspertem. Dlatego, jeśli klient nie jest pewny, który materac będzie dla niego najlepszy, może skorzystać z pomocy specjalisty w sklepie stacjonarnym lub skorzystać z dostępnej pomocy na stronie internetowej sklepu.

Materace dla par 140x200 cm kupisz również w Jawor!

Wypełnienie materaca to jedna z kluczowych cech, która wpływa na jego właściwości i komfort użytkowania. Dlatego materace Jawor są tak różnorodne i z całą pewnością dostosują się do indywidualnych potrzeb użytkownika. Materace piankowe 140x200 cm charakteryzują się wyjątkową miękkością i elastycznością, co dla wielu osób może być tylko dodatkowym atutem. Materace sprężynowe 140x200 cm natomiast doskonale sprawdzą się dla osób, które preferują twardsze podłoże do spania. Ostatnią proponowaną przez nas opcją są materace hybrydowe 140x200 cm, które łączą zalety materacy piankowych i sprężynowych, dzięki czemu oferują doskonałą równowagę między wygodą, elastycznością i trwałością. Materace 140x200 będą idealnie dla par, które jednak są dość szczupłe i nie potrzebują dużej przestrzeni w łóżku.

Materace do łóżek pojedynczych 90x200 cm w Jawor

Materace 90x200 cm są doskonałymi produktami dla pojedynczych osób, nastolatków oraz dzieci, ponieważ ten wymiar produktu jest dość mały i zdecydowanie nie nadaje się na par. Materace Jawor właśnie w tym rozmiarze różnią się od siebie przede wszystkim wypełnieniem, a konkretnie można je podzielić na: piankowe, sprężynowe oraz hybrydowe. Materace piankowe 90x200 cm są bardzo charakterystyczne, ponieważ ich powierzchnia jest wyjątkowo miękka i elastyczna, natomiast materace sprężynowe 90x200 cm są twardsze i doskonałe dla osób o większej masie ciała. Ciekawymi produktami są materace hybrydowe 90x200 cm, ponieważ łączą one miękkość, elastyczność i idealne podparcie ciała zarówno materaca piankowego, jak i sprężynowego w jednym produkcie.

Materace dla wygodnych 120x200 cm w Jawor

Osoby ceniące sobie przestrzeń w łóżku powinny zdecydowanie postawić na materac 120x200 cm, który zapewniamy, że będzie dla nich idealny! W ofercie materace Jawor znajdują się modele wypełnione piankami, sprężynami lub ich połączeniem. Dla lżejszych osób polecamy materace piankowe 120x200 cm, a dla osób z problemami z kręgosłupem - materace sprężynowe 120x200 cm, które zapewnią dodatkowe wsparcie w tych delikatnych partiach ciała. Materace hybrydowe 120x200 cm to uniwersalne rozwiązanie, które zadowoli większość użytkowników. Nie czekaj i znajdź idealny model dla siebie!

Kołdry, poduszki, poszwy - znajdziesz je w Jawor!

Oprócz materaca istnieją także inne niezbędne elementy, które wspólnie tworzą idealne łóżko do odpoczywania. Mowa tu o kołdrach, poduszkach i poszewkach, które są wykonywane z różnych materiałów - zarówno tych naturalnych, jak i sztucznych. Oczywiście utworzyło się przekonanie, że lepsze dla człowieka są naturalne materiały, ale nie jest to zasadą, ponieważ mogą one uczulać! Kołdry są dostępne w różnych wersjach, które odpowiadają porom roku, więc można wyróżnić kołdry letnie, zimowe i całoroczne. Każda z nich zapewnia różny poziom ciepła i tym samym wygody. Poduszki mają bardzo różne wypełnienia - pióra, puch, pianka z materiału syntetycznego, które są dobrym wyborem dla alergików. Wybór najlepszych dodatków do łóżka może często zaważyć o jego wygodzie, więc koniecznie trzeba zwrócić na to szczególną uwagę!

Materace Jawor - sklep stacjonarny

Materace Jawor są dostępne zarówno w sklepach stacjonarnych, jak i w Internecie, co jest dla niektórych osób dużą wygodą. Nie ma powodów do obaw, jeśli zdecydujesz się na zakupy online, ponieważ nasi specjaliści są gotowi do pomocy i odpowiedzą na wszystkie nurtujące Cię pytania. Czekają oni na Ciebie na czacie! Nowy i doskonale dopasowany do Twoich potrzeb materac może diametralnie zmienić jakość Twojego snu - oczywiście na lepsze!

Wybrani najlepsi producenci materacy